HETMAŃSKA
SZKÓŁKA SZACHOWA

Terminarz i grupy szkoleniowe
Komunikaty [10.06.2018]
Zalecane turnieje

  NAJBLIŻSZE TURNIEJE

2-3.06.2018 
Czerwcowy Wyścig po Kategorie

09.06.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

23.06.2018 
Blitz - VI turniej

24.06.2018 
Turniej Czekoladowy

25.06.2018 
OMW w Szachach Szybkich 6. 

09.07.2018 
OMW w Szachach Szybkich 7. 

06.08.2018 
OMW w Szachach Szybkich 8. 

08.09.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

10.09.2018 
OMW w Szachach Szybkich 9. 

29.09.2018 
Blitz - VII turniej

08.10.2018 
OMW w Szachach Szybkich 10. 

27.10.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14
Blitz - VIII turniej

17.11.2018 
Blitz - IX turniej

08.12.2018 
Blitz - X turniej

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Marcowy Turniej Czekoladowy 2010-03-20


Marcowy Czekoladowy Turniej Szachowy

Wrocław, ul.Św. Antoniego 31B 2010-03-20
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Rafał Siwik

Wyniki - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1IIIGębus, Mikołaj1600MDK im. Kopernika Wrocław7.021.5030.00728.0
2IIIKaspryszyn, Janusz1600Wrocław5.522.0031.00523.5
3IVNęcki, Jakub1400Wrocław5.022.0032.50421.5
4VHajdas, Jakub1200MDK Krzyki Wrocław5.018.0026.50520.0
5IVSzymczak, Paweł1400MUKS MDK Fabryczna Wrocław5.016.0021.50517.0
6IVKawałko, Adam1400WKSz DACH BUD Hetman Wrocław4.522.0031.50421.0
7 Kłęk, Jan1000SP 36 Wrocław4.520.5028.00416.0
8IVFlis, Feliks1400MDK Śródmieście Wrocław4.516.0024.50417.0
9IVChojnacki, Mateusz1400KSz Polonia Wrocław4.021.0030.00419.0
10 Klęk, Mikołaj1000Wrocław4.019.5027.50417.0
11 Nęcki, Cezary1000Wrocław4.018.0026.00417.0
12IVŻyła, Tomasz1400WKSz DACH BUD Hetman Wrocław4.016.0023.00413.0
13IVGruba, Michał1400KS Polonia Wrocław3.523.5032.50320.0
14IVNiedżwiedż, Maciej1400Wrocław3.520.0028.00316.0
15 Szczur, Mikołaj1000MDK im. Kopernika Wrocław3.517.5023.50314.5
16 Paszula, Iwo1000Wrocław3.515.5022.50311.5
17IVDąbrowski, Rafał1400SP3 Wrocław3.515.5022.00313.5
18 Śniady, Wojciech1000SP 36 Wrocław3.018.5025.50314.0
19VOlczak, Kacper1200MDK im. Kopernika Wrocław3.017.5026.50311.0
20VBondyra, Kacper1200WKSz DACH DUD Hetman3.017.0023.00212.0
21IVNowak, Agnieszka1250SP3 Wrocław3.016.0022.00312.0
22VTrojnicz, Dominik1200WKSz DACH DUD Hetman3.013.5018.50211.0
23 Tomicka, Olimpia1000MDK Krzyki Wrocław3.012.0018.0038.0
24 Zbrocki, Mateusz1000SP Kiełczów2.515.0020.5028.5
25 Potoczek, Paweł1000SP53 Wrocław2.018.5025.50211.0
26 Pasieka, Michał1000SP51 Wrocław2.017.5024.0029.0
27 Jędrzejewski, Karol1000SP 43 Wrocław2.013.0018.0018.0
28 Sekuła, Karolina1000SP53 Wrocław1.511.5016.5013.5
29 Rutkowska, Monika1000Wrocław1.511.0016.5012.5
30 Tomicki, Wiktor1000MDK Krzyki Wrocław1.013.5020.0014.0