Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych

W 4. turnieju szachów klasycznych wzięła udział rekordowa liczba zawodników – 54 osoby – byli zawodnicy z Brzegu, Opola, Rawicza, Nysy, Jeleniej Góry, Szczecina a nawet z Turcji! 5 zawodników uzyskało normy na III kategorię szachową. W turnieju zwyciężył Michał Bęś z naszego klubu, przed Kacprem Bochenkiem i Maciejem Kurtyczem. Szczegółowe wynik są na serwisie turniejowym, a poniżej przedstawiamy klasyfikację generalną cyklu.

Galeria zdjęć:

OMW - Klasyczne

Klasyfikacja generalna po 4. turniejach:

Seniorzy

M-ceNazwisko Imię1.2.3.4.SUMA (3)SUMA
1Bęś, Michał6,505,56,518,518,5
2Olchawa, Sławomir5,55,5541620
3Wójcik, Grzegorz54,54,5514,519
4Jankowski, Aleksander54,55014,514,5
5Kukulski, Konrad44341215
6Kuźmiński, Adam44431215
7Barański, Maciej3,5503,51212
8Kłapciński, Janusz043,53,51111
9Janda, Piotr33,53,501010
10Łoś, Maciej33,5329,511,5
11Bonczol, Wojciech2,5322,5810
12Mróz, Grzegorz2332810
13Czak, Jarosław03,502,566
14Galant, Ireneusz060066
15Domaradzki, Janusz Andrzej2,53005,55,5
16Pietraszko, Jakub000555
17Wianecki, Mateusz000555
18Pawlicz, Dariusz000555
19Frąc, Paweł000555
20Bujalski, Marcin500055
21Meder, Małgorzata121,504,54,5
22Dorosławski, Marek000444
23Skórzewski, Dominik000444
24Kresso, Paweł000444
25Kułtucki, Arkadiusz200244
26Meder, Sebastian130044
27Adamowicz, Paweł400044
28Majkowski, Jakub040044
29Krasicki, Bogusław0003,53,53,5
30Laszczowski, Adam0003,53,53,5
31Lisowski, Dariusz0003,53,53,5
32Homoncik Grzegorz3,50003,53,5
33Ćwikliński, Jacek03,5003,53,5
34Hertlein, Marcin000333
35Hamernik, Tomasz000333
36Bartłomiejczyk, Roman300033
37Romero Suarez,Luis300033
38Fici, Gabriele030033
39Gawlik, Paweł003033
40Semikolennykh, Ilia200022
41Stempin, Łukasz020022
42Konieczny, Robert0001,51,51,5
43Chocianowski Maciej0001,51,51,5
44Moczulski, Igor000000
45Trusewicz, Urszula000000

Seniorzy starsi

M-ceNazwisko Imię1.2.3.4.SUMA (3)SUMA
1Man, Konstanty044,54,51313
2Kaspryszyn, Jan433,5310,513,5
3Chromicz, Andrzej03,502,566
4Sułot, Zdzisław040044
5Gromnicki, Janusz003033

Kobiety

M-ceNazwisko Imię1.2.3.4.SUMA (3)SUMA
1Jurkowska, Magdalena5,54,553,51518,5
2Prędkiewicz, Paulina000555
3Meder, Małgorzata121,504,54,5
4Górska, Amelia3,50104,54,5
5Prędkiewicz, Emilia2,50002,52,5
6Lisowska, Joanna0002,52,52,5
7Lisowska, Hanna0002,52,52,5
8Kuska, Martyna000222
9Adamowicz, Matylda100011
10Trusewicz, Urszula000000

Juniorzy

M-ceNazwisko Imię1.2.3.4.SUMA (3)SUMA
1Tyszecki, Aliaksandr45,55,541519
2Jurkowska, Magdalena5,54,553,51518,5
3Bochenek, Kacper054,55,51515
4Grobelny, Mikołaj05,54413,513,5
5Kułtucki, Kamil4,5004,599
6Kopestyński, Michał004,548,58,5
7Olawiński, Eryk4222810
8Sułtanowski, Błażej4003,57,57,5
9Bieroński, Nikodem4,50307,57,5
10Kurtycz, Maciej0005,55,55,5
11Bakun, Bartłomiej4,51005,55,5
12Kuśnierz, Piotr04,5105,55,5
13Prędkiewicz, Paulina000555
14Kocierz, Paweł050055
15Meder, Jakub122055
16Konieczny, Kacper0004,54,54,5
17Homoncik, Gracjan1,53004,54,5
18Górska, Amelia3,50104,54,5
19Dahche, Abdel-Azziz000444
20Kuska, Bartosz000444
21Pawlicz, Filip000444
22Nocoń, Kacper400044
23Franek, Diana040044
24Radziejewski, Jakub3,50003,53,5
25Lewek, Jakub03,5003,53,5
26Trusewicz, Remigiusz000333
27Nocoń, Jakub300033
28Romero-Sobas, Jakub300033
29Styś Adam003033
30Ilski, Franciszek003033
31Girgin, Huseyin Seyfi0002,52,52,5
32Pelczarski, Wojciech0002,52,52,5
33Lisowska, Joanna0002,52,52,5
34Lisowska, Hanna0002,52,52,5
35Prędkiewicz, Emilia2,50002,52,5
36Kuska, Martyna000222
37Bartłomiejczyk, Kamil200022
38Jurkowska, Anna020022
39Olawińska, Marta020022
40Adamowicz, Matylda100011
41Kuczerenko, Adam010011
42Leniart, Alex000000

Niepełnosprawni

M-ceNazwisko Imię1.2.3.4.SUMA (3)SUMA
1Kłapciński, Janusz043,53,51111
2Łoś, Maciej33,5329,511,5
3Mróz, Grzegorz2332810
4Czak, Jarosław03,502,566
5Sułot, Zdzisław040044