1% PODAKTKU DLA KLUBU

Możesz przekazać 1% podatku na SZACHY
wystarczy w formularzu PIT w odpowiednich rubrykach wpisać kwotę (1% należnego podatku), 
Wrocławski Klub Szachowy HETMAN i nr KRS 0000085615

  NAJBLIŻSZE TURNIEJE

24-25.02.2018 
OMW w Szachach Klasycznych 2.

03.03.2018 
Turniej Czekoladowy 
Otwarte Mistrzostwa Hetmana w Blitzu - II Turniej

04.03.2018 
III Liga 
HETMAN - Radków
IV Liga 
HETMAN - Oława
Śródmieście - Brzeg Dolny

10-11.03.2018 
OMW w Szachach Klasycznych 3.

12.03.2018 
OMW w Szachach Szybkich 3.

24.03.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

25.03.2018 
III Liga 
Śródmieście - Polonia

08.04.2018 
III Liga 
HETMAN - Oleśnica

09.04.2018 
OMW w Szachach Szybkich 4.

 14-15.04.2018 
OMW w Szachach Klasycznych 4.

07.05.2018 
OMW w Szachach Szybkich 5.

09.06.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

25.06.2018 
OMW w Szachach Szybkich 6.

 

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Październikowy Turniej Czekoladowy 2008-10-04

Październikowy Turniej Czekoladowy

WKSz DACH BUD Hetman 2008-10-04 Arbiter: IA Rafał Siwik

 

Wyniki końcowe - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1IIIKanicki, Krzysztof16007.021.5030.00728.0
2IIIŁotocki, Mikołaj16006.021.0032.00626.0
3IIIGdowski, Piotr16005.019.5029.50518.0
4IVSzpila, Bartosz14004.521.0030.50418.5
5VSerwin, Damian12004.519.0027.50416.5
6IVWilczak, Rafał14004.519.0026.50416.5
7IVPluta, Łukasz14004.022.0031.50419.0
8IIIGrzeszkiewicz, Patrycja14004.020.5029.00419.0
9IVSocha, Kacper14004.020.0028.00418.0
10IVNęcki, Jakub14004.019.5029.00417.0
11VDębowski, Jakub12004.018.0027.50416.0
12VTokarz, Krzysztof12003.517.0024.00313.5
13 Uberna, Łukasz10003.516.0021.50312.5
14VStrzelczyk, Mateusz12003.019.0024.50314.0
15 Pakiet, Mikołaj10003.015.5020.00311.0
16 Hawron, Bartosz10003.015.0021.50311.0
17IVWilczak, Michał14003.015.0020.00313.0
18 Wojnicz, Katarzyna10002.517.0021.50210.5
19 Kowalik, Małgorzata10002.515.5021.00211.0
20 Trojanowicz, Grzeogorz10002.515.0020.0028.5
21 Salamon, Paweł10002.514.5022.5018.0
22 Dytman, Radosław10002.012.5017.0017.0
23 Bieżuński, Michał10001.012.5016.5002.0
24 Trojanowicz, Jakub10000.513.0017.0001.5