28 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Juniorów zakończone!

Od lutego do listopada toczyły się zmagania juniorów w ramach Otwartych Mistrzostw Wrocławia. Znów zdobyliśmy 10 medali! Tym razem były to lepsze kruszce!

Wszystkie turnieje w grupach do lat 9, 11 i 14 zostały rozegrane systemem stacjonarnym.

W grupach do lat 14 reprezentowały nas dziewczęta: Wiktoria Olaczek i Matylda Nowicka, które w całym cyklu zdobyły po symbolicznym 1 punkcie.

W grupach do lat 11 złoty medal wśród dziewcząt zdobyła  Anastazja Kotłubaj a brązowy wśród chłopców Kacper Kazubski! Nasi zawodnicy wystąpili we wszystkich turniejach prezentując równą formę i zawsze plasując się na czołowych miejscach.

Na czwartym miejscu wśród dziewcząt uplasowała się Rozalia Nowicka. Wśród chłopców pozostali nasi zawodnicy  uplasowali się na miejscach:  5 – Eryk Olawiński, 6 – Mateusz Kowalski, 7 Tymoteusz Galant, 9 – Kajetan Pach, 13 – Zakhar Vodennikov, 19 – Michał Olaczek, 21 – Nikodem Olaczek, 24 Jan Razmus.

Absolutną dominację Hetmaników oglądaliśmy w grupie chłopców do lat 9! Nasi zajęli pierwsze 6 miejsc! Na pierwszym miejscu Maciej Perucki, drugim Wojciech Pelczarski, trzecim Jakub Romero-Sobas! A za podium: Paweł Klaskała, Piotr Babij, Mikołaj Winsyk. Dalsze miejsca: 11 – Nikolai Pankov (debiut w barwach klubu). Wicemistrzynią Wrocławia została Hanna Owczarek!

W grupach do lat, 6,7 i 8 tylko pierwszy turniej został rozegrany systemem stacjonarnym. Pozostałe turnieje ograniczono do dwóch i zostały rozegrane on-line.

Do lat 8 nasi reprezentanci zaliczyli po jednym występie, który i tak okazał się znamienny dla końcowych wyników. Hania Owczarek wystąpiła w jednym turnieju stacjonarnym co dało brązowy medal! W grupie dziewcząt na 6 miejscu Róża Michalak. Wojtek Pelczarski po jednym występie na miejscu 5, a Mkołaj Winsyk, również po jednym występie na miejscu 11. Dalsze miejsca: Jakub Szala-Cordeiro na miejscu 13.

Do lat 7 bezkonkurencyjny był Piotr Babij, a wśród dziewcząt Sara Pawulska! Na 14 miejscu Mikołaj Razmus, 19 Gabriel Ditrych,

Do lat 6 wicemistrzem Wrocławia został Robert Pawulski, na 9 miejscu Jeremi Michalak, 12 – Kacper Bołhańczyk,  na ósmym – wśród dziewcząt – miejscu Anna Babij, a 10 Paula Romero-Sobas