Klasyfikacja OMW w Szachach Szybkich

Klasyfikacja generalna Otwartych Mistrzostw Wrocławia w Szachach Szybkich po 9. turniejach

 

Seniorzy
M-ceNazwisko Imię1.2.3.4.5.6.7.89.SUMA (8)
1JANKOWSKI, Aleksander6,05,05,04,55,04,54,55,04,039,5
2PIETRASZKO, Jakub3,54,05,03,54,05,54,05,05,036,0
3RUTKOWSKI, Bartłomiej4,54,504,04,54,04,504,030,0
4KŁAPCIŃSKI, Janusz02,54,02,52,54,03,03,03,024,5
5WALENTUKIEWICZ, Michał05,5006,05,56,00023,0
6BABIJ, Robert3,54,03,03,04,00005,022,5
7WIELOSZ, Jarosław05,04,0005,04,504,022,5
8OLCHAWA, Sławomir0004,04,03,04,04,03,522,5
9GALANT, Ireneusz4,56,0004,005,50020,0
10BUDZIS, Łukasz000002,52,001519,5
11ŁABUDA, Michał3,54,0004,00005,016,5
12WÓJCIK, Grzegorz03,02,003,004,503,015,5
13LACHOWICZ, Tomasz004,03,54,04,000015,5
14KANIA, Krystian004,55,05,0000014,5
15ROGACKA, Natalia03,54,0000004,512,0
16OCHMAN, Sebastian006,505,5000012,0
17ILNICKI, Tomasz004,54,53,0000012,0
18LEŚNIAK, Szymon000003,54,03,5011,0
19LICHWA, Przemysław4,03,53,000000010,5
20VASILIV, Stanislav005,05,00000010,0
21BARTŁOMIEJCZYK, Roman3,01,52,00003,0009,5
22KOZŁOWSKI, Bartosz003,03,03,000009,0
23SIERPOWICZ, Konrad00001,0002,54,07,5
24SZPINDA, Piotr03,50000004,07,5
25ŚMIETAŃSKI, Marek00001,0003,03,07,0
26WOŹNIAK, Mateusz00001,0003,03,07,0
27TWORZYDŁO, Piotr00001,0006,007,0
28BĘŚ, Michał00001,0006,007,0
29DZIKOWSKI, Michał000000006,56,5
30JAŚNIKOWSKA, Daria00000004,52,06,5
31BONCZOL, Wojciech00002,01,02,01,506,5
32BEBEL, Agnieszka003,0003,50006,5
33GOLONKA, Grzegorz0003,003,50006,5
34LACHOWICZ, Dominik0003,502,50006,0
35KRZYZANOWSKI, Patryk00005,000005,0
36RUDAK, Wojciech00005,000005,0
37ŚCISŁY, Marek00001,0003,504,5
38MARKO, Piotr0000004,5004,5
39KOPEĆ, Mariusz00004,500004,5
40STELMASZUK, Maciej00004,500004,5
41ANDRZEJEWSKA, Mirosława2,002,50000004,5
42HOEDT, Ireneusz0000004,0004,0
43SOMYK, Marcin000004,00004,0
44WÓJCIK, Michał04,000000004,0
45SZMYD, Marek4,0000000004,0
46JONIAK, Grzegorz000000003,53,5
47KUNICKI, Dominik000003,50003,5
48BUJALSKI, Marcin000003,50003,5
49SZCZUKIEWICZ, Adam00003,500003,5
50MAJCHROWSKI, Jacek000000003,03,0
51SOWA, Piotr0000003,0003,0
52CHMIELEWSKI, Mariusz00003,000003,0
53CIESIELSKI, Zbigniew00003,000003,0
54KOLOS, Taras3,0000000003,0
55JĘDRZEJKO, Wojciech00002,500002,5
56ZIEMIĘCKI, Dawid002,50000002,5
57NOWAK, Sergiusz02,500000002,5
58KĘDZIORA, Adrian000000002,02,0
59KRAWCZYK, Jolanta00000002,002,0
60MRÓZ, Grzegorz00,00002,00002,0
61OSTRÓWKA, Jarosław00002,000002,0
62GRABOWSKI, Robert00002,000002,0
63PATTILLO, Brian000000001,51,5
64SZCZEPANIK, Maciej001,50000001,5
65FICEK, Rafał00001,000001,0
66CZEREPAK, Marcin00001,000001,0
Seniorzy starsi
1POCIEJOWSKI, Marek4,54,03,503,54,03,54,04,531,5
2JANOCHA, Wiesław005,06,06,06,5005,529,0
3KARNAŚ, Leszek3,53,04,03,53,53,0004,024,5
4KUBIEŃ, Jerzy5,504,004,04,54,50022,5
5JAGIEŁA, Piotr4,54,03,52,54,5000019,0
6GRUBIAK, Roman3,504,04,03,5003,5018,5
7CHUDY, Franciszek2,00003,02,53,54,02,517,5
8SUŁOT, Zdzisław2,002,02,002,53,02,02,516,0
9KASPRYSZYN, Jan1,51,01,02,01,02,03,03,02,516,0
10HELASZEK, Edward3,5006,000004,013,5
11DALECZKO, Zbigniew3,02,03,50003,00011,5
12WIĘCKOWSKI, Ryszard000003,5003,06,5
13POJEDZINIEC, Władysław5,5000000005,5
14KOPIJ, Józef0000004,0004,0
15KRUPA, Jerzy4,0000000004,0
16PUCHAŁA, Jan0,5003,0000003,5
17CHROMICZ, Andrzej00003,000003,0
18ŚWIDER, Adam0000002,5002,5
19URBAN, Marek02,500000002,5
Kobiety
1ŚMIETAŃSKA, Wiktoria03,0003,0004,53,514,0
2ROGACKA, Natalia03,54,0000004,512,0
3JAŚNIKOWSKA, Daria00000004,52,06,5
4BEBEL, Agnieszka003,0003,50006,5
5SOWA, Wiktoria0000005,0005,0
6ANDRZEJEWSKA, Mirosława2,002,50000004,5
7ŚCISŁA, Oliwia00000003,503,5
8JĘDRZEJKO, Martyna00002,500002,5
9KRAWCZYK, Jolanta00000002,002,0
10ŁUPIŃSKA, Kinga00002,000002,0
Juniorzy
1DYTMAN, Radosław4,54,55,00005,05,0024,0
2NAGŁY, Wojciech3,03,02,02,503,02,52,52,020,5
3LUBERAŃSKI, Jakub0000005,04,06,015,0
4ŚMIETAŃSKA, Wiktoria03,0003,0004,53,514,0
5NAGŁY, Krzysztof3,02,02,000002,02,011,0
6DAHCHE, Abdel-Azziz000003,02,05,0010,0
7GROBELNY, Mikołaj00000004,02,56,5
8WIECZOREK, Mikołaj0000004,002,06,0
9SOWA, Wiktoria0000005,0005,0
10MADAJCZAK, Jakub00000004,504,5
11KEJNA, Piotr000004,50004,5
12KŁYS, Kacper001,52,5000004,0
13MADAJCZAK, Piotr00000003,503,5
14ŚCISŁA, Oliwia00000003,503,5
15BOCHENEK, Kacper00000003,503,5
16KRAWCZYK, Eryk00000003,003,0
17BARTŁOMIEJCZYK, Kamil002,00001,0003,0
18DĘBICKI, Piotr0000002,5002,5
19JĘDRZEJKO, Martyna00002,500002,5
20ŁUPIŃSKI, Marcel2,5000000002,5
21GAWLIK, Paweł000000002,02,0
22OLAWIŃSKI, Eryk00000002,002,0
23RAZMUS, Jan00000002,002,0
24STRUTYŃSKI, Kamil0000002,0002,0
25ŁUPIŃSKA, Kinga00002,000002,0
Niepełnosprawni
1POCIEJOWSKI, Marek4,54,03,503,54,03,54,04,531,5
2KŁAPCIŃSKI, Janusz02,54,02,52,54,03,03,03,024,5
3JAGIEŁA, Piotr4,54,03,52,54,5000019,0
4GRUBIAK, Roman3,504,04,03,5003,5018,5
5SUŁOT, Zdzisław2,002,02,002,53,02,02,516,0
6POJEDZINIEC, Władysław5,5000000005,5
7KOPIJ, Józef0000004,0004,0
8SZMYD, Marek4,0000000004,0
9ŚWIDER, Adam0000002,5002,5
10MRÓZ, Grzegorz00,00002,00002,0