NAJBLIŻSZE TURNIEJE

21.10.2017 Turniej Czekoladowy

22.10.2017 III Liga
HETMAN - Kudowianka
Śródmieście - Wisznia Mała

05.11.2017 IV Liga
HETMAN II - HETMAN III
Śródmieście II - Śródmieście III

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga
Śródmieście - HETMAN
IV Liga
HETMAN - Polonia
Śródmiwście - Oława

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga
HETMAN - Oława
IV Liga
HETMAN - Wisznia Mała / Pęgów

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Listopadowy Turniej Czekoladowy 2008-11-22

Listopadowy Turniej Czekoladowy

Hetman Wrocław 2008-11-22 Arbiter: IA Rafał Siwik

 

Wyniki końcowe - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1IIIKanicki, Krzysztof1600MUKS MDK Fabryczna 7.022.0031.50728.0
2IIIKotłowski-Karaśkiewicz, Maciej1600KS Polonia Wrocław6.022.0032.00625.0
3IVNiewiejski, Patryk1400MUKS MDK Śródmieście Wrocław5.024.5035.50522.0
4VKonopczak, Piotr1200MUKS MDK Fabryczna 5.018.0025.00520.0
5 Duda, Mateusz1000SP 765.017.0023.00519.0
6IISękowska, Helena1600MUKS MDK Śródmieście Wrocław4.523.5034.50421.5
7VZaleski, Piotr1200MUKS MDK Fabryczna 4.523.0032.00421.5
8 Mastalarz, Józef1000ATUT4.518.5026.00417.5
9VSerwin, Damian1200MUKS MDK Fabryczna 4.018.5026.50417.0
10IIIŁotocki, Mikołaj1600WKSz DACH BUD Hetman4.018.0028.00419.0
11 Hałas, Maciej1000ATUT4.018.0026.00415.0
12 Kniat, Szymon1000SP 534.017.0022.50413.0
13 Tworkowski, Patryk1000MUKS MDK Fabryczna 4.016.0025.00413.0
14 Uberna, Łukasz1000SP 684.015.5022.50414.0
15 Nowak, Krzysztof1000SP 683.518.0027.00312.0
16 Barabasz, Piotr1000SP 363.019.5026.50316.0
17 Szurlej, Bartosz1000SP 683.018.5023.50314.0
18 Hawron, Bartosz1000SP 683.018.0025.50314.0
19 Tworkowski, Maciej1000MUKS MDK Fabryczna 3.017.0025.00312.0
20 Zieleniewska, Hanna1000ATUT3.017.0023.00312.0
21 Zieleniewski, Jan1000ATUT3.016.0022.50311.0
22 Wyszomirski, Mateusz1000 3.015.0023.00312.0
23 Kniat, Igor1000SP 533.012.5016.5038.0
24 Lewandowski, Jędrzej1000 2.516.0020.5029.5
25 Żupański, Konrad1000SP 682.515.0020.0029.0
26 Girul, Radosław1000WKSz DACH BUD Hetman2.015.0019.5028.0
27 Hołubicka, Iga1000SP 362.014.5018.5024.0
28 Medyński, Michał1000SP 362.013.0018.0027.0
29 Kryl, Jakub1000SP 361.015.5020.5016.0
30 Żupańska, Aleksandra1000PSz 520.011.5015.5000.0