NAJBLIŻSZE TURNIEJE

09.10.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej

14-15.10.2017 Jesienny wyścig po kategorie

22.10.2017 III Liga

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

NOWOROCZNY CZEKOLADOWY TURNIEJ SZACHOWY

 

Noworoczny Turniej Czekoladkowy

HETMAN Wrocław 2012-01-08


M-ce Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 III Dytman, Radosław 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 7,0 25,00 33,00 7 28,0
2 III Kawałko, Adam 1600 WKSz GANT HETMAN 6,0 23,00 34,00 6 25,0
3 III Baran, Mateusz 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 5,5 21,00 28,50 5 22,5
4 III Molenda, Maja 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5,0 24,50 34,50 5 23,0
5 IV Kuśnierz, Piotr 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5,0 22,50 32,50 5 22,0
6 IV Bondyra, Kacper 1400 WKSz GANT HETMAN 5,0 20,50 29,50 5 21,0
7 IV Poznar, Mikołaj 1400 KSz Polonia Wrocław 5,0 20,50 29,00 5 23,0
8 IV Kraszewski, Krzysztof 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5,0 20,00 29,50 5 22,0
9 IV Kraszewski, Grzegorz 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5,0 18,00 25,50 5 19,0
10 V Rowgiejsza, Jerzy 1200 ASSz Miedź Legnica 5,0 17,00 25,50 5 17,0
11 IV Pasieka, Michał 1400 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4,5 21,50 28,50 4 20,5
12
Kulczyńska, Halina 1000 GANT HETMAN Wrocław 4,5 14,50 19,50 4 15,0
13 V Szymczak, Przemysław 1200 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4,0 21,50 30,50 4 18,0
14 IV Ziółkowski, Cyprian 1400 MDK Krzyki Wrocław 4,0 21,00 29,50 4 20,0
15 Besuch, Łukasz 1000 SP 64 4,0 21,00 27,50 4 16,0
16 V Gleń, Kamil 1200 KSz Polonia Wrocław 4,0 20,00 26,50 4 19,0
17 Liput, Mikołaj 1000 SP 68 4,0 19,00 27,00 4 13,0
18
Dziuba, Krzysztof 1000 SP 36 4,0 18,00 25,00 4 17,0
19
Wais, Franciszek 1000 Polonia Wrocław 4,0 17,50 24,50 4 15,0
20
Orski, Łukasz 1000 4,0 17,00 24,50 4 16,0
21
Sawicz, Tymoteusz 1000 Niepubliczna Szkoła Salezjanek 4,0 16,50 24,00 4 15,0
22 IV Kuśnierz, Paweł 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4,0 16,50 23,50 4 11,0
23 Hałas, Maciej 1000 SP ATUT 4,0 16,50 23,00 4 14,0
24 IV Miarecka, Natalia 1250 KSz Polonia Wrocław 3,5 18,00 26,00 3 15,5
25 Urban, Krzysztof 1000 SP 36 3,5 16,00 22,00 3 13,5
26 Wieleba, Jeremiasz 1000 3,5 15,50 22,00 3 11,0
27 Chrapusta, Jan 1000 MDK Krzyki 3,5 14,50 20,50 2 11,5
28 IV Frej, Hanna 1250 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,0 22,50 32,00 3 17,0
29 Liput, Miłosz 1000 SP 68 3,0 20,00 25,50 3 14,0
30
Kulczyńska, Randia 1000 GANT HETMAN Wrocław 3,0 19,00 27,00 2 16,0
31 Hałas, Michał 1000 SP ATUT 3,0 17,50 24,50 3 12,0
32 V Sokolik, Piotr 1200 MDK Krzyki 3,0 16,50 24,00 3 12,0
33 Wróblewski, Olaf 1000 Bielany Wrocławskie 3,0 16,50 23,50 3 12,0
34 Szafraniec, Mateusz 1000 3,0 14,00 19,50 3 7,0
35
Hordyński, Jan 1000 SP ATUT 3,0 13,00 18,50 3 12,0
36
Matykiewicz, Julia 1000 MDK Kopernik 3,0 12,50 18,00 3 8,0
37 Kulczyński, Aressander 1000 GANT HETMAN Wrocław 2,5 18,00 26,00 2 9,5
38 V Kaszowski, Michał 1200 WKSz GANT HETMAN 2,5 17,50 24,50 2 12,0
39 Sokołowski, Dawid 1000 Polonia Wrocław 2,5 17,00 22,50 2 12,0
40 Borys, Mikołaj 1000 SP 82 2,5 16,50 23,00 2 10,5
41
Wąsek, Julian 1000 SP Kiełczów 2,5 15,00 20,50 2 10,5
42
Dziewoński, Jan 1000 Szkoła Podstawowa ATUT 2,5 13,50 18,00 2 8,0
43 Grąbczewski, Mateusz 1000 Wojnów 2,0 17,00 25,50 1 10,0
44
Olczyk, Jakub 1000 Niepubliczna Szkoła Sióstr Salezjanek 2,0 12,00 16,50 2 5,0
45 Cichocki, Piotr 1000 Wojnów 2,0 11,50 16,00 2 5,0
46 V Dzięgiel, Maciej 1200 1,5 16,00 22,50 1 7,5
47
Pietrus, Patryk 1000 1,5 16,00 22,00 1 7,0
48 Franaszek, Dawid 1000 1,5 14,00 19,00 1 5,0
49
Motyczyński, Antoni 1000 Niepubliczna Szkoła Sióstr Salezjanek 1,5 10,50 16,00 1 2,5
50 Ścisła, Oliwia 1000 MUKS MDK Śródmieście 0,5 10,50 15,00 0 2,0