HETMAŃSKA
SZKÓŁKA SZACHOWA

Terminarz i grupy szkoleniowe
Komunikaty [10.06.2018]
Zalecane turnieje

  NAJBLIŻSZE TURNIEJE

2-3.06.2018 
Czerwcowy Wyścig po Kategorie

09.06.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

23.06.2018 
Blitz - VI turniej

24.06.2018 
Turniej Czekoladowy

25.06.2018 
OMW w Szachach Szybkich 6. 

09.07.2018 
OMW w Szachach Szybkich 7. 

06.08.2018 
OMW w Szachach Szybkich 8. 

08.09.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

10.09.2018 
OMW w Szachach Szybkich 9. 

29.09.2018 
Blitz - VII turniej

08.10.2018 
OMW w Szachach Szybkich 10. 

27.10.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14
Blitz - VIII turniej

17.11.2018 
Blitz - IX turniej

08.12.2018 
Blitz - X turniej

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Czerwcowy Czekoladowy Turniej Szachowy 2011-06-05

 

Czerwcowy Czekoladowy Turniej Szachowy

Wrocław, ul.Św. Antoniego 31B, 2011-06-05
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Rafał Siwik

Wyniki - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1 III MOLENDA, Mikołaj 1600 6.0 21.50 28.50 6 22.0
2 III KAWAŁKO, Adam 1600 5.0 23.50 32.50 5 25.0
3 IV STAROŚCIAK, Adrian 1400 5.0 22.50 31.00 5 23.0
4 IV OGŁAZA, Oskar 1400 5.0 22.00 29.00 5 23.0
5 III ŻYŁA, Tomasz 1600 5.0 21.50 30.50 5 19.0
6 IV NĘCKI, Cezary 1400 5.0 19.00 27.00 5 17.0
7 IV NĘCKI, Jakub 1400 4.5 22.00 30.00 4 20.0
8 III BANASZEK, Jakub 1600 4.5 20.50 29.00 4 19.0
9 IV KRASZEWSKA, Barbara 1250 4.0 19.50 26.50 4 15.0
10 IV KRASZEWSKI, Grzegorz 1400 4.0 19.00 27.00 4 17.0
11 IV SZCZEPAŃSKI, Filip 1400 4.0 19.00 26.00 4 16.0
12 IV KUZIO, Daniel 1400 4.0 17.50 25.50 4 17.0
13 IV FRANAS, Aleksandra 1250 4.0 17.50 24.50 4 13.0
14 NOWICKI, Piotr 1000 3.5 15.00 21.00 3 12.0
15 III MOLENDA, Maja 1400 3.0 20.50 26.50 3 15.0
16 V LECH, Agata 1100 3.0 17.50 23.50 3 11.0
17 V ŻYTOWIECKI, Dawid 1200 3.0 15.00 22.00 3 9.0
18 WIŚNIEWSKI, Marek 1000 3.0 14.00 20.00 3 11.0
18 NAWROT, Wiktor 1000 3.0 14.00 20.00 3 11.0
20 MATYKIEWICZ, Julia 1000 3.0 14.00 19.00 3 11.0
21 V GRZEGORZEWSKI, Jacek 1200 2.5 18.00 25.00 2 12.0
22 IV FREJ, Hanna 1250 2.0 13.50 20.50 2 8.0
23 JACKOWSKI, Daniel 1000 2.0 13.00 18.00 2 7.0
24 GRZEGORZEWSKA, Ida 1000 1.0 15.00 21.00 1 3.0
25 V KASZOWSKI, Michał 1200 1.0 14.00 18.50 1 6.0
26 ZUCHOWICZ, Mikołaj 1000 1.0 11.00 15.00 1 2.0