HETMAŃSKA
SZKÓŁKA SZACHOWA

Terminarz i grupy szkoleniowe
Komunikaty [10.06.2018]
Zalecane turnieje

  NAJBLIŻSZE TURNIEJE

2-3.06.2018 
Czerwcowy Wyścig po Kategorie

09.06.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

23.06.2018 
Blitz - VI turniej

24.06.2018 
Turniej Czekoladowy

25.06.2018 
OMW w Szachach Szybkich 6. 

09.07.2018 
OMW w Szachach Szybkich 7. 

06.08.2018 
OMW w Szachach Szybkich 8. 

08.09.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

10.09.2018 
OMW w Szachach Szybkich 9. 

29.09.2018 
Blitz - VII turniej

08.10.2018 
OMW w Szachach Szybkich 10. 

27.10.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14
Blitz - VIII turniej

17.11.2018 
Blitz - IX turniej

08.12.2018 
Blitz - X turniej

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Wrocławski Klub Szachowy HETMAN

Mistrzostwa Wrocławia w Szachach - II Turniej

W II Turnieju o Mistrzostwo Wrocławia zwyciężył Aleksander Dobrowolski 4.5 pkt. przed Oskarem Wieczorkiem 4.0 pkt. i Edwardem Helaszkiem 3.5 pkt.

zobacz szczegółowe wyniki turnieju

 

Klasyfikacja po 2 turniejach z cyklu Mistrzostw Wrocławia

M-ce tyt nazwisko i imie ranking klub I II Suma Suma m-c
1 k+ Dobrowolski Aleksander 2342 KS Polonia Wrocław 4.0 4.5 8.5 2
2 k+ Wieczorek Oskar 2235 KS Polonia Wrocław 3.5 4.0 7.5 5
3 k Helaszek Edward 2077 KS Polonia Wrocław 3.0 3.5 6.5 8
4 II+ Ratajczyk Rafał 1804 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.0 3.5 5.5 12
5 I++ Czyż Artur 2095 WSB Wrocław 3.0 2.5 5.5 14
6 m Stachowiak Kamil 2329 WSB Wrocław 4.0 0.0 4,0 2
7 I+ Grzesik Norbert 1940 MGLKS Parnas Oława 2.0 1.5 3.5 22
8 II Khamidov Komil 1875 KS Polonia Wrocław 0.0 3.0 3.0 5
9 FM Grossmann Ryszard 2196 KS Polonia Wrocław 0.0 3.0 3.0 6
10 I+ Żminda Bogdan 2141 MGLKS Parnas Oława 0.0 3.0 3.0 7
11 I Kaczmarek Maciej 2019 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 0.0 2.5 2.5 8
12 I Krupa Jerzy 1963 AZS Politechnika Wrocław 0.0 2.5 2.5 9
13 I++ Zyśko Jan 2133 KS Polonia Wrocław 0.0 2.5 2.5 11
14 k Butkiewicz Łukasz 2310 OKSiR Wisznia Mała 2.0 0.0 2.0 6
15 I Lachowicz Judyta 1689 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 0.0 2.0 2.0 12
16 I Barburzyńska Magdalena 1860 Dachbud Hetman Wrocław 0.0 2.0 2.0 13
17 II Kresa Jarosław 1740 TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 0.0 2.0 2.0 14
18 WFM Iwanow Anna 1964 KS Polonia Wrocław 1.5 0.0 1.5 9
19 II Dwilewicz Andrzej 1800 Jelenia Góra 0.0 1.5 1.5 16
20 II Dwilewicz Katarzyna 1600 ASSz Miedź Legnica 0.0 1.5 1.5 17
21 II Wolska Marta 1605 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 0.0 0.0 0.0 10
22 II Szota Arkadiusz 1800 TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 0.0 0.0 0.0 18
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 następna > ostatnia >>

Strona 35 z 35