Klasyfikacja 26. OMW w Szachach Szybkich

Klasyfikacja generalna 26. Otwartych Mistrzostw Wrocławia w Szachach Szybkich po 10. turniejach.

Seniorzy
M-ceNazwisko Imię1.2.3.4.5.6.7.89.10.SUMA 8
1JANKOWSKI, Aleksander6,05,05,04,55,04,54,55,04,04,039,5
2PIETRASZKO, Jakub3,54,05,03,54,05,54,05,05,03,036,0
3RUTKOWSKI, Bartłomiej4,54,504,04,54,04,504,04,534,5
4BABIJ, Robert3,54,03,03,04,00005,05,027,5
5OLCHAWA, Sławomir0004,04,03,04,04,03,54,026,5
6KŁAPCIŃSKI, Janusz02,54,02,52,54,03,03,03,03,025,0
7GALANT, Ireneusz4,56,0004,005,5004,524,5
8WALENTUKIEWICZ, Michał05,5006,05,56,000023,0
9WIELOSZ, Jarosław05,04,0005,04,504,0022,5
10WÓJCIK, Grzegorz03,02,003,004,503,04,019,5
11BUDZIS, Łukasz000002,52,0015019,5
12KANIA, Krystian004,55,05,000004,519,0
13ŁABUDA, Michał3,54,0004,00005,0016,5
14ROGACKA, Natalia03,54,0000004,54,016,0
15ILNICKI, Tomasz004,54,53,000004,016,0
16LACHOWICZ, Tomasz004,03,54,04,0000015,5
17OCHMAN, Sebastian006,505,50000012,0
18LEŚNIAK, Szymon000003,54,03,50011,0
19LICHWA, Przemysław4,03,53,0000000010,5
20VASILIV, Stanislav005,05,000000010,0
21BARTŁOMIEJCZYK, Roman3,01,52,00003,00009,5
22RUDAK, Wojciech00005,000004,09,0
23KOZŁOWSKI, Bartosz003,03,03,0000009,0
24ANDRZEJEWSKA, Mirosława2,002,50000003,07,5
25SIERPOWICZ, Konrad00001,0002,54,007,5
26SZPINDA, Piotr03,50000004,007,5
27ŚMIETAŃSKI, Marek00001,0003,03,007,0
28WOŹNIAK, Mateusz00001,0003,03,007,0
29TWORZYDŁO, Piotr00001,0006,0007,0
30BĘŚ, Michał00001,0006,0007,0
31SZCZUKIEWICZ, Adam00003,500003,06,5
32DZIKOWSKI, Michał000000006,506,5
33JAŚNIKOWSKA, Daria00000004,52,006,5
34BONCZOL, Wojciech00002,01,02,01,5006,5
35BEBEL, Agnieszka003,0003,500006,5
36GOLONKA, Grzegorz0003,003,500006,5
37LACHOWICZ, Dominik0003,502,500006,0
38KRZYZANOWSKI, Patryk00005,0000005,0
39ŚCISŁY, Marek00001,0003,5004,5
40MARKO, Piotr0000004,50004,5
41KOPEĆ, Mariusz00004,5000004,5
42STELMASZUK, Maciej00004,5000004,5
43HOEDT, Ireneusz0000004,00004,0
44SOMYK, Marcin000004,000004,0
45WÓJCIK, Michał04,0000000004,0
46SZMYD, Marek4,00000000004,0
47JONIAK, Grzegorz000000003,503,5
48KUNICKI, Dominik000003,500003,5
49BUJALSKI, Marcin000003,500003,5
50SIEDLECKI, Artur0000000003,03,0
51LAIBI, Shayar0000000003,03,0
52PŁACZKIEWICZ, Marcin0000000003,03,0
53MAJCHROWSKI, Jacek000000003,003,0
54SOWA, Piotr0000003,00003,0
55CHMIELEWSKI, Mariusz00003,0000003,0
56CIESIELSKI, Zbigniew00003,0000003,0
57KOLOS, Taras3,00000000003,0
58MACIKOWSKI, Bartosz0000000002,52,5
59JĘDRZEJKO, Wojciech00002,5000002,5
60ZIEMIĘCKI, Dawid002,500000002,5
61NOWAK, Sergiusz02,5000000002,5
62SNEZE, Rafał0000000002,02,0
63MOCEK, Michał0000000002,02,0
64KĘDZIORA, Adrian000000002,002,0
65KRAWCZYK, Jolanta00000002,0002,0
66MRÓZ, Grzegorz00,00002,000002,0
67OSTRÓWKA, Jarosław00002,0000002,0
68GRABOWSKI, Robert00002,0000002,0
69PATTILLO, Brian000000001,501,5
70SZCZEPANIK, Maciej001,500000001,5
71NAGŁY, Krzysztof0000000001,01,0
72SOBIESIAK, Wojciech0000000001,01,0
73KRZYWAŃSKA, Jagoda0000000001,01,0
74FICEK, Rafał00001,0000001,0
75CZEREPAK, Marcin00001,0000001,0
Seniorzy starsi
M-ceNazwisko Imię1.2.3.4.5.6.7.89.10.SUMA (8)
1JANOCHA, Wiesław005,06,06,06,5005,56,035,0
2POCIEJOWSKI, Marek4,54,03,503,54,03,54,04,5031,5
3KUBIEŃ, Jerzy5,504,004,04,54,5005,528,0
4KARNAŚ, Leszek3,53,04,03,53,53,0004,0024,5
5GRUBIAK, Roman3,504,04,03,5003,503,021,5
6CHUDY, Franciszek2,00003,02,53,54,02,53,020,5
7JAGIEŁA, Piotr4,54,03,52,54,50000019,0
8HELASZEK, Edward3,5006,000004,05,018,5
9SUŁOT, Zdzisław2,002,02,002,53,02,02,52,518,5
10KASPRYSZYN, Jan1,51,01,02,01,02,03,03,02,52,017,0
11DALECZKO, Zbigniew3,02,03,50003,0005,016,5
12WIĘCKOWSKI, Ryszard000003,5003,006,5
13POJEDZINIEC, Władysław5,50000000005,5
14KOPIJ, Józef0000004,00004,0
15KRUPA, Jerzy4,00000000004,0
16PUCHAŁA, Jan0,5003,00000003,5
17CHROMICZ, Andrzej00003,0000003,0
18ŚWIDER, Adam0000002,50002,5
19URBAN, Marek02,5000000002,5
Kobiety
M-ceNazwisko Imię1.2.3.4.5.6.7.89.10.SUMA (8)
1ROGACKA, Natalia03,54,0000004,54,016,0
2ŚMIETAŃSKA, Wiktoria03,0003,0004,53,5014,0
3ANDRZEJEWSKA, Mirosława2,002,50000003,07,5
4JAŚNIKOWSKA, Daria00000004,52,006,5
5BEBEL, Agnieszka003,0003,500006,5
6SOWA, Wiktoria0000005,00005,0
7ŚCISŁA, Oliwia00000003,5003,5
8JĘDRZEJKO, Martyna00002,5000002,5
9KRAWCZYK, Jolanta00000002,0002,0
10ŁUPIŃSKA, Kinga00002,0000002,0
11KRZYWAŃSKA, Jagoda0000000001,01,0
Juniorzy
M-ceNazwisko Imię1.2.3.4.5.6.7.89.10.SUMA (8)
1DYTMAN, Radosław4,54,55,00005,05,005,529,5
2NAGŁY, Wojciech3,03,02,02,503,02,52,52,03,522,0
3LUBERAŃSKI, Jakub0000005,04,06,0015,0
4DAHCHE, Abdel-Azziz000003,02,05,004,014,0
5ŚMIETAŃSKA, Wiktoria03,0003,0004,53,5014,0
6NAGŁY, Krzysztof3,02,02,000002,02,0011,0
7GROBELNY, Mikołaj00000004,02,506,5
8WIECZOREK, Mikołaj0000004,002,006,0
9SOWA, Wiktoria0000005,00005,0
10MADAJCZAK, Jakub00000004,5004,5
11KEJNA, Piotr000004,500004,5
12KŁYS, Kacper001,52,50000004,0
13MADAJCZAK, Piotr00000003,5003,5
14ŚCISŁA, Oliwia00000003,5003,5
15BOCHENEK, Kacper00000003,5003,5
16KRAWCZYK, Eryk00000003,0003,0
17BARTŁOMIEJCZYK, Kamil002,00001,00003,0
18DĘBICKI, Piotr0000002,50002,5
19JĘDRZEJKO, Martyna00002,5000002,5
20ŁUPIŃSKI, Marcel2,50000000002,5
21GAWLIK, Paweł000000002,002,0
22OLAWIŃSKI, Eryk00000002,0002,0
23RAZMUS, Jan00000002,0002,0
24STRUTYŃSKI, Kamil0000002,00002,0
25ŁUPIŃSKA, Kinga00002,0000002,0
Niepełnosprawni
M-ceNazwisko Imię1.2.3.4.5.6.7.89.10.SUMA (8)
1POCIEJOWSKI, Marek4,54,03,503,54,03,54,04,5031,5
2KŁAPCIŃSKI, Janusz02,54,02,52,54,03,03,03,03,025,0
3GRUBIAK, Roman3,504,04,03,5003,503,021,5
4JAGIEŁA, Piotr4,54,03,52,54,500002,521,5
5SUŁOT, Zdzisław2,002,02,002,53,02,02,5016,0
6POJEDZINIEC, Władysław5,50000000005,5
7KOPIJ, Józef0000004,00004,0
8SZMYD, Marek4,00000000004,0
9ŚWIDER, Adam0000002,50002,5
10MRÓZ, Grzegorz00,00002,000002,0

Zajęcia szachowe

Od września zaczynamy zajęcia we Wrocławskim Klubie Szachowym HETMAN.

Czytaj dalej

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

Terminarz turniejów:
2018.01.29
2018.02.12
2018.03.12
2018.04.09
2018.05.07
2018.06.25
2018.07.09
2018.08.06
2018.09.10
2018.10.08

Miejsce
Wrocławski Klub Szachowy HETMAN, Wrocław, ul. Św. Antoniego 31b

Harmonogram turnieju:
Zapisy od godz. 16:40 do 17:10, rundy I-VII 17:15 – 21:00

System rozgrywek:
Zawodnicy grają w jednej grupie systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund,
tempo gry wynosi 10 min. na partię + 5 sek. na posunięcie dla zawodnika.

Sędziowanie
W turniejach obowiązują aktualne przepisy gry FIDE dla szachów szybkich oraz Kodeks Szachowy PZSzach. Osoby, które spóźnią się mogą być dopuszczone do turnieju od następnej rundy chyba że sędzia podejmie inną decyzję. Decyzje sędziego głównego turnieju są ostateczne.

Punktacja:
O kolejności miejsc w poszczególnych turniejach decyduje ilość zdobytych punktów, a w przypadku ich równej ilości punktacja pomocnicza w następującej kolejności: Buchholz średni, Buchholz, Liczba zwycięstw, Progres.

Klasyfikacje Generalne
Do klasyfikacji generalnej liczy się suma 8 najlepszych wyników uzyskanych z 10 turniejów.
W przypadku równej ilości punktów decyduje suma punktów ze wszystkich rozegranych turniejów, następnie miejsce w ostatnim turnieju.

Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Organizatora.

Graj w szachy – ćwicz siłę umysłu.

8. Turniej OMW w szachach szybkich

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

Przedstawiamy wyniki 8. turnieju w szachach szybkich w ramach Otwartych Mistrzostw Wrocławia. Zawody rozegrano 6 sierpnia 2018 roku. W turnieju wzięło udział wielu młodych i utalentowanych zawodników, którzy trenowali przed Mistrzostwami Polski w Szachach Szybkich i Błyskawicznych.

Tabela wyników:
M-ceTytułNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1I++TWORZYDŁO, Piotr6,022,530,0625,0
2IBĘŚ, Michał6,020,529,5626,0
3IPIETRASZKO, Jakub5,025,033,5522,0
4IDYTMAN, Radosław5,021,531,0520,0
5IJANKOWSKI, Aleksander5,019,528,0419,0
6IIDAHCHE, Abdel-Azziz5,018,025,0518,0
7IJASNIKOWSKA, Daria4,520,528,0421,5
8IMADAJCZAK, Jakub4,519,025,5417,0
9CMŚMIETAŃSKA, Wiktoria4,516,022,0417,0
10ILUBERAŃSKI, Jakub4,023,032,5421,0
11I++POCIEJOWSKI, Marek4,019,527,5419,0
12IIOLCHAWA, Sławomir4,017,525,5317,5
13IICHUDY, Franciszek4,016,522,5414,0
14IIGROBELNY, Mikołaj4,013,018,0410,0
15IILEŚNIAK, Szymon3,521,028,5318,0
16IMADAJCZAK, Piotr3,519,527,0215,5
17I+ŚCISŁA, Oliwia3,518,025,5313,0
18kGRUBIAK, Roman3,516,524,0313,0
19IIBOCHENEK, Kacper3,515,522,0310,0
20IIŚCISŁY, Marek3,514,521,0313,5
21II+ŚMIETAŃSKI, Marek3,018,025,5312,0
22IVWOŹNIAK, Mateusz3,016,523,0313,0
23IIKŁAPCIŃSKI, Janusz3,015,520,5311,0
24IIIKRAWCZYK, Eryk3,014,019,5310,0
25IIIKASPRYSZYN, Jan3,013,519,028,0
26IIINAGŁY, Wojciech2,516,022,5212,5
27IISIERPOWICZ, Konrad2,516,022,5211,5
28IIINAGŁY, Krzysztof2,017,024,529,0
29IVOLAWIŃSKI, Eryk2,015,521,519,0
30VRAZMUS, Jan2,014,520,517,0
31IISUŁOT, Zdzisław2,013,520,514,0
32IIIKRAWCZYK, Jolanta2,013,018,517,0
33IVBONCZOL, Wojciech1,514,520,505,0