NAJBLIŻSZE TURNIEJE

09.10.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej

14-15.10.2017 Jesienny wyścig po kategorie

22.10.2017 III Liga

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Październikowy Turniej Czekoladowy 2008-10-04

Październikowy Turniej Czekoladowy

WKSz DACH BUD Hetman 2008-10-04 Arbiter: IA Rafał Siwik

 

Wyniki końcowe - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1IIIKanicki, Krzysztof16007.021.5030.00728.0
2IIIŁotocki, Mikołaj16006.021.0032.00626.0
3IIIGdowski, Piotr16005.019.5029.50518.0
4IVSzpila, Bartosz14004.521.0030.50418.5
5VSerwin, Damian12004.519.0027.50416.5
6IVWilczak, Rafał14004.519.0026.50416.5
7IVPluta, Łukasz14004.022.0031.50419.0
8IIIGrzeszkiewicz, Patrycja14004.020.5029.00419.0
9IVSocha, Kacper14004.020.0028.00418.0
10IVNęcki, Jakub14004.019.5029.00417.0
11VDębowski, Jakub12004.018.0027.50416.0
12VTokarz, Krzysztof12003.517.0024.00313.5
13 Uberna, Łukasz10003.516.0021.50312.5
14VStrzelczyk, Mateusz12003.019.0024.50314.0
15 Pakiet, Mikołaj10003.015.5020.00311.0
16 Hawron, Bartosz10003.015.0021.50311.0
17IVWilczak, Michał14003.015.0020.00313.0
18 Wojnicz, Katarzyna10002.517.0021.50210.5
19 Kowalik, Małgorzata10002.515.5021.00211.0
20 Trojanowicz, Grzeogorz10002.515.0020.0028.5
21 Salamon, Paweł10002.514.5022.5018.0
22 Dytman, Radosław10002.012.5017.0017.0
23 Bieżuński, Michał10001.012.5016.5002.0
24 Trojanowicz, Jakub10000.513.0017.0001.5