NAJBLIŻSZE TURNIEJE

21.10.2017 Turniej Czekoladowy

22.10.2017 III Liga
HETMAN - Kudowianka
Śródmieście - Wisznia Mała

05.11.2017 IV Liga
HETMAN II - HETMAN III
Śródmieście II - Śródmieście III

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga
Śródmieście - HETMAN
IV Liga
HETMAN - Polonia
Śródmiwście - Oława

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga
HETMAN - Oława
IV Liga
HETMAN - Wisznia Mała / Pęgów

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Turniej Czekoladowy pod patronatem Mistrza Cukierniczego Sergiusza Siemionko

Turniej Czekoladowy
pod patronatem
Mistrza Cukierniczego Sergiusza Siemionko
właściciela
CUKIERNI CAROLIN Et SIMON
51 - 672 Wrocław ul. Partyzantów 16a
tel.071 348 05 70 fax 071 348 53 40
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://www.siemionko.pl

Wyniki końcowe


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 III Kaspryszyn, Janusz 1600 MDK im. Kopernika Wrocław 6.0 24.50 33.00 6 24.0
2 III Dębowski, Jakub 1600 KSz Polonia Wrocław 6.0 23.50 32.50 6 26.0
3 IV Jezierzański, Marcin 1400 KSz Polonia Wrocław 5.5 20.50 26.50 5 21.5
4 IV Szymeczek, Michał 1400 KSz Polonia Wrocław 5.5 19.50 27.50 5 20.0
5 III Grzeszkiewicz, Patrycja 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 5.0 25.00 34.00 5 24.0
6 IV Miszkieło, Bartosz 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 5.0 22.00 31.50 5 20.0
7 III Niewiejski, Patryk 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.0 22.00 29.50 5 23.0
8   Sławiński, Daniel 1000 MDK Krzyki Wrocław 5.0 19.50 27.50 4 18.5
9 III Nowak, Jakub 1600 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 5.0 19.50 26.50 5 22.0
10 IV Tokarz, Krzysztof 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 5.0 18.00 26.00 5 21.0
11 IV Niedźwiedź, Maciej 1400 MDK im. Kopernika Wrocław 5.0 16.00 23.00 5 19.0
12 V Pieles, Maja 1100 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.5 14.50 20.00 4 14.0
13 III Gębus, Mikołaj 1600 MDK im. Kopernika Wrocław 4.0 25.00 35.00 4 22.0
14   Kawałko, Adam 1000 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 4.0 21.50 29.50 3 17.0
15 V Pieles, Aleksander 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 21.00 29.00 4 17.0
16 III Niewiejska, Natalia 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 19.50 27.50 4 19.0
17 IV Góreczny, Tomasz 1400 PUKS Rodło Opole 4.0 19.00 27.00 4 18.0
18 V Olszański, Kamil 1200 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.0 19.00 26.50 3 18.0
19 V Szymański, Mateusz 1200 MDK im. Kopernika Wrocław 4.0 19.00 26.00 4 17.0
20 IV Wróbel, Michał 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.0 18.50 26.50 4 17.0
21 IV Kowalski, Beniamin 1400 SP 33 Wrocław 4.0 18.00 25.00 4 17.0
22   Werszler, Krzysztof 1000 Wrocław 4.0 17.50 22.50 4 15.0
23 V Gniadek, Michał 1200 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.0 16.50 23.00 4 15.0
24 V Kołodziejczyk, Damian 1200 KSz Polonia Wrocław 3.5 21.00 29.00 3 16.5
25 IV Dytman, Radosław 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.5 19.50 27.00 3 17.5
26   Hałas, Maciek 1000 ATUT Wrocław 3.5 16.00 22.00 3 11.0
27 V Flis, Feliks 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.5 15.00 22.50 3 12.0
28   Klęk, Mikołaj 1000 MDK Wrocław 3.5 14.00 20.50 3 8.5
29   Śniady, Wojciech 1000 SP 36 Wrocław 3.5 14.00 18.50 3 11.5
30   Suchnicki, Jakub 1000 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 3.0 20.00 28.00 1 15.0
31   Turski, Jarosław 1000 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 3.0 18.50 24.50 3 13.0
32 V Konopczak, Piotr 1200 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.0 17.50 25.00 2 13.0
33 V Żyła, Tomasz 1200 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 3.0 16.00 24.00 3 11.0
34 V Sroka, Jakub 1200 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.0 15.50 21.50 3 13.0
35   Witko, Łukasz 1000 MDK Krzyki Wrocław 3.0 15.00 21.00 2 9.0
36   Bondyra, Kacper 1000 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 3.0 11.50 16.50 3 6.0
37 V Glądała, Michał 1200 SP 53 Wrocław 2.5 18.50 25.50 2 13.5
38   Olearnik, Dominik 1000 SP 58 Wrocław 2.5 15.50 21.50 2 9.0
39 V Smolnicka, Agnieszka 1100   2.5 15.00 22.50 1 10.5
40   Medyński, Paweł 1000 MDK Krzyki Wrocław 2.5 15.00 20.00 2 7.5
41   Ptak, Jakub 1000 Polsko-Niemiecka SP Wrocław 2.5 12.50 18.00 2 10.0
42   Witko, Paweł 1000 MDK Krzyki Wrocław 2.5 12.50 18.00 1 8.5
43   Badeński, Adam 1000 SP 43 Wrocław 2.0 18.00 25.00 2 10.0
44   Derechowski, Artur 1000 MDK Krzyki Wrocław 2.0 17.50 24.00 2 10.0
45   Chojnacki, Maciej 1000 SP 68 Wrocław 2.0 14.00 21.00 2 9.0
46   Leonarski, Bartosz 1000 Polsko-Niemiecka SP Wrocław 2.0 14.00 19.00 2 7.0
47   Olczak, Kacper 1000 SP 63 Wrocław 2.0 13.50 17.50 2 7.0
48   Sekuła, Karolina 1000 SP 53 Wrocław 1.5 16.00 22.50 1 8.0
49   Jarocka, Kamila 1000 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 0.0 15.00 22.50 0 0.0
50   Bagiński, Jan 1000 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 0.0 13.00 19.50 0 0.0
51   Makuch, Dariusz Aleks 1000 Primus Wrocław 0.0 10.50 18.00 0 0.0
serwis turniejowy