Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych – klasyfikacja generalna

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych – klasyfikacja generalna

Wyniki trzeciego turnieju:
https://admin.chessmanager.com/tournaments/4824766429003776/results

Klasyfikacja seniorów

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA
1Olchawa, Sławomir5,55,55,016,0
2Jankowski, Aleksander5,04,55,014,5
3Wójcik, Grzegorz5,04,54,514,0
4Bęś, Michał6,55,512,0
5Kuźmiński, Adam4,04,04,012,0
6Kukulski, Konrad4,04,03,011,0
7Janda, Piotr3,03,53,510,0
8Łoś, Maciej3,03,53,09,5
9Barański, Maciej3,55,08,5
10Mróz, Grzegorz2,03,03,08,0
11Kłapciński, Janusz4,03,57,5
12Bonczol, Wojciech2,53,02,07,5
13Galant, Ireneusz6,06,0
14Domaradzki, Janusz Andrzej2,53,05,5
15Bujalski, Marcin5,05,0
16Meder, Małgorzata1,02,01,54,5
17Meder, Sebastian1,03,04,0
18Adamowicz, Paweł4,04,0
19Majkowski, Jakub4,04,0
20Homoncik Grzegorz3,53,5
21Ćwikliński, Jacek3,53,5
22Czak, Jarosław3,53,5
23Bartłomiejczyk, Roman3,03,0
24Romero Suarez,Luis3,03,0
25Fici, Gabriele3,03,0
26Gawlik, Paweł3,03,0
27Kułtucki, Arkadiusz2,02,0
28Semikolennykh, Ilia2,02,0
29Stempin, Łukasz2,02,0
30Moczulski, Igor0,00,0

Klasyfikacja kobiet

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA
1Jurkowska, Magdalena5,54,55,015,0
2Meder, Małgorzata1,02,01,54,5
3Górska, Amelia3,51,04,5
4Prędkiewicz, Emilia2,52,5
5Adamowicz, Matylda1,01,0

Klasyfikacja seniorów starszych

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA
1Kaspryszyn, Jan4,03,03,510,5
2Man, Konstanty4,04,58,5
3Sułot, Zdzisław4,04,0
4Chromicz, Andrzej3,53,5
5Gromnicki, Janusz3,03,0

Klasyfikacja juniorów

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA
1Tyszecki, Aliaksandr4,05,55,515,0
2Jurkowska, Magdalena5,54,55,015,0
3Bochenek, Kacper5,04,59,5
4Grobelny, Mikołaj5,54,09,5
5Olawiński, Eryk4,02,02,08,0
6Bieroński, Nikodem4,53,07,5
7Bakun, Bartłomiej4,51,05,5
8Kuśnierz, Piotr4,51,05,5
9Kocierz, Paweł5,05,0
10Meder, Jakub1,02,02,05,0
11Homoncik, Gracjan1,53,04,5
12Kułtucki, Kamil4,54,5
13Kopestyński, Michał4,54,5
14Górska, Amelia3,51,04,5
15Nocoń, Kacper4,04,0
16Sułtanowski, Błażej4,04,0
17Franek, Diana4,04,0
18Radziejewski, Jakub3,53,5
19Lewek, Jakub3,53,5
20Nocoń, Jakub3,03,0
21Romero-Sobas, Jakub3,03,0
22Styś Adam3,03,0
23Ilski, Franciszek3,03,0
24Prędkiewicz, Emilia2,52,5
25Bartłomiejczyk, Kamil2,02,0
26Jurkowska, Anna2,02,0
27Olawińska, Marta2,02,0
28Adamowicz, Matylda1,01,0
29Kuczerenko, Adam1,01,0
30Leniart, Alex0,00,0

Klasyfikacja osób niepełnosprawnych

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.4.SUMA
1Łoś, Maciej3,03,53,09,5
2Mróz, Grzegorz2,03,03,08,0
3Kłapciński, Janusz4,03,57,5
4Sułot, Zdzisław4,04,0
5Czak, Jarosław3,53,5