NAJBLIŻSZE TURNIEJE

21.10.2017 Turniej Czekoladowy

22.10.2017 III Liga
HETMAN - Kudowianka
Śródmieście - Wisznia Mała

05.11.2017 IV Liga
HETMAN II - HETMAN III
Śródmieście II - Śródmieście III

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga
Śródmieście - HETMAN
IV Liga
HETMAN - Polonia
Śródmiwście - Oława

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga
HETMAN - Oława
IV Liga
HETMAN - Wisznia Mała / Pęgów

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Marcowy Czekoladowy Turniej Szachowy 2011-03-20

 

Marcowy Czekoladowy Turniej Szachowy

Wrocław 2011-03-20
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Rafał Siwik

Wyniki - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1 III Kawałko, Adam 1600 WKSz GANT HETMAN 7.0 21.50 29.50 7 28.0
2 III Korolewicz, Paweł 1600 KSz Polonia Wrocław 6.0 22.50 30.00 6 24.0
3 III Dytman, Radosław 1600 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 5.5 19.00 27.50 5 23.0
4 III Żyła, Tomasz 1600 WKSz GANT HETMAN 5.0 23.50 32.00 5 23.0
5 IV Nęcki, Cezary 1400 5.0 21.00 30.50 5 21.0
6 IV Nęcki, Jakub 1400 5.0 21.00 30.00 5 21.0
7 IV Nowak, Kacper 1400 KSz Polonia Wrocław 5.0 17.00 23.00 5 18.0
8 V Żurko, Jan 1200 4.5 23.50 33.00 4 19.5
9 IV Klęk, Mikołaj 1400 KSz Polonia Wrocław 4.5 19.00 25.00 4 19.5
10 III Kozioł, Szymon 1600 MKS Rokita Brzeg Dolny 4.0 24.00 34.00 4 21.0
11 V Kozioł, Mikołaj 1200 MKS Rokita Brzeg Dolny 4.0 19.50 27.50 4 17.0
12 V Kraszewski, Grzegorz 1200 Wrocław 4.0 18.00 25.00 4 16.0
13 IV Tomicka, Olimpia 1250 4.0 17.50 26.00 4 17.0
14 IV Kraszewska, Barbara 1250 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 17.50 25.00 4 17.0
15 Hertman, Piotr 1000 MDK Krzyki 4.0 17.50 25.00 4 13.0
16 V Jarocka, Kamila 1100 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 4.0 17.50 24.00 4 17.0
17 Sawa, Szymon 1000 ATUT 4.0 15.50 22.00 4 11.0
18 Dziuba, Krzysztof 1000 4.0 15.00 21.50 4 13.0
19 IV Śniady, Wojciech 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.5 19.50 27.00 3 17.0
20 Lech, Agata 1000 3.0 22.00 30.50 3 17.0
21 V Jędrzejewski, Karol 1200 SP 43 Wrocław 3.0 19.50 28.50 3 14.0
22 Mkhoyan, Kacper 1000 MDK Krzyki Wrocław 3.0 17.50 23.50 3 14.0
23 Świerkowski, Piotr 1000 3.0 16.50 25.00 3 11.0
24 V Bondyra, Kacper 1200 WKSz GANT HETMAN 3.0 15.50 22.50 3 13.0
25 Sztenc, Jakub 1000 3.0 14.50 22.50 3 9.0
26 Nowicki, Piotr 1000 3.0 14.00 18.50 3 8.0
27 Buszka, Jan 1000 ATUT 3.0 13.50 19.00 3 10.0
28 Grzegorzewski, Jacek 1000 3.0 13.00 17.50 3 10.0
29 Kowal, Kacper 1000 2.5 16.00 21.50 2 9.0
30 Jackowski, Daniel 1000 2.5 14.00 21.00 2 9.0
31 Matykiewicz, Julia 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.5 14.00 18.50 2 8.5
32 Lewandowski, Jędrzej 1000 WKSz GANT HETMAN 2.0 19.00 27.50 2 10.0
33 Roman, Karol 1000 2.0 16.00 20.50 2 8.0
34 Gawłowski, Patryk 1000 1.5 15.50 22.00 1 5.0
35 Heluszka, Andrzej 1000 1.5 14.00 19.50 1 7.0
36 Korzeniewski, Szymon 1000 1.0 13.50 19.00 1 6.0
37 Gryta, Emilia 1000 0.5 13.00 19.00 0 1.5
38 Heluszka, Aleksander 1000 Kmiotek 0.0 12.50 17.50 0 0.0