04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

IV Liga
HETMAN - Wisznia Mała / Pęgów

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

Czekoladowe GRAND PRIX HETMANA - III turniej - 20.01.2013r.

trzecim turnieju Czekoladowego GRAND PRIX HETMANA zwyciężył Mateusz Baran (MUKS MDK Fabryczna Wrocław). Najlepszą wśród dziewcząt została Barbara Kraszewska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), która zajęła 4 miejsce.

WYNIKI III TURNIEJU | AKTUALNA KLASYFIKACJA | GALERIA (FB)

Nasz zawodnik - Kacper Bondyra - na 19 miejscu. Startowało 37 zawodników - najwięcej w bieżącym cyklu!

Na zdjęciu: Kacper Bondyra (WKsz GANT HETMAN) (fot. M.Ścisły)

Turniej przyniósł kilka niespodzianek. Dotychczasowy lider - Mateusz Mińczuk (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) - niespodziewanie zajął dopiero 13 miejsce.

Natomiast wśród dziewcząt Basia Kraszewska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) zademonstrowała równą wysoką formę i wciąż prowadzi w żeńskiej klasyfikacji. Dotychczasowa wiceliderka Kamila Jarocka (MUKS MDK Fabryczna Wrocław) dopiero na miejscu 23.

Czekoladowe GRAND PRIX HETMANA ma coraz silniejszą obsadę. Przy szachownicach pojawiła się m.in tegoraoczna finalistka Mistrzostw Poski do lat 10 - Hania Frej (13 m.)!

Następny turniej 24 lutego 2013r. (niedziela). Zapraszamy!  ZGŁOSZENIA DO IV TURNIEJU