30. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

http://www.sportgame.com.pl

Terminarz Szachów Klasycznych:
2022.02.05-06 – 1. Turniej
2022.02.26-27 – 2. Turniej
2022.06.25-26 – 3. Turniej
2022.07.02-03 – 4. Turniej

Terminarz Szachów Szybkich
2022.01.31 – 1. Turniej
2022.02.07 – 2. Turniej
2022.03.07 – 3. Turniej
2022.04.04 – 4. Turniej
2022.05.09 – 5. Turniej
2022.06.27 – 6. Turniej
2022.07.04 – 7. Turniej
2022.08.29 – 8. Turniej
2022.09.19 – 9. Turniej
2022.10.03 – 10. Turniej

28. OMW w Szachach Szybkich – klasyfikacja generalna

Seniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1JANKOWSKI, Aleksander4,55,06,04,04,5 5,02,05,03,537,5
2FRĄC, Paweł5,03,03,03,52,54,52,53,53,03,028,5
3KŁAPCIŃSKI, Janusz3,04,04,03,03,03,51,5 4,01,526,0
4GALANT, Ireneusz5,04,05,04,0     3,521,5
5WĘGRZYN, Robert2,02,53,03,0 2,0 1,53,0 17,0
6SZCZUKIEWICZ, Adam   4,53,03,0    10,5
7KOWALCZYK, Wojciech5,05,0        10,0
8WIANECKI, Mateusz5,54,0        9,5
9KANIA, Przemysław    4,0   4,5 8,5
10KUSKA, Bernard   4,53,5     8,0
11ŚMIETAŃSKI, Marek    4,04,0    8,0
12PELCZARSKI, Marcin    1,52,5  2,01,57,5
13SHAMAL, Saber Hussein3,04,5        7,5
14RUTKOWSKI, Bartłomiej3,54,0        7,5
15ŚWICARZ, Maciej         7,07,0
16KOKUREWICZ, Konrad  4,03,0      7,0
17STELMASZUK, Maciej      6,0   6,0
18WIELOSZ, Jarosław 5,0        5,0
19MAZUREK, Łukasz5,0         5,0
20BABIJ, Robert 4,5        4,5
21BABIJ, Robert 4,5        4,5
22WÓJCIK, Grzegorz4,5         4,5
23ANTONIEWICZ, Jakub  4,5       4,5
24MARKO, Piotr   4,5      4,5
25BĘŚ, Michał    4,5     4,5
26KRZOS, Adam       4,5  4,5
27ILNICKI, Tomasz 4,0        4,0
28PLATE, Marks 4,0        4,0
29REJKOWICZ, Paweł2,02,0        4,0
30KACZMAREK, Patryk4,0         4,0
31RAKOCZY, Łukasz4,0         4,0
32TROCHIMOWICZ, Bartosz    4,0     4,0
33BUDZIS, Łukasz     4,0    4,0
34SLAWINSKI, Marcin 3,5        3,5
35NUNEZ Garcia, Raul 3,5        3,5
36RELINGER, Mateusz        3,0 3,0
37SZPALA, Paweł2,01,0        3,0
38MARACEWICZ, Jakub  2,01,0      3,0
39MAJCHROWSKI, Jacek   3,0      3,0
40JANICKI, Kamil 2,5        2,5
41KRAWCZYK, Jolanta 2,0        2,0
42OLEJNIK, Michał2,0         2,0
43ŁABUDA, Michał    2,0     2,0
44SOMYK, Marcin     2,0    2,0
45ADAMCZYK, Hubert1,0         1,0

Seniorzy starsi

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1DALECZKO, Zbigniew4,04,04,04,03,03,54,03,0 2,029,5
3SUŁOT, Zdzisław3,03,03,53,01,50,5 1,5 2,018,0
2CHROMICZ, Andrzej3,02,5 2,02,53,03,0   16,0
4JANOCHA, Wiesław4,57,0        11,5
5HELASZEK, Edward   5,04,5     9,5
6KUBIEŃ, Jerzy      4,0  4,08,0
7KARNAŚ, Leszek3,04,0        7,0
34SEREDYŃSKI, Witold3,52,5        6,0
8STRĘK, Jaroslaw 3,5        3,5
9STADNICKI, Andrzej3,0         3,0
10ROSSIENIK, Wiesław3,0         3,0
11GRUBIAK, Roman2,5         2,5

Kobiety

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1ŚMIETAŃSKA, Wiktoria    5,54,5    10,0
2SENSKA, Natalia        2,0 2,0
3KRAWCZYK, Jolanta 2,0        2,0

Juniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1ŻEREBIEC, Maurycy5,55,05,0 5,03,54,55,5 4,538,5
2DYTMAN, Radosław5,54,54,04,04,0 4,55,56,04,038,0
3MADAJCZAK, Piotr 5,04,54,5 6,0  5,05,030,0
4FRĄC, Piotr2,03,03,03,0 2,53,03,52,5 22,5
5LUBERAŃSKI, Jakub   6,07,07,0    20,0
6KOSIOR, Jan   5,0   2,55,04,517,0
7PELCZARSKI, Wojciech   3,02,03,0  4,03,015,0
8DAHCHE, Abdel-Azziz4,04,03,5       11,5
9DEMSKI, Michał 4,0     6,0  10,0
10TYSZECKI, Aliaksandr3,53,5        7,0
11KUSKA, Bartosz   2,53,5     6,0
12SWĘDZIOŁ, Antoni3,01,0        4,0
13LECHOWSKI, Witold      4,0   4,0
14JANICKI, Tomasz 3,0        3,0
15KRAWCZYK, Eryk 3,0        3,0
16HOŁOWIENKO, Marcel  3,0       3,0
17MARACEWICZ, Franciszek  1,02,0      3,0
18NAGŁY, Wojciech 2,5        2,5
19DEMSKI, Jakub 2,5        2,5
20KUCHARSKI, Kamil 2,5        2,5
21WUCZKOWSKI, Wiktor 2,0        2,0
22VODENNIKOV, Zakhar           

Niepełnosprawni

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1KŁAPCIŃSKI, Janusz3,04,04,03,03,03,51,5 4,01,526,0
2SUŁOT, Zdzisław3,03,03,53,01,50,5 1,5 2,018,0
3BABIJ, Robert 4,5        4,5
4GRUBIAK, Roman2,5         2,5

I miejsce w klasyfikacji klubowej MP8

Hanna Owczarek i Wojciech Pelczarski zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej Mistrzostw Polski do lat 8. Zdobyli 12,5 pkt wyprzedzając KKS Kraków, MUKS MDK Śródmieście i Polonię Wrocław – wszyscy po 12 pkt.

Oboje zawodnicy uzyskali awans do Mistrzostw Polski Juniorów do lat 10 w 2021 r.

56. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina: Janusz Żyła zwyciężył w Polanicy

56. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina

FM Janusz Żyła z wynikiem 8 pkt. z 9 partii wygrał Open B w 56. Międzynarodowym Festiwalu Szachowym im. Akiby Rubinsteina.

Wsród 585 zawodników z całego Świata znalazło się liczne grono zawodników Hetmana.

W najsilniejszej grupie A – dla zawodników powyżej 2000 elo – wystąpił zagrał Wojciech Kowalczyk który po zdobyciu 4 punktów wypełnił normę na I kategorię i zajął 42 miejsce. Kuba Antoniewicz na miejscu 50, a Ireneusz Galant na miejscu 55.

Wyniki: GRUPA A, GRUPA B, GRUPA C, GRUPA E, GRUPA F

W grupie C  (zawodnicy ELO 1600-2100) mięliśmy 4 reprezentantów: Aleksander Jankowski – 3,5 pkt. na miejscu 56, a na miejscach 61-62 Grzegorz Wójcik i Konrad Kokurewicz (obaj po 3 pkt.)


W grupie dla juniorów E (zawodnicy poniżej 1700 elo) wystąpił Maciej Perucki, który zdobył 5 pkt i po tym turnieju zawita na światowej liście FIDE. Na 108 miejscu uplasowała się Kamila Fiedorek, a na 123 Marta Olawińska.
W grupie F (do lat 12) na 21 miejscu uplasował się Eryk Olawiński.

Klasyfikacja Generalna OMW w Szachach Klasycznych

Seniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA-3SUMA
1BĘŚ, Michał6,00,05,55,016,516,5
2JANKOWSKI, Aleksander5,04,55,05,515,520,0
3WILGOSZ, Tomasz5,00,04,05,014,014,0
4WESELAK, Adrian4,04,55,02,513,516,0
5ŁOŚ, Maciej3,53,53,53,010,513,5
6WIANECKI, Mateusz0,06,04,50,010,510,5
7CZAK, Jarosław4,02,00,04,010,010,0
8MRÓZ, Grzegorz3,03,53,02,59,512,0
9REJKOWICZ, Paweł3,03,03,50,09,59,5
10CZERNIAK, Krzysztof0,05,04,00,09,09,0
11GRADOWICZ, Marcin0,05,03,00,08,08,0
12MICHALAK, Kamil4,00,00,04,08,08,0
13HERTLEIN, Marcin4,00,00,04,08,08,0
14PELCZARSKI, Marcin0,03,01,53,58,08,0
15KRYSZTOFIAK, Maciej2,52,00,03,07,57,5
16TRACZ, Bartosz0,02,53,50,06,06,0
17CHOCIANOWSKI, Maciej0,03,03,00,06,06,0
18GRADOWICZ, Michał0,03,03,00,06,06,0
19GALANT, Ireneusz0,06,00,00,06,06,0
20ŻMINDA, Bogdan0,00,05,50,05,55,5
21DOMARADZKI, Janusz Andrzej3,00,02,50,05,55,5
22KLINTSEVICH, Andrei0,00,00,05,55,55,5
23PERUCKI, Jan0,02,52,50,05,05,0
24SZPALA, Paweł2,02,01,00,05,05,0
25MAJCHROWSKI, Jacek0,00,00,05,05,05,0
26DOROSŁAWSKI, Marek0,04,50,00,04,54,5
27SKÓRZEWSKI, Dominik0,04,50,00,04,54,5
28REJMAN, Wojciech4,50,00,00,04,54,5
29KORGOL, Tomasz4,50,00,00,04,54,5
30JANICKI, Kamil0,02,52,00,04,54,5
31MISIEK, Przemysław0,00,00,04,54,54,5
32GAWLIK, Paweł0,00,04,00,04,04,0
33MUDOLO, Luke0,04,00,00,04,04,0
34BORECKI, Kamil4,00,00,00,04,04,0
35FRĄC, Paweł0,00,00,04,04,04,0
36KOWALSKI, Michał0,00,00,04,04,04,0
37ANDRZEJEWSKA, Mirosława3,50,00,00,03,53,5
38KUKULSKI, Konrad3,50,00,00,03,53,5
39KAPUŚCIŃSKI, Przemysław3,50,00,00,03,53,5
40RAKOCZY, Łukasz0,00,03,00,03,03,0
41BONCZOL, Wojciech3,00,00,00,03,03,0
42TRĘTOWICZ, Tymoteusz3,00,00,00,03,03,0
43KŁAPCIŃSKI, Janusz0,00,00,03,03,03,0
44IZDEBSKI, Konrad0,00,00,03,03,03,0
45NAGŁY, Krzysztof0,00,02,50,02,52,5
46KUŁTUCKI, Arkadiusz0,00,02,50,02,52,5
47SKUPIN, Paweł0,00,02,50,02,52,5
48CHASZCZYŃSKI, Sebastian0,00,02,50,02,52,5
49BUJAK, Kamil2,50,00,00,02,52,5
50KUŹMIŃSKI, Adam2,50,00,00,02,52,5
51ŻMUDA, Filip0,00,00,02,52,52,5
52WALENTYNOWICZ, Michał0,00,00,02,52,52,5
53KRAWCZYK, Jolanta0,00,02,00,02,02,0
54SOBASIK, Wojciech2,00,00,00,02,02,0
55ZAJADLAK, Przemysław0,00,00,02,02,02,0
56WNUK, Krzysztof0,00,00,01,01,01,0
57JĘDRZEJKO, Wojciech0,00,01,00,01,01,0
58KWIATKOWSKI, Adam1,00,00,00,01,01,0
59JUŚKIEWICZ, Marcin1,00,00,00,01,01,0
60WALENTYNOWICZ, Michal0,00,00,00,00,00,0
61REJNIAK, Aleksander0,00,00,00,00,00,0

Seniorzy starsi

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA (3)SUMA
1SUŁOT, Zdzisław0,04,04,54,012,512,5
2CHROMICZ, Andrzej3,03,54,03,511,014,0
3GOŁASZEWSKI, Marek3,50,00,00,03,53,5

Kobiety

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA (3)SUMA
1JURKOWSKA, Magdalena4,55,04,52,014,016,0
2PRĘDKIEWICZ, Paulina5,00,04,04,013,013,0
3PRĘDKIEWICZ, Emilia3,00,03,02,58,58,5
4KLINTSEVICH, Aliaksandra4,00,00,04,08,08,0
5KOTŁUBAJ, Anastazja1,01,02,03,06,07,0
6PIEJKO, Weronika3,00,02,00,05,05,0
7SALAMON, Julia0,00,00,05,05,05,0
8ZIELIŃSKA, Aleksandra0,04,50,00,04,54,5
9GÓRSKA, Amelia2,02,50,00,04,54,5
10PIETRZAK, Emilia0,00,00,04,54,54,5
11MIARECKA, Natalia0,00,03,50,03,53,5
12WIECZOREK, Maja0,00,03,50,03,53,5
13ANDRZEJEWSKA, Mirosława3,50,00,00,03,53,5
14KOWALCZUK, Paulina0,00,00,03,03,03,0
15KRAWCZYK, Jolanta0,00,02,00,02,02,0
16REJMAN, Magdalena2,00,00,00,02,02,0
17OWCZAREK, Hanna0,00,00,02,02,02,0
18ŁYSZCZARZ, Julia0,00,00,02,02,02,0
19JĘDRZEJKO, Martyna0,00,01,50,01,51,5
20SAMOL, Zofia0,00,00,01,01,01,0
21LECHOWSKA, Liliana0,00,01,00,01,01,0
22RZĄDKOWSKA, Lila0,00,01,00,01,01,0
23RZĄDKOWSKA, Kaja0,00,00,00,00,00,0

Juniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA (3)SUMA
1TYSZECKI, Aliaksandr6,05,54,54,016,020,0
2JURKOWSKA, Magdalena4,55,04,52,014,016,0
3WILGOSZ, Szczepan5,50,05,03,514,014,0
4PRĘDKIEWICZ, Paulina5,00,04,04,013,013,0
5NAGŁY, Wojciech3,50,05,04,513,013,0
6JANICKI, Tomasz4,04,04,00,012,012,0
7KOPESTYŃSKI, Michał4,50,03,04,512,012,0
8PERUCKI, Maciej4,53,53,50,011,511,5
9SKUPIN, Bartosz4,03,53,50,011,011,0
10WILGOSZ, Jan0,00,06,04,510,510,5
11KARASZEWSKI, Gabriel0,04,54,50,09,09,0
12MAREK, Grzegorz4,54,50,00,09,09,0
13PRĘDKIEWICZ, Emilia3,00,03,02,58,58,5
14BIEROŃSKI, Nikodem0,04,04,00,08,08,0
15KLINTSEVICH, Aliaksandra4,00,00,04,08,08,0
16PELCZARSKI, Wojciech0,02,03,02,07,07,0
17NOCOŃ, Kacper4,52,00,00,06,56,5
18KAZUBSKI, Kacper2,52,00,02,06,56,5
19KOTŁUBAJ, Anastazja1,01,02,03,06,07,0
20SOKOŁOWSKI, Antoni2,50,03,50,06,06,0
21RACZEK, Krzysztof6,00,00,00,06,06,0
22KEJNA, Piotr0,00,05,50,05,55,5
23TRUTY, Dominik3,52,00,00,05,55,5
24PIEJKO, Weronika3,00,02,00,05,05,0
25SALAMON, Julia0,00,00,05,05,05,0
26KUŁTUCKI, Kamil0,00,04,50,04,54,5
27ZIELIŃSKA, Aleksandra0,04,50,00,04,54,5
28GÓRSKA, Amelia2,02,50,00,04,54,5
29PIETRZAK, Emilia0,00,00,04,54,54,5
30NAGŁY, Krzysztof (Jr)0,00,04,00,04,04,0
31TRUSEWICZ, Jakub4,00,00,00,04,04,0
32MIARECKA, Natalia0,00,03,50,03,53,5
33WIECZOREK, Maja0,00,03,50,03,53,5
34LECHOWSKI, Witold0,01,52,00,03,53,5
35PIASECKI, Nikodem0,03,50,00,03,53,5
36TRUSEWICZ, Remigiusz3,50,00,00,03,53,5
37MISIEK, Marcel0,00,00,03,53,53,5
38CZAK, Dominik0,03,00,00,03,03,0
39SZRETER, Marek0,03,00,00,03,03,0
40OLAWIŃSKI, Eryk0,03,00,00,03,03,0
41KOWALCZUK, Paulina0,00,00,03,03,03,0
42PIECHOCKI, Krystian2,50,00,00,02,52,5
43GALANT, Tymoteusz0,02,00,00,02,02,0
44KOWALSKI, Mateusz0,02,00,00,02,02,0
45DAHCHE, Abdel-Azziz2,00,00,00,02,02,0
46REJMAN, Magdalena2,00,00,00,02,02,0
47OWCZAREK, Hanna0,00,00,02,02,02,0
48ZAJADLAK, Miłosz0,00,00,02,02,02,0
49ŁYSZCZARZ, Julia0,00,00,02,02,02,0
50JĘDRZEJKO, Martyna0,00,01,50,01,51,5
51KRAWCZYK, Eryk0,00,01,50,01,51,5
52NOCOŃ, Jakub0,01,50,00,01,51,5
53LECHOWSKA, Liliana0,00,01,00,01,01,0
54RZĄDKOWSKA, Lila0,00,01,00,01,01,0
55LECHOWSKA, Liliana0,00,01,00,01,01,0
56VODENNIKOV, Zakhar0,00,01,00,01,01,0
57SAMOL, Zofia0,00,00,01,01,01,0
58GARSKE, Wiktor0,00,00,00,00,00,0
59KOZŁOWSKI, Bartosz0,00,00,00,00,00,0
60RZĄDKOWSKA, Kaja0,00,00,00,00,00,0

Niepełnosprawni

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA (3)SUMA
1SUŁOT, Zdzisław0,04,04,54,012,512,5
2ŁOŚ, Maciej3,53,53,53,010,513,5
3CZAK, Jarosław4,02,00,04,010,010,0
4MRÓZ, Grzegorz3,03,53,02,59,512,0
5KŁAPCIŃSKI, Janusz0,00,00,03,03,03,0

27. OMW w Szachach Szybkich – klasyfikacja

Wyniki turniejów szachowych w ramach Otwartych Mistrzostw Wrocławia:
21.01.2019 r. – 1. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_333/
11.02.2019 r. – 2. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_834/
25.03.2019 r. – 3. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1969/
15.04.2019 r. – 4. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2378/
27.05.2019 r. – 5. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2900/
10.06.2019 r. – 6. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_3693/
08.07.2019 r. – 7. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_3998/
26.08.2019 r. – 8. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4620/
16.09.2019 r. – 9. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4884/
07.10.2019 r. – 10. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_5348/

Klasyfikacja generalna:

Seniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1GALANT, Ireneusz 6,05,06,05,54,56,05,04,05,043,0
2JANKOWSKI, Aleksander5,05,0 5,53,54,05,04,0 5,037,0
3BABIJ, Robert5,05,04,04,04,54,54,53,53,05,036,5
4ŁABUDA, Michał4,05,05,03,04,03,55,53,54,54,536,0
5RUTKOWSKI, Bartłomiej5,04,03,53,54,55,5 1,03,5 30,5
6WÓJCIK, Grzegorz5,04,0 3,04,5 4,54,0 4,029,0
7KOWALCZYK, Wojciech  3,53,52,53,54,03,02,04,026,0
8SZCZUKIEWICZ, Adam 3,04,53,5 2,54,03,5 2,523,5
9OLCHAWA, Sławomir4,53,03,5    4,03,54,022,5
10KACZMAREK, Patryk4,0 3,5 2,5 4,0 4,04,022,0
11PIETRASZKO, Jakub4,54,5  3,0  5,04,5 21,5
12ROGACKA, Natalia  4,03,5 4,0 4,02,53,521,5
13LACHOWICZ, Tomasz4,53,0 4,54,5 3,5   20,0
14KŁAPCIŃSKI, Janusz  2,03,03,02,52,02,52,03,020,0
15BĘŚ, Michał5,04,54,54,5      18,5
16LACHOWICZ, Dominik 4,0 4,04,5 4,5   17,0
17BARAŃSKI, Maciej2,02,03,02,02,5 3,02,0  16,5
18BEBEL, Agnieszka5,0  5,0  3,0  3,016,0
19FRĄC, Paweł 3,0    3,03,53,03,015,5
20KLINTSEVICH, Andrei   4,55,54,5    14,5
21ŚMIETAŃSKI, Marek     4,5 4,04,0 12,5
22WIELOSZ, Jaroslaw 6,04,5       10,5
23BARTŁOMIEJCZYK, Roman2,52,03,52,5      10,5
24BUDZIS, Łukasz3,54,02,5       10,0
25WIANECKI, Mateusz      5,0 5,0 10,0
26KANIA, Krystian     5,5   4,510,0
27ANDRZEJEWSKA, Mirosława   3,53,5    2,59,5
28BORECKI, Kamil      1,03,03,02,09,0
29KOKUREWICZ, Konrad  2,0 3,03,5    8,5
30ŁOPUSIEWICZ, Janusz4,5       4,0 8,5
31KASPRYSZYN, Janusz 2,02,0   1,5  2,58,0
32MAJCHROWSKI, Jacek   4,0   3,5  7,5
33BOROWSKI, Przemysław      3,04,5  7,5
34BOGENRYTER, Hubert3,5       4,0 7,5
35MANDRYK, Bohdan     3,5   3,57,0
36VASYLIV, Stanislav  6,0       6,0
37KUSKA, Bernard      2,04,0  6,0
38ŻEBERSKI, Jakub       6,0  6,0
39STECKI, Witold 5,0        5,0
40RZESZOWSKI, Dominik 5,0        5,0
41GRINING, Krzysztof2,02,5        4,5
42SIERPOWICZ, Konrad      4,5   4,5
43MARKO, Piotr       4,5  4,5
44ZINCHENKO, Anatoly       4,5  4,5
45SLAVOV, Wiktor4,0         4,0
46LEBIEDOWICZ, Borys 4,0        4,0
47HERBUT, Maciej 4,0        4,0
48ANTONIEWICZ, Jakub       4,0  4,0
49DZIĄDZIAK, Arkadiusz       4,0  4,0
50SZMAJA, Krzysztof        1,03,04,0
51ROMEJKO, Jeremiasz         3,53,5
52POSADOWSKI, Damian     3,0    3,0
53GRZEBIENIAK, Michał     3,0    3,0
54TSEHENKO, Ivan  3,0       3,0
55MACIKOWSKI, Bartosz3,0         3,0
56SIEDLECKI, Artur3,0         3,0
57SZEWCZYSZYN, Maciej3,0         3,0
58JONIAK, Grzegorz      3,0   3,0
59MRÓZ, Grzegorz2,0 0,5       2,5
60SHOSTECJKYJ, Mykola 2,5        2,5
61BUJALSKI, Marcin 2,5        2,5
62WOŹNIAK, Paweł 2,0        2,0
63SZYMAŃSKA, Wirginia   2,0      2,0
64MARCINKOWSKI, Wiktor   2,0      2,0
65KUŁTUCKI, Arkadiusz   2,0      2,0
66DOMARADZKI, Janusz Andrzej   2,0      2,0
67PASTUSZKA, Tomasz       2,0  2,0
68PIWKO, Michał       2,0  2,0
69STASIEWSKI, Michał        2,0 2,0
70OLEJNIK, Michał         2,02,0
71IDZIKOWSKI, Slwomir  1,5       1,5
72LICHWA, Przemysław  1,5       1,5
73LICZNAR, Paweł1,5         1,5
74MAJKOWSKI, Jakub     1,0    1,0
75ORLYK, Serhii     1,0    1,0
76ADAMCZYK, Hubert 1,0        1,0
77KNIAZIEV, Oleksii   1,0      1,0
78MAJDA, Tomasz    1,0     1,0
79KIEDOWSKI, Artur       1,0  1,0
80SOMYK, Marcin        1,0 1,0
81KOWALCZYK, Radosław0.0         0.0

Seniorzy starsi

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1JANOCHA, Wiesław6,54,5 5,06,0  7,06,06,541,5
2KUBIEŃ, Jerzy 4,06,04,54,0  5,53,52,530,0
3KARNAŚ, Leszek4,0 3,0 5,0  3,03,04,022,0
4CHROMICZ, Andrzej2,0  2,53,02,02,53,03,53,021,5
5KASPRYSZYN, Jan1,52,53,02,02,52,52,03,02,01,519,5
6DALECZKO, Zbigniew3,02,53,52,5   3,0 4,018,5
7HELASZEK, Edward4,0 5,05,5      14,5
8POCIEJOWSKI, Marek3,54,0    3,0   10,5
9GRUBIAK, Roman 3,0    3,5 3,0 9,5
10GOŁASZEWSKI, Marek   2,0 1,0    3,0
11URBAN, Marek3,0         3,0
12ZAJĄCZKOWSKI, Gwidon 3,0        3,0
13SUŁOT, Zdzisław       3,0  3,0
14MAZUR, Jan         2,02,0

Kobiety

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1ROGACKA, Natalia  4,03,5 4,0 4,02,53,521,5
2BEBEL, Agnieszka5,0  5,0  3,0  3,016,0
3ŚMIETAŃSKA, Wiktoria  4,0    4,03,5 11,5
4ANDRZEJEWSKA, Mirosława   3,53,5    2,59,5
5ŚCISŁA, Oliwia      3,5   3,5
6SZYMAŃSKA, Wirginia   2,0      2,0
7PASTUSZKA, Aleksandra       2,0  2,0
8PASTUSZKA, Maja       1,0  1,0

Juniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1ŻEREBIEC, Maurycy4,53,04,55,54,06,0  4,54,536,5
2DYTMAN, Radosław3,5 5,04,5 3,55,04,05,05,035,5
3NAGŁY, Wojciech3,02,03,53,53,52,04,02,0 3,525,0
4LUBERAŃSKI, Jakub       4,56,05,516,0
5NAGŁY, Krzysztof3,02,52,53,02,02,0    15,0
6POKUSIŃSKI, Antoni   4,0   4,54,5 13,0
7ŚMIETAŃSKA, Wiktoria  4,0    4,03,5 11,5
8KUSKA, Bartosz      5,02,0  7,0
9BARTŁOMIEJCZYK, Kamil2,5 2,02,0      6,5
10KUŁTUCKI, Kamil  3,03,0      6,0
11OLAWIŃSKI, Eryk   3,02,0 1,0   6,0
12FRĄC, Piotr       3,01,02,06,0
13KOZŁOWSKI, Michał       5,0  5,0
14KAWAŁKO, Adam   4,5      4,5
15DEMSKI, Michał       4,5  4,5
16MADAJCZAK, Piotr        4,5 4,5
17DAHCHE, Abdel-Azziz  4,0       4,0
18TARKOWSKI, Bartosz4,0         4,0
19KOCIERZ, Paweł      4,0   4,0
20ŚCISŁA, Oliwia      3,5   3,5
21LECHOWSKI, Witold       3,0  3,0
22PASTUSZKA, Aleksandra       2,0  2,0
23VODENNIKO, Zakhar       2,0  2,0
24PACHUCY, Dawid         2,02,0
25MAJDA, Nikodem    1,0     1,0
26KLĘK, Mikołaj       1,0  1,0
27PASTUSZKA, Maja       1,0  1,0
28DĘBICKI, Piotr 0,5        0,5
29KOWALCZYK, Jan0.0         0.0

Niepełnosprawni

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1BABIJ, Robert5,05,04,04,04,54,54,53,53,05,036,5
2KŁAPCIŃSKI, Janusz  2,03,03,02,52,02,52,03,020,0
3POCIEJOWSKI, Marek3,54,0    3,0   10,5
4GRUBIAK, Roman 3,0    3,5 3,0 9,5
5ZAJĄCZKOWSKI, Gwidon 3,0        3,0
6SUŁOT, Zdzisław       3,0  3,0
7MRÓZ, Grzegorz2,0 0,5       2,5

2 miejsce Jakuba we Wrocławskim Krasnalu

W październikowym Turnieju Wrocławskiego Krasnala Jakub Romero-Sobas zajął 2 miejsce w grupie do lat 8.

Turniej zorganizował Klub Szachowy Polonia Wrocław w ZSP nr 21. Kolejny turniej odbędzie się 16 listopada 2019 r. Oprócz grup do lat 5, 6, 7, 8, 10 i 12, zostanie rozegrany Puchar Polonii Wrocław.

Wyniki na są na stronie chessarbiter.com.