HETMAŃSKA
SZKÓŁKA SZACHOWA

Terminarz i grupy szkoleniowe
Komunikaty [10.06.2018]
Zalecane turnieje

  NAJBLIŻSZE TURNIEJE

2-3.06.2018 
Czerwcowy Wyścig po Kategorie

09.06.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

23.06.2018 
Blitz - VI turniej

24.06.2018 
Turniej Czekoladowy

25.06.2018 
OMW w Szachach Szybkich 6. 

09.07.2018 
OMW w Szachach Szybkich 7. 

06.08.2018 
OMW w Szachach Szybkich 8. 

08.09.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

10.09.2018 
OMW w Szachach Szybkich 9. 

29.09.2018 
Blitz - VII turniej

08.10.2018 
OMW w Szachach Szybkich 10. 

27.10.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14
Blitz - VIII turniej

17.11.2018 
Blitz - IX turniej

08.12.2018 
Blitz - X turniej

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Grudniowy Turniej Czekoladowy 2008-12-13

Turniej Czekoladowy 13.12.2008

2008-12-13


Wyniki końcowe - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1IIIKotłowski-Karaśkiewicz, Maciej1600KSz Polonia Wrocław7.022.0029.50728.0
2IIIMarko, Piotr1600MUKS MDK Fabryczna 6.021.5027.50623.0
3IIIŁotocki, Mikołaj1600WKSz DACH BUD Hetman Wrocław5.025.0032.50525.0
4IVMolenda, Mikołaj1400 5.023.0032.00523.0
5IIŻółkiewska, Aleksandra1600MUKS MDK Śródmieście Wrocław5.022.0033.00522.0
6IIIGrzeszkiewicz, Patrycja1400KUKS5.020.5028.50522.0
7IVWaś, Szymon1400 5.019.5029.00522.0
8IIINaglik, Anna1400MGLKS Parnas Oława5.018.5025.00520.0
9 Hałas, Maciej1000 5.018.0024.50516.0
10IVPluta, Łukasz1400MUKS MDK Fabryczna 4.523.0030.50420.0
11 Mastalarz, Józef1000 4.519.5028.50419.0
12 Duda, Mateusz1000MDK Krzyki4.518.5026.00415.0
13VOlejnik, Hubert1200WKSz DACH BUD Hetman Wrocław4.021.5028.50419.0
14 Rura, Mikołaj1000MGLKS Parnas Oława4.021.0031.00417.0
15 Sławiński, Daniel1000MDK Krzyki4.020.0027.00417.0
16VSerwin, Damian1200MUKS MDK Fabryczna 4.019.0026.50416.0
17VTokarz, Krzysztof1200MUKS MDK Fabryczna 4.018.0025.50417.0
18 Dytman, Radosław1000MUKS MDK Fabryczna 4.016.5024.50414.0
19 Stachurski, Adam1000WKSz DACH BUD Hetman Wrocław4.016.0022.50415.0
20 Gołda, Konstanty1000MDK Krzyki4.013.5019.50414.0
21VWojnicz, Katarzyna1100 3.516.5023.50311.0
22 Szczur, Mikołaj1000MDK Kopernik3.516.5022.00312.0
23VŁaban, Michał1200 3.516.0023.00313.0
24 Śniady, Wojciech1000 3.514.0019.50311.0
25VPulikowski, Damian1200ASSz Miedź Legnica3.022.5031.50317.0
26 Kołodziej, Maksymilian1000MDK Krzyki3.019.5026.50314.0
27 Chojnacka, Maria1000 3.017.5024.50313.0
28 Jagielska, Zofia1000 3.017.0024.00215.0
29 Chojnacki, Mateusz1000 3.016.0025.0029.0
30 Kniat, Szymon1000 3.014.0018.50313.0
31 Sobieraj, Jakub1000 3.013.5019.0039.0
32 Naglik, Monika1000MGLKS Parnas Oława3.012.0016.0038.0
33 Ornatowski, Szymon1000Primus2.516.5022.0029.0
34 Szmuc, Julia1000 2.516.5022.0027.0
35 Kniat, Igor1000 2.516.0021.5027.0
36 Janeczko, Julia1000 2.514.5020.0018.5
37 Adamek, Makary1000 2.513.5019.5019.0
38 Molenda, Maja1000 2.016.5023.50211.0
39 Hawron, Bartosz1000 2.016.5022.5029.0
40 Ornatowski, Mateusz1000Primus2.014.5021.50212.0
41 Cygankiewicz, Adam1000MDK Kopernik1.517.0025.5005.0
42 Marański, Karol1000 1.516.0021.5016.5
43 Chojnacki, Mikołaj1000 1.015.0021.5003.0
44 Rura, Piotr1000MGLKS Parnas Oława0.00.005.0000.0