NAJBLIŻSZE TURNIEJE

09.10.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej

14-15.10.2017 Jesienny wyścig po kategorie

22.10.2017 III Liga

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Mikołajkowy Turniej Czekoladowy 2009-12-05

 

Mikołajkowy Turniej Czekoladowy
pod patronatem
Mistrza Cukierniczego Sergiusza Siemionko

Hetman Wrocław 2009-12-05
Wyniki końcowe

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 II Gajdamowicz, Adrian 1461 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6.5 22.00 30.50 6 25.0
2 II Sękowska, Helena 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.5 22.00 30.00 4 23.5
3 III Kaspryszyn, Janusz 1600 MDK im.M.Kopernika Wrocław 5.5 20.50 30.00 5 23.0
4 IV Sionko, Paweł 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 5.0 21.50 30.00 5 19.0
5   Kawałko, Adam 1000 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 5.0 19.50 28.00 5 19.0
6 IV Tokarz, Krzysztof 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 5.0 18.00 26.00 5 21.0
7 II Żółkiewska, Aleksandra 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.5 24.00 32.00 4 23.5
8 III Gębus, Mikołaj 1600 MDK im.M.Kopernika Wrocław 4.5 23.50 31.50 4 22.0
9 IV Olszański, Kamil 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.5 19.00 27.50 4 18.0
10   Śniady, Wojciech 1000 SP 36 Wrocław 4.5 16.50 23.00 4 16.5
11 IV Chojnacki, Mateusz 1400 MDK Krzyki Wrocław 4.0 19.50 26.00 4 18.0
12 IV Dytman, Radosław 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.0 19.00 27.00 4 16.0
13 IV Gołda, Konstanty 1400 Wrocław 4.0 16.50 25.00 3 16.5
14   Ptaszyński, Paweł 1000 SP 43 Wrocław 4.0 14.50 21.00 4 13.0
15 III Nowak, Jakub 1600 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 3.5 21.00 29.50 3 15.5
16 IV Niedźwiedź, Maciej 1400 MDK im.M.Kopernika Wrocław 3.5 18.50 25.00 3 14.5
17 V Barabasz, Piotr 1200 SP 36 Wrocław 3.5 18.00 25.50 3 12.5
18 V Wesołowski, Adam 1200 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.5 17.00 23.50 3 15.5
19   Pasieka, Michał 1000 Wrocław 3.5 16.50 24.00 3 13.5
20   Jędrzejewski, Karol 1000 SP 43 Wrocław 3.5 16.00 23.00 3 13.5
21   Kowalski, Antoni 1000 SP3 Wrocław 3.5 14.50 20.00 3 10.5
22   Sławiński, Daniel 1000 MDK Krzyki Wrocław 3.0 19.00 27.00 3 17.0
23 V Dąbrowski, Rafał 1200 Wrocław 3.0 17.00 23.00 3 13.0
24   Jedlecki, Mikołaj 1000 SP 36 Wrocław 3.0 16.50 23.00 2 9.0
25   Bondyra, Kacper 1000 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 3.0 15.50 23.00 2 11.5
26   Potoczek, Paweł 1000 SP 53 Wrocław 3.0 11.00 17.00 2 8.5
27 V Nowak, Agnieszka 1100 SP3 Wrocław 2.5 17.00 23.50 1 11.5
28   Smogorzewska, Katarzyna 1000 Wrocław 2.5 14.00 18.50 1 7.0
29   Brzezina, Krzysztof 1000 ATUT Wrocław 2.5 13.50 20.50 2 6.0
30   Kniat, Igor 1000 Wrocław 2.5 13.50 19.00 2 7.0
31   Mazur, Stanisław 1000 Wrocław P. ul. Kasprowicza 2.0 17.00 24.50 2 11.0
32   Maciejko, Kamil 1000 ATUT Wrocław 2.0 17.00 23.50 2 9.0
33   Brzezina, Wojciech 1000 ATUT Wrocław 1.5 17.00 23.50 1 8.0
34   Wodejko, Lotar 1000 Wrocław 1.5 12.50 18.00 0 6.0
35   Wertyporoch, Michał 1000 Wrocław 1.0 15.00 21.00 1 7.0
36   Bogutyn, Magdalena 1000 P105 Wrocław 0.0 15.00 19.00 0 0.0

Serwis turniejowy