28. OMW w Szachach Szybkich – klasyfikacja generalna

Seniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1JANKOWSKI, Aleksander4,55,06,04,04,5 5,02,05,03,537,5
2FRĄC, Paweł5,03,03,03,52,54,52,53,53,03,028,5
3KŁAPCIŃSKI, Janusz3,04,04,03,03,03,51,5 4,01,526,0
4GALANT, Ireneusz5,04,05,04,0     3,521,5
5WĘGRZYN, Robert2,02,53,03,0 2,0 1,53,0 17,0
6SZCZUKIEWICZ, Adam   4,53,03,0    10,5
7KOWALCZYK, Wojciech5,05,0        10,0
8WIANECKI, Mateusz5,54,0        9,5
9KANIA, Przemysław    4,0   4,5 8,5
10KUSKA, Bernard   4,53,5     8,0
11ŚMIETAŃSKI, Marek    4,04,0    8,0
12PELCZARSKI, Marcin    1,52,5  2,01,57,5
13SHAMAL, Saber Hussein3,04,5        7,5
14RUTKOWSKI, Bartłomiej3,54,0        7,5
15ŚWICARZ, Maciej         7,07,0
16KOKUREWICZ, Konrad  4,03,0      7,0
17STELMASZUK, Maciej      6,0   6,0
18WIELOSZ, Jarosław 5,0        5,0
19MAZUREK, Łukasz5,0         5,0
20BABIJ, Robert 4,5        4,5
21BABIJ, Robert 4,5        4,5
22WÓJCIK, Grzegorz4,5         4,5
23ANTONIEWICZ, Jakub  4,5       4,5
24MARKO, Piotr   4,5      4,5
25BĘŚ, Michał    4,5     4,5
26KRZOS, Adam       4,5  4,5
27ILNICKI, Tomasz 4,0        4,0
28PLATE, Marks 4,0        4,0
29REJKOWICZ, Paweł2,02,0        4,0
30KACZMAREK, Patryk4,0         4,0
31RAKOCZY, Łukasz4,0         4,0
32TROCHIMOWICZ, Bartosz    4,0     4,0
33BUDZIS, Łukasz     4,0    4,0
34SLAWINSKI, Marcin 3,5        3,5
35NUNEZ Garcia, Raul 3,5        3,5
36RELINGER, Mateusz        3,0 3,0
37SZPALA, Paweł2,01,0        3,0
38MARACEWICZ, Jakub  2,01,0      3,0
39MAJCHROWSKI, Jacek   3,0      3,0
40JANICKI, Kamil 2,5        2,5
41KRAWCZYK, Jolanta 2,0        2,0
42OLEJNIK, Michał2,0         2,0
43ŁABUDA, Michał    2,0     2,0
44SOMYK, Marcin     2,0    2,0
45ADAMCZYK, Hubert1,0         1,0

Seniorzy starsi

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1DALECZKO, Zbigniew4,04,04,04,03,03,54,03,0 2,029,5
3SUŁOT, Zdzisław3,03,03,53,01,50,5 1,5 2,018,0
2CHROMICZ, Andrzej3,02,5 2,02,53,03,0   16,0
4JANOCHA, Wiesław4,57,0        11,5
5HELASZEK, Edward   5,04,5     9,5
6KUBIEŃ, Jerzy      4,0  4,08,0
7KARNAŚ, Leszek3,04,0        7,0
34SEREDYŃSKI, Witold3,52,5        6,0
8STRĘK, Jaroslaw 3,5        3,5
9STADNICKI, Andrzej3,0         3,0
10ROSSIENIK, Wiesław3,0         3,0
11GRUBIAK, Roman2,5         2,5

Kobiety

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1ŚMIETAŃSKA, Wiktoria    5,54,5    10,0
2SENSKA, Natalia        2,0 2,0
3KRAWCZYK, Jolanta 2,0        2,0

Juniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1ŻEREBIEC, Maurycy5,55,05,0 5,03,54,55,5 4,538,5
2DYTMAN, Radosław5,54,54,04,04,0 4,55,56,04,038,0
3MADAJCZAK, Piotr 5,04,54,5 6,0  5,05,030,0
4FRĄC, Piotr2,03,03,03,0 2,53,03,52,5 22,5
5LUBERAŃSKI, Jakub   6,07,07,0    20,0
6KOSIOR, Jan   5,0   2,55,04,517,0
7PELCZARSKI, Wojciech   3,02,03,0  4,03,015,0
8DAHCHE, Abdel-Azziz4,04,03,5       11,5
9DEMSKI, Michał 4,0     6,0  10,0
10TYSZECKI, Aliaksandr3,53,5        7,0
11KUSKA, Bartosz   2,53,5     6,0
12SWĘDZIOŁ, Antoni3,01,0        4,0
13LECHOWSKI, Witold      4,0   4,0
14JANICKI, Tomasz 3,0        3,0
15KRAWCZYK, Eryk 3,0        3,0
16HOŁOWIENKO, Marcel  3,0       3,0
17MARACEWICZ, Franciszek  1,02,0      3,0
18NAGŁY, Wojciech 2,5        2,5
19DEMSKI, Jakub 2,5        2,5
20KUCHARSKI, Kamil 2,5        2,5
21WUCZKOWSKI, Wiktor 2,0        2,0
22VODENNIKOV, Zakhar           

Niepełnosprawni

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1KŁAPCIŃSKI, Janusz3,04,04,03,03,03,51,5 4,01,526,0
2SUŁOT, Zdzisław3,03,03,53,01,50,5 1,5 2,018,0
3BABIJ, Robert 4,5        4,5
4GRUBIAK, Roman2,5         2,5

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich – 4. Turniej

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_2153/

  1. Otwarte Mistrzostwa Wrocławiaw Szachach SZYBKICH

13.07.2020 r.

Miejsce:
WKSz HETMAN, Wrocław, ul. Św. Antoniego 31b

Harmonogram turnieju:
Zapisy od godz. 16:40 do 17:10, rundy I-VII 17:15 – 21:00

System rozgrywek:
Zawodnicy grają w jednej grupie systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund,
tempo gry wynosi 10 min. na partię + 5 sek. na posunięcie dla zawodnika.

Sędziowanie:
W turniejach obowiązują aktualne przepisy gry FIDE dla szachów szybkich oraz Kodeks Szachowy PZSzach. Osoby, które spóźnią się mogą być dopuszczone do turnieju od następnej rundy chyba że sędzia podejmie inną decyzję. Decyzje sędziego głównego turnieju są ostateczne.

Punktacja:
O kolejności miejsc w poszczególnych turniejach decyduje ilość zdobytych punktów, a w przypadku ich równej ilości punktacja pomocnicza w następującej kolejności: Buchholz średni, Buchholz, Liczba zwycięstw, Progres.

Klasyfikacje generalne:
Do klasyfikacji generalnej liczy się suma 8 najlepszych wyników uzyskanych z 10 turniejów.
W przypadku równej ilości punktów decyduje suma punktów ze wszystkich rozegranych turniejów, następnie miejsce w ostatnim turnieju.

Kategorie:
• kobiety,
• niepełnosprawni,
• juniorzy do 18 lat,
• seniorzy 19 – 59 lat,
• seniorzy starsi od 60 lat.

Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów.

Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Organizatora.

Klasyfikacja Generalna OMW w Szachach Klasycznych

Seniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA-3SUMA
1BĘŚ, Michał6,00,05,55,016,516,5
2JANKOWSKI, Aleksander5,04,55,05,515,520,0
3WILGOSZ, Tomasz5,00,04,05,014,014,0
4WESELAK, Adrian4,04,55,02,513,516,0
5ŁOŚ, Maciej3,53,53,53,010,513,5
6WIANECKI, Mateusz0,06,04,50,010,510,5
7CZAK, Jarosław4,02,00,04,010,010,0
8MRÓZ, Grzegorz3,03,53,02,59,512,0
9REJKOWICZ, Paweł3,03,03,50,09,59,5
10CZERNIAK, Krzysztof0,05,04,00,09,09,0
11GRADOWICZ, Marcin0,05,03,00,08,08,0
12MICHALAK, Kamil4,00,00,04,08,08,0
13HERTLEIN, Marcin4,00,00,04,08,08,0
14PELCZARSKI, Marcin0,03,01,53,58,08,0
15KRYSZTOFIAK, Maciej2,52,00,03,07,57,5
16TRACZ, Bartosz0,02,53,50,06,06,0
17CHOCIANOWSKI, Maciej0,03,03,00,06,06,0
18GRADOWICZ, Michał0,03,03,00,06,06,0
19GALANT, Ireneusz0,06,00,00,06,06,0
20ŻMINDA, Bogdan0,00,05,50,05,55,5
21DOMARADZKI, Janusz Andrzej3,00,02,50,05,55,5
22KLINTSEVICH, Andrei0,00,00,05,55,55,5
23PERUCKI, Jan0,02,52,50,05,05,0
24SZPALA, Paweł2,02,01,00,05,05,0
25MAJCHROWSKI, Jacek0,00,00,05,05,05,0
26DOROSŁAWSKI, Marek0,04,50,00,04,54,5
27SKÓRZEWSKI, Dominik0,04,50,00,04,54,5
28REJMAN, Wojciech4,50,00,00,04,54,5
29KORGOL, Tomasz4,50,00,00,04,54,5
30JANICKI, Kamil0,02,52,00,04,54,5
31MISIEK, Przemysław0,00,00,04,54,54,5
32GAWLIK, Paweł0,00,04,00,04,04,0
33MUDOLO, Luke0,04,00,00,04,04,0
34BORECKI, Kamil4,00,00,00,04,04,0
35FRĄC, Paweł0,00,00,04,04,04,0
36KOWALSKI, Michał0,00,00,04,04,04,0
37ANDRZEJEWSKA, Mirosława3,50,00,00,03,53,5
38KUKULSKI, Konrad3,50,00,00,03,53,5
39KAPUŚCIŃSKI, Przemysław3,50,00,00,03,53,5
40RAKOCZY, Łukasz0,00,03,00,03,03,0
41BONCZOL, Wojciech3,00,00,00,03,03,0
42TRĘTOWICZ, Tymoteusz3,00,00,00,03,03,0
43KŁAPCIŃSKI, Janusz0,00,00,03,03,03,0
44IZDEBSKI, Konrad0,00,00,03,03,03,0
45NAGŁY, Krzysztof0,00,02,50,02,52,5
46KUŁTUCKI, Arkadiusz0,00,02,50,02,52,5
47SKUPIN, Paweł0,00,02,50,02,52,5
48CHASZCZYŃSKI, Sebastian0,00,02,50,02,52,5
49BUJAK, Kamil2,50,00,00,02,52,5
50KUŹMIŃSKI, Adam2,50,00,00,02,52,5
51ŻMUDA, Filip0,00,00,02,52,52,5
52WALENTYNOWICZ, Michał0,00,00,02,52,52,5
53KRAWCZYK, Jolanta0,00,02,00,02,02,0
54SOBASIK, Wojciech2,00,00,00,02,02,0
55ZAJADLAK, Przemysław0,00,00,02,02,02,0
56WNUK, Krzysztof0,00,00,01,01,01,0
57JĘDRZEJKO, Wojciech0,00,01,00,01,01,0
58KWIATKOWSKI, Adam1,00,00,00,01,01,0
59JUŚKIEWICZ, Marcin1,00,00,00,01,01,0
60WALENTYNOWICZ, Michal0,00,00,00,00,00,0
61REJNIAK, Aleksander0,00,00,00,00,00,0

Seniorzy starsi

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA (3)SUMA
1SUŁOT, Zdzisław0,04,04,54,012,512,5
2CHROMICZ, Andrzej3,03,54,03,511,014,0
3GOŁASZEWSKI, Marek3,50,00,00,03,53,5

Kobiety

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA (3)SUMA
1JURKOWSKA, Magdalena4,55,04,52,014,016,0
2PRĘDKIEWICZ, Paulina5,00,04,04,013,013,0
3PRĘDKIEWICZ, Emilia3,00,03,02,58,58,5
4KLINTSEVICH, Aliaksandra4,00,00,04,08,08,0
5KOTŁUBAJ, Anastazja1,01,02,03,06,07,0
6PIEJKO, Weronika3,00,02,00,05,05,0
7SALAMON, Julia0,00,00,05,05,05,0
8ZIELIŃSKA, Aleksandra0,04,50,00,04,54,5
9GÓRSKA, Amelia2,02,50,00,04,54,5
10PIETRZAK, Emilia0,00,00,04,54,54,5
11MIARECKA, Natalia0,00,03,50,03,53,5
12WIECZOREK, Maja0,00,03,50,03,53,5
13ANDRZEJEWSKA, Mirosława3,50,00,00,03,53,5
14KOWALCZUK, Paulina0,00,00,03,03,03,0
15KRAWCZYK, Jolanta0,00,02,00,02,02,0
16REJMAN, Magdalena2,00,00,00,02,02,0
17OWCZAREK, Hanna0,00,00,02,02,02,0
18ŁYSZCZARZ, Julia0,00,00,02,02,02,0
19JĘDRZEJKO, Martyna0,00,01,50,01,51,5
20SAMOL, Zofia0,00,00,01,01,01,0
21LECHOWSKA, Liliana0,00,01,00,01,01,0
22RZĄDKOWSKA, Lila0,00,01,00,01,01,0
23RZĄDKOWSKA, Kaja0,00,00,00,00,00,0

Juniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA (3)SUMA
1TYSZECKI, Aliaksandr6,05,54,54,016,020,0
2JURKOWSKA, Magdalena4,55,04,52,014,016,0
3WILGOSZ, Szczepan5,50,05,03,514,014,0
4PRĘDKIEWICZ, Paulina5,00,04,04,013,013,0
5NAGŁY, Wojciech3,50,05,04,513,013,0
6JANICKI, Tomasz4,04,04,00,012,012,0
7KOPESTYŃSKI, Michał4,50,03,04,512,012,0
8PERUCKI, Maciej4,53,53,50,011,511,5
9SKUPIN, Bartosz4,03,53,50,011,011,0
10WILGOSZ, Jan0,00,06,04,510,510,5
11KARASZEWSKI, Gabriel0,04,54,50,09,09,0
12MAREK, Grzegorz4,54,50,00,09,09,0
13PRĘDKIEWICZ, Emilia3,00,03,02,58,58,5
14BIEROŃSKI, Nikodem0,04,04,00,08,08,0
15KLINTSEVICH, Aliaksandra4,00,00,04,08,08,0
16PELCZARSKI, Wojciech0,02,03,02,07,07,0
17NOCOŃ, Kacper4,52,00,00,06,56,5
18KAZUBSKI, Kacper2,52,00,02,06,56,5
19KOTŁUBAJ, Anastazja1,01,02,03,06,07,0
20SOKOŁOWSKI, Antoni2,50,03,50,06,06,0
21RACZEK, Krzysztof6,00,00,00,06,06,0
22KEJNA, Piotr0,00,05,50,05,55,5
23TRUTY, Dominik3,52,00,00,05,55,5
24PIEJKO, Weronika3,00,02,00,05,05,0
25SALAMON, Julia0,00,00,05,05,05,0
26KUŁTUCKI, Kamil0,00,04,50,04,54,5
27ZIELIŃSKA, Aleksandra0,04,50,00,04,54,5
28GÓRSKA, Amelia2,02,50,00,04,54,5
29PIETRZAK, Emilia0,00,00,04,54,54,5
30NAGŁY, Krzysztof (Jr)0,00,04,00,04,04,0
31TRUSEWICZ, Jakub4,00,00,00,04,04,0
32MIARECKA, Natalia0,00,03,50,03,53,5
33WIECZOREK, Maja0,00,03,50,03,53,5
34LECHOWSKI, Witold0,01,52,00,03,53,5
35PIASECKI, Nikodem0,03,50,00,03,53,5
36TRUSEWICZ, Remigiusz3,50,00,00,03,53,5
37MISIEK, Marcel0,00,00,03,53,53,5
38CZAK, Dominik0,03,00,00,03,03,0
39SZRETER, Marek0,03,00,00,03,03,0
40OLAWIŃSKI, Eryk0,03,00,00,03,03,0
41KOWALCZUK, Paulina0,00,00,03,03,03,0
42PIECHOCKI, Krystian2,50,00,00,02,52,5
43GALANT, Tymoteusz0,02,00,00,02,02,0
44KOWALSKI, Mateusz0,02,00,00,02,02,0
45DAHCHE, Abdel-Azziz2,00,00,00,02,02,0
46REJMAN, Magdalena2,00,00,00,02,02,0
47OWCZAREK, Hanna0,00,00,02,02,02,0
48ZAJADLAK, Miłosz0,00,00,02,02,02,0
49ŁYSZCZARZ, Julia0,00,00,02,02,02,0
50JĘDRZEJKO, Martyna0,00,01,50,01,51,5
51KRAWCZYK, Eryk0,00,01,50,01,51,5
52NOCOŃ, Jakub0,01,50,00,01,51,5
53LECHOWSKA, Liliana0,00,01,00,01,01,0
54RZĄDKOWSKA, Lila0,00,01,00,01,01,0
55LECHOWSKA, Liliana0,00,01,00,01,01,0
56VODENNIKOV, Zakhar0,00,01,00,01,01,0
57SAMOL, Zofia0,00,00,01,01,01,0
58GARSKE, Wiktor0,00,00,00,00,00,0
59KOZŁOWSKI, Bartosz0,00,00,00,00,00,0
60RZĄDKOWSKA, Kaja0,00,00,00,00,00,0

Niepełnosprawni

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA (3)SUMA
1SUŁOT, Zdzisław0,04,04,54,012,512,5
2ŁOŚ, Maciej3,53,53,53,010,513,5
3CZAK, Jarosław4,02,00,04,010,010,0
4MRÓZ, Grzegorz3,03,53,02,59,512,0
5KŁAPCIŃSKI, Janusz0,00,00,03,03,03,0

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Juniorów – finał: mamy 10 medali!

Zakończył się cykl Otwartych Mistrzostw Wrocławia juniorów. Po pięciu turniejach rozgrywanych od początku 2019r. wyłoniono najmłodszych mistrzów miasta w sześciu kategoriach wiekowych. Nasze Hetmaniki zdobyły 10 medali!

Największe sukcesy odnotowaliśmy w grupie najmłodszych szachistów. Mistrzami zostali Piotruś Babij i Sara Pawulska! Wicemistrzem został Mikołaj Razmus! Co prawda championom nie udało się wygrać w sobotę 30 ostatniego turnieju, a wicemistrza zmogła wysoka gorączka, jednak solidnie przepracowany rok i wysokie miejsca w poprzednich turniejach przyniosły zasłużone sukcesy. Gratulujemy!

6 lat – wyniki ostatniego turnieju :: Klasyfikacja do lat 6

W grupie do lat 7 pasjonującą walkę o pierwsze miejsce stoczył Wojtuś Pelczarski z Adasiem Matusiakiem (MKS Rokita Brzeg Dolny). I znów w ostatnim turnieju mistrzowie nie byli najlepsi. Niestety dwie porażki zepchnęły Wojtka na drugie miejsce w klasyfikacji końcowej. Ale i tak wielkie brawa za srebrny medal!

Wojciech Pelczarski ze srebrnym medalem

7 lat – wyniki ostatniego turnieju :: Klasyfikacja do lat 7

W grupie do lat 8 równie pasjonującą walkę o pierwsze miejsce stoczył Jakub Romero-Sobas z Krystianem Piechockim (KSz Polonia Wrocław). Fantastyczny występ Krystiana w ostatnim turnieju (komplet punktów) zepchnął naszego zawodnika na drugie miejsce. Paweł Kląskała na wyśmienitym czwartym miejscu w klasyfikacji końcowej.

Jakub Romero-Sobas ze srebrnym medalem

8 lat – wyniki ostatniego turnieju :: Klasyfikacja do lat 8

Do lat 9 zdobyliśmy dwa brązowe medale – Anastazja Kotłubaj i Kajetan Pach zajęli trzecie miejsce. Przed ostatnim turniejem w grupie chłopców były szanse nawet na dwa medale, ale wyniki ostatniego turnieju spowodowały, że Jaś Razmus uplasował się tuż poza podium.

Anastazja Kotłubaj i Kajetan Pach

9 lat – wyniki ostatniego turnieju :: Klasyfikacja do lat 9

Do lat 11 też zdobyliśmy dwa medale! Ze srebrnym wśród dziewcząt Rozalka Nowicka, a z brązowym wśród chłopców Eryk Olawiński – jedyny nasz medalista z ubiegłego roku utrzymał formę i w starszym roczniku również zdobył medal. Na czwartym pechowym Amelka Widomska.

Eryk Olawiński

11 lat – wyniki ostatniego turnieju :: Klasyfikacja do lat 11

W najstarszej grupie też odnotowaliśmy sukces. Wicemistrzynią Wrocławia została Matylda Nowicka!

Matylda Nowicka


14 lat – wyniki ostatniego turnieju :: Klasyfikacja do lat 14

W sumie zdobyliśmy 10 medali OMW. W przyszłym roku postaramy się pobić ten wynik!
Gratulujemy zawodnikom!

27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach dla młodzieży – 5. Turniej

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach dla młodzieży

Organizator:
MUKS MDK Śródmieście, ul.Dubois 5 50-208 Wrocław, tel. 71 329-95-31

Kierownik zawodów:
Dla kat. „A”, „B”, „C”:
Wiesław Janocha, tel. 607-235-531; e-mail: wieslawjanocha@poczta.onet.pl

Dla kat. „D”, „E”, „F”:
Krzysztof Krupa tel. 604-900-335, e-mail:pakruk@op.pl

Termin i miejsce:
Grupy A, B i C:
I – 30.03.2019
II – 27.04.2019
III – 22.06.2019
IV – 7.09.2019
V – 30.11.2019
– zgłoszenia do godz. 9.45
Wrocławski Klub Szachowy Hetman, ul. Św. Antoniego 31b, 50-073 Wrocław

Grupy D, E i F: 23.02, 30.03, 18.05, 19.10, 30.11.2019 r. – zgłoszenia do godz. 9.45
MDK Śródmieście, ul.Dubois 5, 50-208 Wrocław

Zapisy:
W miejscu zawodów na 30 minut przed turniejem.
Kategorie:
A – do lat 14 (ur. 2005 r. i młodsi)
B – do lat 11 (ur. 2008 r. i młodsi)
C – do lat 9 (ur. 2010 r. i młodsi)
D – do lat 8 (ur. 2011 r. i młodsi)
E – do lat 7 (ur. 2012 r. i młodsi)
F – do lat 6 (ur. 2013 r. i młodsi)
• osobna klasyfikacja dla chłopców i dziewcząt
Regulamin:
Tempo gry w grupach A, B i C będzie wynosić 10 minut na partię + 5 sekund na posunięcie dla zawodnika. W grupach D, E, F 15 minut na partię dla każdego zawodnika.

W grupach A, B, C i D po 7 rund, w grupie E po 6 rund,a w grupie F po 5 rund w każdym turnieju. Do klasyfikacji rocznej (osobna dla chłopców i dziewcząt w każdej grupie wiekowej) liczy się suma punktów zdobytych w 4 najlepiej rozegranych turniejach, a przy równej ilości punktów decyduje miejsce zajęte w ostatnim turnieju. Gdy do turnieju w grupie wiekowej zgłosi się co najmniej 12 chłopców i 12 dziewcząt, to chłopcy i dziewczęta w tej grupie wiekowej grają osobno, a w przeciwnym wypadku grają we wspólnej grupie, ale mają osobne klasyfikacje. W turniejach dla dzieci (grupy D, E i F) w przerwach między rundami wyświetlane są bajki i organizowane różne gry, zabawy konkursy prowadzone przez wyspecjalizowanych instruktorów MDK Śródmieście, zaś podczas zapisów i tworzenia list startowych, przed rozpoczęciem I rundy, organizowane są występy artystyczne. Szczegółowy regulamin na stronie internetowej www.muks-srodmiescie.pl

UWAGA!

Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów.

27. OMW w Szachach Szybkich – klasyfikacja

Wyniki turniejów szachowych w ramach Otwartych Mistrzostw Wrocławia:
21.01.2019 r. – 1. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_333/
11.02.2019 r. – 2. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_834/
25.03.2019 r. – 3. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1969/
15.04.2019 r. – 4. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2378/
27.05.2019 r. – 5. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2900/
10.06.2019 r. – 6. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_3693/
08.07.2019 r. – 7. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_3998/
26.08.2019 r. – 8. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4620/
16.09.2019 r. – 9. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4884/
07.10.2019 r. – 10. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_5348/

Klasyfikacja generalna:

Seniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1GALANT, Ireneusz 6,05,06,05,54,56,05,04,05,043,0
2JANKOWSKI, Aleksander5,05,0 5,53,54,05,04,0 5,037,0
3BABIJ, Robert5,05,04,04,04,54,54,53,53,05,036,5
4ŁABUDA, Michał4,05,05,03,04,03,55,53,54,54,536,0
5RUTKOWSKI, Bartłomiej5,04,03,53,54,55,5 1,03,5 30,5
6WÓJCIK, Grzegorz5,04,0 3,04,5 4,54,0 4,029,0
7KOWALCZYK, Wojciech  3,53,52,53,54,03,02,04,026,0
8SZCZUKIEWICZ, Adam 3,04,53,5 2,54,03,5 2,523,5
9OLCHAWA, Sławomir4,53,03,5    4,03,54,022,5
10KACZMAREK, Patryk4,0 3,5 2,5 4,0 4,04,022,0
11PIETRASZKO, Jakub4,54,5  3,0  5,04,5 21,5
12ROGACKA, Natalia  4,03,5 4,0 4,02,53,521,5
13LACHOWICZ, Tomasz4,53,0 4,54,5 3,5   20,0
14KŁAPCIŃSKI, Janusz  2,03,03,02,52,02,52,03,020,0
15BĘŚ, Michał5,04,54,54,5      18,5
16LACHOWICZ, Dominik 4,0 4,04,5 4,5   17,0
17BARAŃSKI, Maciej2,02,03,02,02,5 3,02,0  16,5
18BEBEL, Agnieszka5,0  5,0  3,0  3,016,0
19FRĄC, Paweł 3,0    3,03,53,03,015,5
20KLINTSEVICH, Andrei   4,55,54,5    14,5
21ŚMIETAŃSKI, Marek     4,5 4,04,0 12,5
22WIELOSZ, Jaroslaw 6,04,5       10,5
23BARTŁOMIEJCZYK, Roman2,52,03,52,5      10,5
24BUDZIS, Łukasz3,54,02,5       10,0
25WIANECKI, Mateusz      5,0 5,0 10,0
26KANIA, Krystian     5,5   4,510,0
27ANDRZEJEWSKA, Mirosława   3,53,5    2,59,5
28BORECKI, Kamil      1,03,03,02,09,0
29KOKUREWICZ, Konrad  2,0 3,03,5    8,5
30ŁOPUSIEWICZ, Janusz4,5       4,0 8,5
31KASPRYSZYN, Janusz 2,02,0   1,5  2,58,0
32MAJCHROWSKI, Jacek   4,0   3,5  7,5
33BOROWSKI, Przemysław      3,04,5  7,5
34BOGENRYTER, Hubert3,5       4,0 7,5
35MANDRYK, Bohdan     3,5   3,57,0
36VASYLIV, Stanislav  6,0       6,0
37KUSKA, Bernard      2,04,0  6,0
38ŻEBERSKI, Jakub       6,0  6,0
39STECKI, Witold 5,0        5,0
40RZESZOWSKI, Dominik 5,0        5,0
41GRINING, Krzysztof2,02,5        4,5
42SIERPOWICZ, Konrad      4,5   4,5
43MARKO, Piotr       4,5  4,5
44ZINCHENKO, Anatoly       4,5  4,5
45SLAVOV, Wiktor4,0         4,0
46LEBIEDOWICZ, Borys 4,0        4,0
47HERBUT, Maciej 4,0        4,0
48ANTONIEWICZ, Jakub       4,0  4,0
49DZIĄDZIAK, Arkadiusz       4,0  4,0
50SZMAJA, Krzysztof        1,03,04,0
51ROMEJKO, Jeremiasz         3,53,5
52POSADOWSKI, Damian     3,0    3,0
53GRZEBIENIAK, Michał     3,0    3,0
54TSEHENKO, Ivan  3,0       3,0
55MACIKOWSKI, Bartosz3,0         3,0
56SIEDLECKI, Artur3,0         3,0
57SZEWCZYSZYN, Maciej3,0         3,0
58JONIAK, Grzegorz      3,0   3,0
59MRÓZ, Grzegorz2,0 0,5       2,5
60SHOSTECJKYJ, Mykola 2,5        2,5
61BUJALSKI, Marcin 2,5        2,5
62WOŹNIAK, Paweł 2,0        2,0
63SZYMAŃSKA, Wirginia   2,0      2,0
64MARCINKOWSKI, Wiktor   2,0      2,0
65KUŁTUCKI, Arkadiusz   2,0      2,0
66DOMARADZKI, Janusz Andrzej   2,0      2,0
67PASTUSZKA, Tomasz       2,0  2,0
68PIWKO, Michał       2,0  2,0
69STASIEWSKI, Michał        2,0 2,0
70OLEJNIK, Michał         2,02,0
71IDZIKOWSKI, Slwomir  1,5       1,5
72LICHWA, Przemysław  1,5       1,5
73LICZNAR, Paweł1,5         1,5
74MAJKOWSKI, Jakub     1,0    1,0
75ORLYK, Serhii     1,0    1,0
76ADAMCZYK, Hubert 1,0        1,0
77KNIAZIEV, Oleksii   1,0      1,0
78MAJDA, Tomasz    1,0     1,0
79KIEDOWSKI, Artur       1,0  1,0
80SOMYK, Marcin        1,0 1,0
81KOWALCZYK, Radosław0.0         0.0

Seniorzy starsi

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1JANOCHA, Wiesław6,54,5 5,06,0  7,06,06,541,5
2KUBIEŃ, Jerzy 4,06,04,54,0  5,53,52,530,0
3KARNAŚ, Leszek4,0 3,0 5,0  3,03,04,022,0
4CHROMICZ, Andrzej2,0  2,53,02,02,53,03,53,021,5
5KASPRYSZYN, Jan1,52,53,02,02,52,52,03,02,01,519,5
6DALECZKO, Zbigniew3,02,53,52,5   3,0 4,018,5
7HELASZEK, Edward4,0 5,05,5      14,5
8POCIEJOWSKI, Marek3,54,0    3,0   10,5
9GRUBIAK, Roman 3,0    3,5 3,0 9,5
10GOŁASZEWSKI, Marek   2,0 1,0    3,0
11URBAN, Marek3,0         3,0
12ZAJĄCZKOWSKI, Gwidon 3,0        3,0
13SUŁOT, Zdzisław       3,0  3,0
14MAZUR, Jan         2,02,0

Kobiety

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1ROGACKA, Natalia  4,03,5 4,0 4,02,53,521,5
2BEBEL, Agnieszka5,0  5,0  3,0  3,016,0
3ŚMIETAŃSKA, Wiktoria  4,0    4,03,5 11,5
4ANDRZEJEWSKA, Mirosława   3,53,5    2,59,5
5ŚCISŁA, Oliwia      3,5   3,5
6SZYMAŃSKA, Wirginia   2,0      2,0
7PASTUSZKA, Aleksandra       2,0  2,0
8PASTUSZKA, Maja       1,0  1,0

Juniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1ŻEREBIEC, Maurycy4,53,04,55,54,06,0  4,54,536,5
2DYTMAN, Radosław3,5 5,04,5 3,55,04,05,05,035,5
3NAGŁY, Wojciech3,02,03,53,53,52,04,02,0 3,525,0
4LUBERAŃSKI, Jakub       4,56,05,516,0
5NAGŁY, Krzysztof3,02,52,53,02,02,0    15,0
6POKUSIŃSKI, Antoni   4,0   4,54,5 13,0
7ŚMIETAŃSKA, Wiktoria  4,0    4,03,5 11,5
8KUSKA, Bartosz      5,02,0  7,0
9BARTŁOMIEJCZYK, Kamil2,5 2,02,0      6,5
10KUŁTUCKI, Kamil  3,03,0      6,0
11OLAWIŃSKI, Eryk   3,02,0 1,0   6,0
12FRĄC, Piotr       3,01,02,06,0
13KOZŁOWSKI, Michał       5,0  5,0
14KAWAŁKO, Adam   4,5      4,5
15DEMSKI, Michał       4,5  4,5
16MADAJCZAK, Piotr        4,5 4,5
17DAHCHE, Abdel-Azziz  4,0       4,0
18TARKOWSKI, Bartosz4,0         4,0
19KOCIERZ, Paweł      4,0   4,0
20ŚCISŁA, Oliwia      3,5   3,5
21LECHOWSKI, Witold       3,0  3,0
22PASTUSZKA, Aleksandra       2,0  2,0
23VODENNIKO, Zakhar       2,0  2,0
24PACHUCY, Dawid         2,02,0
25MAJDA, Nikodem    1,0     1,0
26KLĘK, Mikołaj       1,0  1,0
27PASTUSZKA, Maja       1,0  1,0
28DĘBICKI, Piotr 0,5        0,5
29KOWALCZYK, Jan0.0         0.0

Niepełnosprawni

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.5.6.7.89.10.Σ8
1BABIJ, Robert5,05,04,04,04,54,54,53,53,05,036,5
2KŁAPCIŃSKI, Janusz  2,03,03,02,52,02,52,03,020,0
3POCIEJOWSKI, Marek3,54,0    3,0   10,5
4GRUBIAK, Roman 3,0    3,5 3,0 9,5
5ZAJĄCZKOWSKI, Gwidon 3,0        3,0
6SUŁOT, Zdzisław       3,0  3,0
7MRÓZ, Grzegorz2,0 0,5       2,5

27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia – 10. Turniej w Szachach Szybkich

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach

Organizator:
Wrocławski Klub Szachowy Hetman (Organizacja Pożytku Publicznego)
ul. Św. Antoniego 31b, 50-073 Wrocław

Kierownik zawodów:
Rafał Siwik , tel. 783-333-900, e-mail: rafal@siwik.pl

Termin i miejsce:
Wszystkie zawody odbędą się w sali WKSz Hetman, Wrocław, ul. Św. Antoniego 31b

Szachy szybkie:
21.01.2019 r.
11.02.2019 r.
25.03.2019 r.
15.04.2019 r.
27.05.2019 r.
10.06.2019 r.
08.07.2019 r.
26.08.2019 r.
16.09.2019 r.
07.10.2019 r.
Zapisy w godz. 16.40-17.10

Szachy klasyczne:
13-14.04.2019 r.
11-12.05.2019 r.
08-09.06.2019 r.
06-07.07.2019 r.
Zapisy sobota od godz. 9.15-9.45

Kategorie:
• kobiety,
• niepełnosprawni,
• juniorzy do 18 lat,
• seniorzy 19 – 59 lat,
• seniorzy starsi od 60 lat.

Klasyfikacja końcowa:
Szachy szybkie
Do klasyfikacji generalnej liczy się suma 8 najlepszych wyników uzyskanych z 10 turniejów.
W przypadku równej ilości punktów decyduje suma punktów ze wszystkich rozegranych turniejów, następnie miejsce w ostatnim turnieju.

Szachy klasyczne
Do klasyfikacji generalnej liczy się suma 3 najlepszych wyników uzyskanych z 4 turniejów.
W przypadku równej ilości punktów decyduje suma punktów ze wszystkich rozegranych turniejów, następnie miejsce w ostatnim turnieju.

UWAGA!

Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów.

27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia – 9. Turniej w Szachach Szybkich

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach

Organizator:
Wrocławski Klub Szachowy Hetman (Organizacja Pożytku Publicznego)
ul. Św. Antoniego 31b, 50-073 Wrocław

Kierownik zawodów:
Rafał Siwik , tel. 783-333-900, e-mail: rafal@siwik.pl

Termin i miejsce:
Wszystkie zawody odbędą się w sali WKSz Hetman, Wrocław, ul. Św. Antoniego 31b

Szachy szybkie:
21.01.2019 r.
11.02.2019 r.
25.03.2019 r.
15.04.2019 r.
27.05.2019 r.
10.06.2019 r.
08.07.2019 r.
26.08.2019 r.
16.09.2019 r.
07.10.2019 r.
Zapisy w godz. 16.40-17.10

Szachy klasyczne:
13-14.04.2019 r.
11-12.05.2019 r.
08-09.06.2019 r.
06-07.07.2019 r.
Zapisy sobota od godz. 9.15-9.45

Kategorie:
• kobiety,
• niepełnosprawni,
• juniorzy do 18 lat,
• seniorzy 19 – 59 lat,
• seniorzy starsi od 60 lat.

Klasyfikacja końcowa:
Szachy szybkie
Do klasyfikacji generalnej liczy się suma 8 najlepszych wyników uzyskanych z 10 turniejów.
W przypadku równej ilości punktów decyduje suma punktów ze wszystkich rozegranych turniejów, następnie miejsce w ostatnim turnieju.

Szachy klasyczne
Do klasyfikacji generalnej liczy się suma 3 najlepszych wyników uzyskanych z 4 turniejów.
W przypadku równej ilości punktów decyduje suma punktów ze wszystkich rozegranych turniejów, następnie miejsce w ostatnim turnieju.

UWAGA!

Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów.

27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach dla młodzieży – 4. Turniej

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach dla młodzieży

Organizator:
MUKS MDK Śródmieście, ul.Dubois 5 50-208 Wrocław, tel. 71 329-95-31

Kierownik zawodów:
Dla kat. „A”, „B”, „C”:
Wiesław Janocha, tel. 607-235-531; e-mail: wieslawjanocha@poczta.onet.pl

Dla kat. „D”, „E”, „F”:
Krzysztof Krupa tel. 604-900-335, e-mail:pakruk@op.pl

Termin i miejsce:
Grupy A, B i C:
I – 30.03.2019
II – 27.04.2019
III – 22.06.2019
IV – 7.09.2019
V – 30.11.2019
– zgłoszenia do godz. 9.45
Wrocławski Klub Szachowy Hetman, ul. Św. Antoniego 31b, 50-073 Wrocław

Grupy D, E i F: 23.02, 30.03, 18.05, 19.10, 30.11.2019 r. – zgłoszenia do godz. 9.45
MDK Śródmieście, ul.Dubois 5, 50-208 Wrocław

Zapisy:
W miejscu zawodów na 30 minut przed turniejem.
Kategorie:
A – do lat 14 (ur. 2005 r. i młodsi)
B – do lat 11 (ur. 2008 r. i młodsi)
C – do lat 9 (ur. 2010 r. i młodsi)
D – do lat 8 (ur. 2011 r. i młodsi)
E – do lat 7 (ur. 2012 r. i młodsi)
F – do lat 6 (ur. 2013 r. i młodsi)
• osobna klasyfikacja dla chłopców i dziewcząt
Regulamin:
Tempo gry w grupach A, B i C będzie wynosić 10 minut na partię + 5 sekund na posunięcie dla zawodnika. W grupach D, E, F 15 minut na partię dla każdego zawodnika.

W grupach A, B, C i D po 7 rund, w grupie E po 6 rund,a w grupie F po 5 rund w każdym turnieju. Do klasyfikacji rocznej (osobna dla chłopców i dziewcząt w każdej grupie wiekowej) liczy się suma punktów zdobytych w 4 najlepiej rozegranych turniejach, a przy równej ilości punktów decyduje miejsce zajęte w ostatnim turnieju. Gdy do turnieju w grupie wiekowej zgłosi się co najmniej 12 chłopców i 12 dziewcząt, to chłopcy i dziewczęta w tej grupie wiekowej grają osobno, a w przeciwnym wypadku grają we wspólnej grupie, ale mają osobne klasyfikacje. W turniejach dla dzieci (grupy D, E i F) w przerwach między rundami wyświetlane są bajki i organizowane różne gry, zabawy konkursy prowadzone przez wyspecjalizowanych instruktorów MDK Śródmieście, zaś podczas zapisów i tworzenia list startowych, przed rozpoczęciem I rundy, organizowane są występy artystyczne. Szczegółowy regulamin na stronie internetowej www.muks-srodmiescie.pl

UWAGA!

Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów.

27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia – 8. Turniej w Szachach Szybkich

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach

Organizator:
Wrocławski Klub Szachowy Hetman (Organizacja Pożytku Publicznego)
ul. Św. Antoniego 31b, 50-073 Wrocław

Kierownik zawodów:
Rafał Siwik , tel. 783-333-900, e-mail: rafal@siwik.pl

Termin i miejsce:
Wszystkie zawody odbędą się w sali WKSz Hetman, Wrocław, ul. Św. Antoniego 31b

Szachy szybkie:
21.01.2019 r.
11.02.2019 r.
25.03.2019 r.
15.04.2019 r.
27.05.2019 r.
10.06.2019 r.
08.07.2019 r.
26.08.2019 r.
16.09.2019 r.
07.10.2019 r.
Zapisy w godz. 16.40-17.10

Szachy klasyczne:
13-14.04.2019 r.
11-12.05.2019 r.
08-09.06.2019 r.
06-07.07.2019 r.
Zapisy sobota od godz. 9.15-9.45

Kategorie:
• kobiety,
• niepełnosprawni,
• juniorzy do 18 lat,
• seniorzy 19 – 59 lat,
• seniorzy starsi od 60 lat.

Klasyfikacja końcowa:
Szachy szybkie
Do klasyfikacji generalnej liczy się suma 8 najlepszych wyników uzyskanych z 10 turniejów.
W przypadku równej ilości punktów decyduje suma punktów ze wszystkich rozegranych turniejów, następnie miejsce w ostatnim turnieju.

Szachy klasyczne
Do klasyfikacji generalnej liczy się suma 3 najlepszych wyników uzyskanych z 4 turniejów.
W przypadku równej ilości punktów decyduje suma punktów ze wszystkich rozegranych turniejów, następnie miejsce w ostatnim turnieju.

UWAGA!

Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów.