NAJBLIŻSZE TURNIEJE

21.10.2017 Turniej Czekoladowy

22.10.2017 III Liga
HETMAN - Kudowianka
Śródmieście - Wisznia Mała

05.11.2017 IV Liga
HETMAN II - HETMAN III
Śródmieście II - Śródmieście III

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga
Śródmieście - HETMAN
IV Liga
HETMAN - Polonia
Śródmiwście - Oława

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga
HETMAN - Oława
IV Liga
HETMAN - Wisznia Mała / Pęgów

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Styczniowy Turniej Czekoladowy 2010-01-23

 

Czekoladowy Turniej Szachowy

Wrocław, ul.Św. Antoniego 31B 2010-01-23
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Rafał Siwik

Wyniki - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1IVGóreczny, Tomasz1400PUKS Rodło Opole7.021.0028.50728.0
2IVStitou, El-Ayachi Jr1400KSz WOK-EN Wałbrzych5.022.5033.50523.0
3IVSzymeczek, Michał1400KSz Polonia Wrocław5.020.5030.00522.0
4VKawałko, Adam1200WKSz DACH BUD Hetman Wrocław5.019.5029.00520.0
5VSroka, Jakub1200MUKS MDK Fabryczna Wrocław4.519.5026.50417.5
6 Pasieka, Michał1000SP 51 Wrocław4.516.5023.50416.5
7 Ptaszyński, Paweł1000SP 434.022.0032.00419.0
8 Klęk, Mikołaj1000MDK Krzyki4.020.5028.50416.0
9VSzymański, Mateusz1200SP 634.019.5027.50417.0
10 Kowalik, Małgorzata1000MDK im. Kołłątaja4.016.5022.50315.0
11VWesołowski, Adam1200MUKS MDK Fabryczna Wrocław4.014.5020.50417.0
12 Bondyra, Kacper1000WKSz DACH BUD Hetman Wrocław4.014.5020.50413.0
13 Logoń, Patryk1000WKSz DACH BUD Hetman Wrocław3.518.0023.50314.5
14 Koperdowski, Maciej1000Bielany Wrocławskie3.018.0024.00315.0
15 Pater, Tomasz1000MDK im. Kołłątaja3.017.0026.00312.0
16 Czarnecki, Michał1000MDK Krzyki3.017.0024.00213.0
17 Adamek, Makary1000ATUT Wrocław3.016.0024.00210.0
18 Jarocka, Kamila1000MUKS MDK Fabryczna Wrocław3.016.0022.00212.0
19 Perdek, Krzysztof1000SP 642.515.5022.50210.5
20 Kaszczyszyn, Mateusz1000SP 32.515.5021.0017.0
21 Makuch, Aleks1000SP Prymus2.513.5019.0019.0
22 Piątek, Bartosz1000 1.513.0018.0005.0
23 Kamiński, Jakub1000SP Prymus1.512.0017.0004.0