HETMAŃSKA
SZKÓŁKA SZACHOWA

Terminarz i grupy szkoleniowe
Komunikaty [10.06.2018]
Zalecane turnieje

  NAJBLIŻSZE TURNIEJE

2-3.06.2018 
Czerwcowy Wyścig po Kategorie

09.06.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

23.06.2018 
Blitz - VI turniej

24.06.2018 
Turniej Czekoladowy

25.06.2018 
OMW w Szachach Szybkich 6. 

09.07.2018 
OMW w Szachach Szybkich 7. 

06.08.2018 
OMW w Szachach Szybkich 8. 

08.09.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

10.09.2018 
OMW w Szachach Szybkich 9. 

29.09.2018 
Blitz - VII turniej

08.10.2018 
OMW w Szachach Szybkich 10. 

27.10.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14
Blitz - VIII turniej

17.11.2018 
Blitz - IX turniej

08.12.2018 
Blitz - X turniej

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Październikowy Turniej Czekoladowy 2008-10-04

Październikowy Turniej Czekoladowy

WKSz DACH BUD Hetman 2008-10-04 Arbiter: IA Rafał Siwik

 

Wyniki końcowe - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1IIIKanicki, Krzysztof16007.021.5030.00728.0
2IIIŁotocki, Mikołaj16006.021.0032.00626.0
3IIIGdowski, Piotr16005.019.5029.50518.0
4IVSzpila, Bartosz14004.521.0030.50418.5
5VSerwin, Damian12004.519.0027.50416.5
6IVWilczak, Rafał14004.519.0026.50416.5
7IVPluta, Łukasz14004.022.0031.50419.0
8IIIGrzeszkiewicz, Patrycja14004.020.5029.00419.0
9IVSocha, Kacper14004.020.0028.00418.0
10IVNęcki, Jakub14004.019.5029.00417.0
11VDębowski, Jakub12004.018.0027.50416.0
12VTokarz, Krzysztof12003.517.0024.00313.5
13 Uberna, Łukasz10003.516.0021.50312.5
14VStrzelczyk, Mateusz12003.019.0024.50314.0
15 Pakiet, Mikołaj10003.015.5020.00311.0
16 Hawron, Bartosz10003.015.0021.50311.0
17IVWilczak, Michał14003.015.0020.00313.0
18 Wojnicz, Katarzyna10002.517.0021.50210.5
19 Kowalik, Małgorzata10002.515.5021.00211.0
20 Trojanowicz, Grzeogorz10002.515.0020.0028.5
21 Salamon, Paweł10002.514.5022.5018.0
22 Dytman, Radosław10002.012.5017.0017.0
23 Bieżuński, Michał10001.012.5016.5002.0
24 Trojanowicz, Jakub10000.513.0017.0001.5