NAJBLIŻSZE TURNIEJE

21.10.2017 Turniej Czekoladowy

22.10.2017 III Liga
HETMAN - Kudowianka
Śródmieście - Wisznia Mała

05.11.2017 IV Liga
HETMAN II - HETMAN III
Śródmieście II - Śródmieście III

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga
Śródmieście - HETMAN
IV Liga
HETMAN - Polonia
Śródmiwście - Oława

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga
HETMAN - Oława
IV Liga
HETMAN - Wisznia Mała / Pęgów

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Październikowy Turniej Czekoladowy 2008-10-04

Październikowy Turniej Czekoladowy

WKSz DACH BUD Hetman 2008-10-04 Arbiter: IA Rafał Siwik

 

Wyniki końcowe - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1IIIKanicki, Krzysztof16007.021.5030.00728.0
2IIIŁotocki, Mikołaj16006.021.0032.00626.0
3IIIGdowski, Piotr16005.019.5029.50518.0
4IVSzpila, Bartosz14004.521.0030.50418.5
5VSerwin, Damian12004.519.0027.50416.5
6IVWilczak, Rafał14004.519.0026.50416.5
7IVPluta, Łukasz14004.022.0031.50419.0
8IIIGrzeszkiewicz, Patrycja14004.020.5029.00419.0
9IVSocha, Kacper14004.020.0028.00418.0
10IVNęcki, Jakub14004.019.5029.00417.0
11VDębowski, Jakub12004.018.0027.50416.0
12VTokarz, Krzysztof12003.517.0024.00313.5
13 Uberna, Łukasz10003.516.0021.50312.5
14VStrzelczyk, Mateusz12003.019.0024.50314.0
15 Pakiet, Mikołaj10003.015.5020.00311.0
16 Hawron, Bartosz10003.015.0021.50311.0
17IVWilczak, Michał14003.015.0020.00313.0
18 Wojnicz, Katarzyna10002.517.0021.50210.5
19 Kowalik, Małgorzata10002.515.5021.00211.0
20 Trojanowicz, Grzeogorz10002.515.0020.0028.5
21 Salamon, Paweł10002.514.5022.5018.0
22 Dytman, Radosław10002.012.5017.0017.0
23 Bieżuński, Michał10001.012.5016.5002.0
24 Trojanowicz, Jakub10000.513.0017.0001.5