NAJBLIŻSZE TURNIEJE

09.10.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej

14-15.10.2017 Jesienny wyścig po kategorie

22.10.2017 III Liga

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Czekoladowe GRAND PRIX - I turniej - 25.11.2012r.

Cykl turniejów o nazwie Czekoladowe GRAND PRIX HETMANA został zainaugurowany!

Na starcie I. turnieju stawiło się 37 szachowych łasuchów z większości wrocławskich klubów. Co ciekawe, wielu zawodników wystartowało w rodzinnych składach, co było dodatkowym smaczkiem czekoladowej rywalizacji.

Pierwszy turniej - 25.11.2012r. - wygrała Barbara Kraszewska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) przed Grzegorzem Kraszewskim (KSz Polonia Wrocław) i Julią Girulską (MUKS MDK Fabryczna Wrocław)

 

Gratulujemy!

I Turniej:   SERWIS TURNIEJOWY

 

Dzisiejszy konkurs zdominowały dziewczęta, których aż 6 było w pierwszej 10!

Nasz jedyny rodzynek - Kacper Bondyra - zajął 13 miejsce.

Zdjęcie: Zawodnik WKSz GANT HETMAN - Kacper Bondyra (fot. M.Ścisły)

Tradycyjnie każdy z zawodników otrzymał czekoladę i niemal tradycyjnie - nie tylko regulaminowe 15% uczestników - wszyscy otrzymali książkowe upominki.

Przypominamy, że dotychczasowej formule Turniejów Czekoladowych dodano atrakcyjny element: klasyfikację generalną, oddzielnie prowadzoną dla chłopców i dziewczynek.

 

KOMUNIKAT i REGULAMIN CYKLU

W turnieju uczestniczyła młodzież szkół podstawowych oraz przedszkolaki z rankingiem do 1600 włącznie.

Następny - II turniej z cyklu Czekoladowego GRAND PRIX HETMANA  - już 15. grudnia 2012r. (sobota).

ZGŁOSZENIA DO II TURNIEJU

Zapraszamy!

 

 

M-ceNrTyt.Nazwisko ImięEloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1 1 II KRASZEWSKA, Barbara 0 1600 6.5 23.00 31.50 6 26.5
2 3 III KRASZEWSKI, Grzegorz 0 1600 5.5 21.00 28.50 5 24.5
3 2 II GIRULSKA, Julia 0 1600 5.5 19.50 27.50 5 19.5
4 11 IV MIŃCZUK, Mateusz 0 1400 5.0 23.50 32.50 5 22.0
5 5 II MOLENDA, Maja 0 1600 5.0 21.00 30.50 5 21.0
6 15 IV KULCZYŃSKA, Halina 0 1250 5.0 19.50 26.00 5 21.0
7 4 III KLĘK, Mikołaj 0 1600 5.0 18.00 25.50 5 18.0
8 6 III WALCZYK, Katarzyna 0 1400 4.5 23.50 33.50 4 23.5
9 9 IV STRUGAREK, Łukasz 0 1400 4.5 19.50 26.50 4 19.5
10 38 IV LECH, Agata 0 1250 4.5 18.50 26.00 4 18.5
11 8 IV JĘDRZEJEWSKI, Karol 0 1400 4.5 17.00 25.00 4 18.5
12 13 IV JAROCKA, Kamila 0 1250 4.0 21.50 30.00 4 18.0
13 7 IV BONDYRA, Kacper 0 1400 4.0 20.50 28.00 4 20.0
14 10 IV STRUGAREK, Michał 0 1400 4.0 18.50 27.50 4 16.0
15 31   DZIUBA, Krzysztof 0 1000 4.0 18.50 24.50 4 16.0
16 25   WILANOWSKI, Wojciech 0 1000 4.0 16.50 22.50 4 13.0
17 14 IV KULCZYŃSKA, Randia 0 1250 4.0 14.50 21.50 4 15.0
18 17 V SEHN, Oskar 0 1200 4.0 12.50 18.50 4 11.0
19 28   ZIENKIEWICZ, Marcin 0 1000 3.5 17.00 24.00 3 13.0
20 21   PIECHOCKI, Karol 0 1000 3.5 14.50 21.50 3 11.0
21 12 IV ŚCISŁA, Oliwia 0 1250 3.0 21.00 28.50 3 16.0
22 29   WĘGRZYN, Michał 0 1000 3.0 18.00 26.00 3 13.0
23 34   GRZEŚKOWIAK, Michał 0 1000 3.0 17.50 24.00 2 12.0
24 19 V SZPILA, Maciej 0 1200 3.0 17.00 24.00 2 12.5
25 35   PFLUEGER, Xavier 0 1000 3.0 16.00 21.00 3 12.0
26 23   PIEKARSKA, Helena 0 1000 3.0 14.50 21.50 3 10.0
27 16 V WILANOWSKI, Jakub 0 1200 3.0 14.50 19.50 3 11.0
28 24   ŚWIERCZYŃSKA, Jadwiga 0 1000 3.0 14.00 20.50 3 8.0
29 20 V KULCZYŃSKI, Aressander 0 1200 3.0 12.50 20.00 3 6.0
30 30   BRONIK, Michał 0 1000 2.5 17.50 24.00 2 13.0
31 33   PFLUEGER, Nadine 0 1000 2.0 18.00 25.50 2 11.0
32 26   SUDOŁ, Hanna 0 1000 2.0 17.00 23.00 2 9.0
33 36   JĘDRZEJEWSKA, Weronika 0 1000 2.0 16.50 22.50 1 9.0
34 27   DUDAŁA, Miłosz 0 1000 2.0 15.00 20.50 1 5.0
35 18 V GIRULSKI, Michał 0 1200 2.0 13.00 18.50 1 8.0
36 22   SZYMCZAK-POMIANOWSKI, Kacper 0 1000 1.5 13.00 19.50 0 4.0
37 37   SZŁAPA, Stefan 0 1000 1.5 11.00 17.00 0 7.0
38 32   MIŁOSZ, Karol 0 1000 0.0 17.50 24.50 0 0.0