NAJBLIŻSZE TURNIEJE

09.10.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej

14-15.10.2017 Jesienny wyścig po kategorie

22.10.2017 III Liga

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

ZIMOWY CZEKOLADOWY TURNIEJ SZACHOWY

 

Zimowy Turniej Czekoladowy

WKSz GANT HETMAN ul. Św. Antoniego 31 B, 2012-02-26
Tempo gry: P'15

Wyniki - runda 7


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 III BANASZEK, Jakub 1600 6.0 23.00 31.00 6 26.0
2 III DYTMAN, Radosław 1600 6.0 20.50 29.00 6 23.0
3 IV KUŚNIERZ, Piotr 1400 5.5 24.50 34.50 5 24.0
4 III STANKIEWICZ, Kamil 1600 5.5 24.50 33.50 5 25.0
5 IV KLĘK, Mikołaj 1400 5.5 20.50 27.00 4 23.5
6 III KRASZEWSKA, Barbara 1400 5.0 21.50 30.00 4 20.5
7 IV JĘDRZEJEWSKI, Karol 1400 5.0 21.00 29.50 4 21.5
8 IV ZIÓŁKOWSKI, Cyprian 1400 5.0 21.00 28.00 5 22.0
9 MATYKIEWICZ, Julia 1000 5.0 18.00 26.00 5 17.0
10 III BERNACIAK, Kacper 1600 5.0 16.00 23.50 5 19.0
11 IV KRASZEWSKI, Krzysztof 1400 4.5 23.50 31.50 4 20.5
12 ORSKI, Łukasz 1000 4.5 16.50 23.50 4 14.5
13 IV KRASZEWSKI, Grzegorz 1400 4.0 22.50 31.50 4 20.0
14 IV FREJ, Hanna 1250 4.0 21.50 28.50 4 18.0
15 IV NOWAK, Agnieszka 1250 4.0 20.00 28.00 4 18.0
16 WAIS, Franciszek 1000 4.0 19.50 28.00 4 15.0
17 BIENIASZ, Antoni 1000 4.0 19.00 27.00 4 17.0
18 HORDYŃSKI, Jan 1000 4.0 18.00 25.50 4 14.0
19 HAŁAS, Maciej 1000 4.0 18.00 25.00 4 16.0
20 IV KOŁODZIEJEK, Stanisław 1400 4.0 17.00 24.00 4 16.0
21 KULCZYŃSKI, Aressander 1000 4.0 16.00 22.50 4 12.0
22 V LEŚNIAK, Martyna 1100 4.0 15.50 23.00 4 13.0
23 IV KUŚNIERZ, Paweł 1400 4.0 13.50 19.50 4 18.0
24 V LECH, Agata 1100 3.5 18.00 23.50 3 15.5
25 KULCZYŃSKA, Randia 1000 3.5 13.00 18.00 3 9.0
26 SADOWCZYK, Michał 1000 3.5 12.50 16.50 3 10.5
27 V LEWANDOWSKI, Jędrzej 1200 3.0 22.00 30.50 3 15.0
28 V TARKOWSKI, Bartosz 1200 3.0 20.50 28.50 3 14.0
29 DZIUBA, Krzysztof 1000 3.0 20.00 28.00 3 14.0
30 V GRZEGORZEWSKI, Jacek 1200 3.0 20.00 27.50 3 17.0
31 V MĄDRALA, Michał 1200 3.0 18.50 25.00 3 15.0
32 RESLER, Zofia 1000 3.0 17.00 23.50 2 10.0
33 IV MIARECKA, Natalia 1250 3.0 16.50 22.00 2 11.0
34 HAŁAS, Michał 1000 3.0 16.00 23.50 3 10.0
35 RABENDA, Mateusz 1000 3.0 15.50 21.50 2 11.0
36 WYSOCZAŃSKA, Wiktoria 1000 3.0 15.00 20.00 3 11.0
37 JANICKI, Mateusz 1000 3.0 14.50 20.00 2 11.5
38 FLAK, Alicja 1000 3.0 14.00 19.00 3 9.0
39 GRZEGORZEWSKA, Ida 1000 2.5 17.50 25.50 2 9.5
40 ŚCISŁA, Oliwia 1000 2.5 16.50 24.50 2 13.0
41 SUTON, Teo 1000 2.5 15.00 20.00 1 7.5
42 ROMAN, Karol 1000 2.5 14.00 19.50 2 8.0
43 KLIN, Tomasz 1000 2.0 18.00 24.50 2 10.0
44 GRZEŚKOWIAK, Michał 1000 2.0 15.00 20.50 2 6.0
45 SAŁACH, Gracjan 1000 2.0 14.00 19.00 2 7.0
46 ZAWADZKA, Zuzanna 1000 2.0 13.00 17.50 2 7.0
47 MACIUK, Jan 1000 1.5 12.00 16.50 1 5.0
48 JĘDRZEJEWSKA, Weronika 1000 1.0 18.50 26.00 1 6.0
49 PIETRUS, Patryk 1000 1.0 14.50 19.00 0 3.0
50 SUTON, Titus 1000 0.5 11.50 16.00 0 1.0

 

Galeria zdjęć
https://picasaweb.google.com/marek.scisly/CzekoladowyTurniejSzachowyZimowy26022012?authuser=0&feat=directlink