NAJBLIŻSZE TURNIEJE

21.10.2017 Turniej Czekoladowy

22.10.2017 III Liga
HETMAN - Kudowianka
Śródmieście - Wisznia Mała

05.11.2017 IV Liga
HETMAN II - HETMAN III
Śródmieście II - Śródmieście III

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga
Śródmieście - HETMAN
IV Liga
HETMAN - Polonia
Śródmiwście - Oława

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga
HETMAN - Oława
IV Liga
HETMAN - Wisznia Mała / Pęgów

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Lutowy Turniej Czekoladowy 2009-02-21

Turniej Czekoladowy 21.02.2009

2009-02-21 Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Ryszard Więckowski

Wyniki - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1IISękowska, Helena16006.024.0032.50523.5
2IVNiżyński, Michał14005.522.0032.00521.5
3IVChęciński, Mateusz14005.521.5030.50523.0
4IIŻółkiewska, Aleksandra16005.024.0033.00522.0
5IIINaglik, Anna14005.023.0032.00525.0
6IIIŁotocki, Mikołaj16005.020.5028.50522.0
7 Mastalarz, Józef10005.019.0028.00518.0
8IVStrzelczyk, Mateusz14004.521.0029.00421.0
9VMichoński, Mateusz12004.517.5025.00416.0
10 Wyszomirski, Mateusz10004.020.5028.50415.0
11VJacaszek, Wiktor12004.020.5027.50420.0
12IVDytman, Radosław14004.019.5028.00416.0
13 Szczur, Mikołaj10004.019.5026.50316.5
14 Sławiński, Daniel10004.017.5025.50313.5
15 Makieła, Jacek10004.017.0024.50416.0
16 Derechowski, Artur10004.016.5023.00411.0
17 Kołodziej, Maksymilian10004.016.5022.50415.0
18 Szklarz, Michał10003.521.5028.50316.0
19 Hałas, Maciej10003.518.5025.00317.0
20 Badeński, Adam10003.512.5019.00311.0
21 Nowak, Kacper10003.019.0026.50316.0
22VŻyła, Tomasz12003.018.5025.50313.0
23 Kawałko, Adam10003.018.0025.00312.0
24 Barabasz, Piotr10003.017.0023.50314.0
25 Glądała, Michał10003.016.5023.00310.0
26 Czarnecki, Michał10003.015.5021.50312.0
27 Lewandowski, Jędrzej10003.014.5020.00310.0
28 Naglik, Monika10002.516.0022.0029.5
29 Matczak, Maciej10002.513.5019.00210.5
30 Żupański, Konrad10002.513.0018.0027.0
31 Cygankiewicz, Adam10002.015.0020.0029.0
32 Granat, Mikołaj10002.014.5019.5025.0
33 Szargawiński, Łukasz10001.512.0017.0003.0
34 Brodala, Zuzanna10001.511.5015.5014.0
35 Żupańska, Aleksandra10001.014.5019.5005.0
36 Łyczkowski, Stanisław10001.011.0016.2515.0