NAJBLIŻSZE TURNIEJE

09.10.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej

14-15.10.2017 Jesienny wyścig po kategorie

22.10.2017 III Liga

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Grudniowy Turniej Czekoladowy 2008-12-13

Turniej Czekoladowy 13.12.2008

2008-12-13


Wyniki końcowe - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1IIIKotłowski-Karaśkiewicz, Maciej1600KSz Polonia Wrocław7.022.0029.50728.0
2IIIMarko, Piotr1600MUKS MDK Fabryczna 6.021.5027.50623.0
3IIIŁotocki, Mikołaj1600WKSz DACH BUD Hetman Wrocław5.025.0032.50525.0
4IVMolenda, Mikołaj1400 5.023.0032.00523.0
5IIŻółkiewska, Aleksandra1600MUKS MDK Śródmieście Wrocław5.022.0033.00522.0
6IIIGrzeszkiewicz, Patrycja1400KUKS5.020.5028.50522.0
7IVWaś, Szymon1400 5.019.5029.00522.0
8IIINaglik, Anna1400MGLKS Parnas Oława5.018.5025.00520.0
9 Hałas, Maciej1000 5.018.0024.50516.0
10IVPluta, Łukasz1400MUKS MDK Fabryczna 4.523.0030.50420.0
11 Mastalarz, Józef1000 4.519.5028.50419.0
12 Duda, Mateusz1000MDK Krzyki4.518.5026.00415.0
13VOlejnik, Hubert1200WKSz DACH BUD Hetman Wrocław4.021.5028.50419.0
14 Rura, Mikołaj1000MGLKS Parnas Oława4.021.0031.00417.0
15 Sławiński, Daniel1000MDK Krzyki4.020.0027.00417.0
16VSerwin, Damian1200MUKS MDK Fabryczna 4.019.0026.50416.0
17VTokarz, Krzysztof1200MUKS MDK Fabryczna 4.018.0025.50417.0
18 Dytman, Radosław1000MUKS MDK Fabryczna 4.016.5024.50414.0
19 Stachurski, Adam1000WKSz DACH BUD Hetman Wrocław4.016.0022.50415.0
20 Gołda, Konstanty1000MDK Krzyki4.013.5019.50414.0
21VWojnicz, Katarzyna1100 3.516.5023.50311.0
22 Szczur, Mikołaj1000MDK Kopernik3.516.5022.00312.0
23VŁaban, Michał1200 3.516.0023.00313.0
24 Śniady, Wojciech1000 3.514.0019.50311.0
25VPulikowski, Damian1200ASSz Miedź Legnica3.022.5031.50317.0
26 Kołodziej, Maksymilian1000MDK Krzyki3.019.5026.50314.0
27 Chojnacka, Maria1000 3.017.5024.50313.0
28 Jagielska, Zofia1000 3.017.0024.00215.0
29 Chojnacki, Mateusz1000 3.016.0025.0029.0
30 Kniat, Szymon1000 3.014.0018.50313.0
31 Sobieraj, Jakub1000 3.013.5019.0039.0
32 Naglik, Monika1000MGLKS Parnas Oława3.012.0016.0038.0
33 Ornatowski, Szymon1000Primus2.516.5022.0029.0
34 Szmuc, Julia1000 2.516.5022.0027.0
35 Kniat, Igor1000 2.516.0021.5027.0
36 Janeczko, Julia1000 2.514.5020.0018.5
37 Adamek, Makary1000 2.513.5019.5019.0
38 Molenda, Maja1000 2.016.5023.50211.0
39 Hawron, Bartosz1000 2.016.5022.5029.0
40 Ornatowski, Mateusz1000Primus2.014.5021.50212.0
41 Cygankiewicz, Adam1000MDK Kopernik1.517.0025.5005.0
42 Marański, Karol1000 1.516.0021.5016.5
43 Chojnacki, Mikołaj1000 1.015.0021.5003.0
44 Rura, Piotr1000MGLKS Parnas Oława0.00.005.0000.0