Otwarte Mistrzostwa Hetmana w Szachach Błyskawicznych – klasyfikacja

Otwarte Mistrzostwa Hetmana w Szachach Błyskawicznych – klasyfikacja

Po 9 turniejach szachów błyskawicznych prowadzi mistrz FIDE Jerzy Kubień 113,5 pkt. przed Michałem Walentukiewiczem 99,0 pkt. i Ryszardem Grssmannem.

M-ceNazwisko, Imię1.2.3.4.5.6.7.8.9.SUMA
1Kubień Jerzy18,016,512,012,014,014,04,514,013,0113,5
2Walentukiewicz Michał18,017,513,013,014,512,011,099,0
3Grossmann Ryszard13,013,512,513,510,511,510,012,096,5
4Babij Robert15,010,511,011,59,59,510,577,5
5Dytaman Radosław14,510,08,511,09,510,063,5
6Kejna Piotr11,08,58,011,010,549,0
7Jankowski Alaksander10,09,08,59,011,548,0
8Rutkowski Bartłomiej9,510,58,59,59,547,5
9Kulon Bogusław15,510,511,59,046,5
10Wójcik Grzegorz11,07,58,59,010,046,0
11Tworzydło Piotr14,017,013,544,5
12Pietraszko Jakub11,510,09,012,042,5
13Paplaczyk Marcin10,08,58,54,58,540,0
14Helaszek Edward10,010,07,510,037,5
15Sierpowicz Konrad8,510,06,59,534,5
16Szpinda Piotr10,59,05,58,533,5
17Chmielarz Michał5,57,04,58,08,033,0
18Stachowiak Kamil15,517,032,5
19Sowa Wiktoria10,09,09,528,5
20Marko Piotr9,010,08,527,5
21Lichwa Przemysław8,55,58,522,5
22Demski Michał11,011,522,5
23Karnaś Leszek8,59,04,522,0
24Majewski Piotr10,510,521,0
25Kulon Tomasz10,010,020,0
26Galant Ireneusz10,59,520,0
27Mielewczyk Łukasz10,58,519,0
28Kłys Kacper8,04,06,518,5
29Żerebiec Maurycy9,09,518,5
30Bienias Piotr8,59,518,0
31Leśniak Szymon9,09,018,0
32Janocha Wiesław17,017,0
33Pawicka Magdalena8,58,016,5
34Szczukiewicz Adam9,07,516,5
35Jaśnikowska Daria8,08,016,0
36Dowgird Filip16,016,0
37Kuska Bernard7,58,015,5
38Sabuk Piotr15,015,0
39Żeberski Jakub14,514,5
40Krzywda Andrzej13,513,5
41Antoniewicz Jakub12,512,5
42Kolos Taras12,512,5
43Klintsevich Andrei12,012,0
44Berg Daniel12,012,0
45Luberański Jakub11,511,5
46Zombirt Filip11,011,0
47Madajczak Jakub10,510,5
48Somyk Marcin10,510,5
49Bebel Agnieszka10,510,5
50Łabuda Michał10,010,0
51Rudiano Nicolas10,010,0
52Kania Krystian10,010,0
53Slavov Wiktor10,010,0
54Halhoul Adam9,59,5
55Szczygieł Michał9,59,5
56Stelmaszuk Maciej9,59,5
57Motyl Tomasz9,59,5
58Vasyliv Stanislav9,09,0
59Kossobudzki Robert9,09,0
60Śmietański Marek9,09,0
61Rudnicki Łukasz8,58,5
62Rogacka Natalia8,58,5
63Siedlecki Artur8,58,5
64Nagły Wojciech8,08,0
65Kwieciński Marian8,08,0
66Posłuszny Rafał7,57,5
67Budzis Łukasz7,57,5
68Łochina Justyna7,07,0
69Posłuszny Maciej7,07,0
70Sieradzka Magda7,07,0
71Czyż Artur7,07,0
72Dusza Paweł6,56,5
73Karpińska Weronika6,56,5
74Bochenek Kacper6,56,5
75Adamczyk Hubert6,06,0
76Chmielarz Ryszard5,55,5
77Dahche Abdel-Azziz5,05,0
78Koper Sebastian5,05,0
79Dahche Mahmoud4,04,0
80Krzysztofiuk-Jankowska Paulina4,04,0
81Pattillo Brian4,04,0
82Głomski Marcin4,04,0
83Zgórzyński Michał3,03,0
84Cerulewicz Mateusz3,03,0
85Stampin Łukasz2,02,0
86Borycki Karol1,51,5
87Macikowski Bartosz1,51,5
88Majchrowski Jacek1,01,0
89Klintsevich Aliaksandra0,50,5
90Zgórzyński Tymon0,00,0