NAJBLIŻSZE TURNIEJE

21.10.2017 Turniej Czekoladowy

22.10.2017 III Liga
HETMAN - Kudowianka
Śródmieście - Wisznia Mała

05.11.2017 IV Liga
HETMAN II - HETMAN III
Śródmieście II - Śródmieście III

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga
Śródmieście - HETMAN
IV Liga
HETMAN - Polonia
Śródmiwście - Oława

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga
HETMAN - Oława
IV Liga
HETMAN - Wisznia Mała / Pęgów

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Kwietniowy Czekoladowy Turniej Szachowy 2011-04-17



Kwietniowy Czekoladowy Turniej Szachowy

Wrocław, ul.Św. Antoniego 31B 2011-04-17
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Rafał Siwik

Wyniki - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1 III Kawałko, Adam 1600 WKSz GANT HETMAN 7.0 22.00 29.00 7 28.0
2 IV Nęcki, Jakub 1400 KUKS Wrocław 5.5 21.50 31.50 5 22.5
3 II Sękowska, Helena 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.0 23.50 34.00 5 22.0
4 III Rowgiejsza, Olaf 1600 ASSz Miedź Legnica 5.0 20.00 30.50 5 21.0
5 IV Kraszewski, Krzysztof 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.0 19.50 27.50 5 19.0
6 IV Klęk, Mikołaj 1400 KSz Polonia Wrocław 5.0 19.50 26.50 4 20.5
7 III Żyła, Tomasz 1600 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 5.0 18.00 25.50 5 21.0
8 IV Nęcki, Cezary 1400 KUKS Wrocław 4.5 17.50 24.00 4 15.5
9 III Banaszek, Jakub 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.0 23.50 32.50 3 20.5
10 IV Kuśnierz, Piotr 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 22.50 32.50 4 22.0
11 Lewandowski, Jędrzej 1000 SP68 Wrocław 4.0 21.50 31.50 4 19.0
12 Ziółkowski, Cyprian 1000 MDK Krzyki Wrocław 4.0 21.50 29.00 4 17.0
13 Sawa, Szymon 1000 ATUT 4.0 18.50 25.50 4 15.0
14 IV Frej, Hanna 1250 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 18.00 28.00 4 16.0
15 V Szczepański, Filip 1200 4.0 17.50 25.00 4 15.0
16 Mazurek, Bartosz 1000 SP36 Wrocław 3.5 17.00 23.50 3 13.5
17 V Kraszewski, Grzegorz 1200 Wrocław 3.5 16.50 23.00 3 15.5
18 Liput, Miłosz 1000 3.5 15.50 22.00 3 12.5
19 Matykiewicz, Julia 1000 MDK Kopernik Wrocław 3.5 15.50 20.50 3 11.5
20 Grzegorzewski, Jacek 1000 MDK Kopernik Wrocław 3.0 18.50 25.50 3 15.0
21 IV Kraszewska, Barbara 1250 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.0 17.50 23.00 3 14.0
22 Brzeziński, Jan 1000 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.0 15.50 22.00 3 9.0
23 Zalewski, Adam 1000 Przedszkole 3.0 15.50 21.50 3 14.0
24 Komarnicki-Drużbycz, Jan 1000 KSz Polonia Wrocław 3.0 14.50 19.50 2 8.0
25 Wieleba, Jeremiasz 1000 3.0 13.00 19.50 3 9.0
26 Korzeniewski, Szymon 1000 Wrocław 2.5 13.50 20.00 1 9.5
27 Wojtczak, Jakub 1000 Przedszkole Fantazja 2.5 12.50 18.50 2 8.5
28 V Kuśnierz, Paweł 1200 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.0 17.00 24.50 2 11.0
29 Wąsek, Julian 1000 SP Kiełczów 2.0 14.00 19.00 1 8.0
30 Chrzanowska, Emilia 1000 SP 36 Wrocław 2.0 12.50 19.00 0 5.5
31 Popiel, Rafał 1000 SP 76 2.0 11.50 17.00 0 4.5
32 Bokas, Olaf 1000 1.5 13.50 18.00 0 6.5
33 Pęcherz, Aleksandra 1000 SP Kiełczów 1.5 11.50 20.00 0 5.5