NAJBLIŻSZE TURNIEJE

07.01.2018
III Liga 
Pęgów - HETMAN
Śródmieście - Oława

IV Liga 
Śródmieście - HETMAN

13-14.01.2018 
I Feryjny Wyścig po Kategorie

20-21.01.2018 
MP w Rozwiązywaniu Zadań

27-28.01.2018 
II Feryjny Wyścig po Kategorie

29.01.2018 
OMW w Szachach Szybkich 1.

04.02.2018 
III Liga 
HETMAN - Polonia
IV Liga 
HETMAN - Brzeg Dolny

10-11.02.2018
OMW w Szachach Klasycznych 1.

17.02.2018 
OMW dla dzieci 1.

18.02.2018 
III Liga 
Śródmieście - Pęgów
IV Liga 
Śródmieście - Polonia

24-25.02.2018 
OMW w Szachach Klasycznych 2.

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Wrocławski Klub Szachowy HETMAN

Turnieje popłudniowe w Wrocławskim Klubie Szachowym

Zapraszamy wszystkich lubiących grać w szachy.
na popołudniowe turnieje szachowe organizowane w naszym klubie.

w każdy poniedziałek turniej szachów szybkich (P-15), 5 rund

w każdy czwartek turniej szachów błyskawicznych (P-5), liczba rund i system gry zależny od liczby zawodników.

W dniach turniejów klub czynny od godz. 16.15, zapisy od 17:00, pierwsza runda 17.30.

 

Mistrzostwa Wrocławia w Szachach - II Turniej

W II Turnieju o Mistrzostwo Wrocławia zwyciężył Aleksander Dobrowolski 4.5 pkt. przed Oskarem Wieczorkiem 4.0 pkt. i Edwardem Helaszkiem 3.5 pkt.

zobacz szczegółowe wyniki turnieju

 

Klasyfikacja po 2 turniejach z cyklu Mistrzostw Wrocławia

M-ce tyt nazwisko i imie ranking klub I II Suma Suma m-c
1 k+ Dobrowolski Aleksander 2342 KS Polonia Wrocław 4.0 4.5 8.5 2
2 k+ Wieczorek Oskar 2235 KS Polonia Wrocław 3.5 4.0 7.5 5
3 k Helaszek Edward 2077 KS Polonia Wrocław 3.0 3.5 6.5 8
4 II+ Ratajczyk Rafał 1804 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.0 3.5 5.5 12
5 I++ Czyż Artur 2095 WSB Wrocław 3.0 2.5 5.5 14
6 m Stachowiak Kamil 2329 WSB Wrocław 4.0 0.0 4,0 2
7 I+ Grzesik Norbert 1940 MGLKS Parnas Oława 2.0 1.5 3.5 22
8 II Khamidov Komil 1875 KS Polonia Wrocław 0.0 3.0 3.0 5
9 FM Grossmann Ryszard 2196 KS Polonia Wrocław 0.0 3.0 3.0 6
10 I+ Żminda Bogdan 2141 MGLKS Parnas Oława 0.0 3.0 3.0 7
11 I Kaczmarek Maciej 2019 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 0.0 2.5 2.5 8
12 I Krupa Jerzy 1963 AZS Politechnika Wrocław 0.0 2.5 2.5 9
13 I++ Zyśko Jan 2133 KS Polonia Wrocław 0.0 2.5 2.5 11
14 k Butkiewicz Łukasz 2310 OKSiR Wisznia Mała 2.0 0.0 2.0 6
15 I Lachowicz Judyta 1689 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 0.0 2.0 2.0 12
16 I Barburzyńska Magdalena 1860 Dachbud Hetman Wrocław 0.0 2.0 2.0 13
17 II Kresa Jarosław 1740 TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 0.0 2.0 2.0 14
18 WFM Iwanow Anna 1964 KS Polonia Wrocław 1.5 0.0 1.5 9
19 II Dwilewicz Andrzej 1800 Jelenia Góra 0.0 1.5 1.5 16
20 II Dwilewicz Katarzyna 1600 ASSz Miedź Legnica 0.0 1.5 1.5 17
21 II Wolska Marta 1605 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 0.0 0.0 0.0 10
22 II Szota Arkadiusz 1800 TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 0.0 0.0 0.0 18
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 następna > ostatnia >>

Strona 32 z 32