HETMAŃSKA
SZKÓŁKA SZACHOWA

Terminarz i grupy szkoleniowe
Komunikaty [10.06.2018]
Zalecane turnieje

  NAJBLIŻSZE TURNIEJE

2-3.06.2018 
Czerwcowy Wyścig po Kategorie

09.06.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

23.06.2018 
Blitz - VI turniej

24.06.2018 
Turniej Czekoladowy

25.06.2018 
OMW w Szachach Szybkich 6. 

09.07.2018 
OMW w Szachach Szybkich 7. 

06.08.2018 
OMW w Szachach Szybkich 8. 

08.09.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

10.09.2018 
OMW w Szachach Szybkich 9. 

29.09.2018 
Blitz - VII turniej

08.10.2018 
OMW w Szachach Szybkich 10. 

27.10.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14
Blitz - VIII turniej

17.11.2018 
Blitz - IX turniej

08.12.2018 
Blitz - X turniej

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Listopadowy Turniej Czekoladowy 2008-11-22

Listopadowy Turniej Czekoladowy

Hetman Wrocław 2008-11-22 Arbiter: IA Rafał Siwik

 

Wyniki końcowe - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1IIIKanicki, Krzysztof1600MUKS MDK Fabryczna 7.022.0031.50728.0
2IIIKotłowski-Karaśkiewicz, Maciej1600KS Polonia Wrocław6.022.0032.00625.0
3IVNiewiejski, Patryk1400MUKS MDK Śródmieście Wrocław5.024.5035.50522.0
4VKonopczak, Piotr1200MUKS MDK Fabryczna 5.018.0025.00520.0
5 Duda, Mateusz1000SP 765.017.0023.00519.0
6IISękowska, Helena1600MUKS MDK Śródmieście Wrocław4.523.5034.50421.5
7VZaleski, Piotr1200MUKS MDK Fabryczna 4.523.0032.00421.5
8 Mastalarz, Józef1000ATUT4.518.5026.00417.5
9VSerwin, Damian1200MUKS MDK Fabryczna 4.018.5026.50417.0
10IIIŁotocki, Mikołaj1600WKSz DACH BUD Hetman4.018.0028.00419.0
11 Hałas, Maciej1000ATUT4.018.0026.00415.0
12 Kniat, Szymon1000SP 534.017.0022.50413.0
13 Tworkowski, Patryk1000MUKS MDK Fabryczna 4.016.0025.00413.0
14 Uberna, Łukasz1000SP 684.015.5022.50414.0
15 Nowak, Krzysztof1000SP 683.518.0027.00312.0
16 Barabasz, Piotr1000SP 363.019.5026.50316.0
17 Szurlej, Bartosz1000SP 683.018.5023.50314.0
18 Hawron, Bartosz1000SP 683.018.0025.50314.0
19 Tworkowski, Maciej1000MUKS MDK Fabryczna 3.017.0025.00312.0
20 Zieleniewska, Hanna1000ATUT3.017.0023.00312.0
21 Zieleniewski, Jan1000ATUT3.016.0022.50311.0
22 Wyszomirski, Mateusz1000 3.015.0023.00312.0
23 Kniat, Igor1000SP 533.012.5016.5038.0
24 Lewandowski, Jędrzej1000 2.516.0020.5029.5
25 Żupański, Konrad1000SP 682.515.0020.0029.0
26 Girul, Radosław1000WKSz DACH BUD Hetman2.015.0019.5028.0
27 Hołubicka, Iga1000SP 362.014.5018.5024.0
28 Medyński, Michał1000SP 362.013.0018.0027.0
29 Kryl, Jakub1000SP 361.015.5020.5016.0
30 Żupańska, Aleksandra1000PSz 520.011.5015.5000.0