HETMAŃSKA
SZKÓŁKA SZACHOWA

Terminarz i grupy szkoleniowe
Komunikaty [10.06.2018]
Zalecane turnieje

  NAJBLIŻSZE TURNIEJE

2-3.06.2018 
Czerwcowy Wyścig po Kategorie

09.06.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

23.06.2018 
Blitz - VI turniej

24.06.2018 
Turniej Czekoladowy

25.06.2018 
OMW w Szachach Szybkich 6. 

09.07.2018 
OMW w Szachach Szybkich 7. 

06.08.2018 
OMW w Szachach Szybkich 8. 

08.09.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

10.09.2018 
OMW w Szachach Szybkich 9. 

29.09.2018 
Blitz - VII turniej

08.10.2018 
OMW w Szachach Szybkich 10. 

27.10.2018 
OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14
Blitz - VIII turniej

17.11.2018 
Blitz - IX turniej

08.12.2018 
Blitz - X turniej

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Czekoladowy Mikołajkowy Turniej Szachowy - 2010-12-11


Czekoladowy Mikołajkowy Turniej Szachowy

Wrocław, ul.Św. Antoniego 31B 2010-12-11
Tempo gry: P'15
Arbiter: IA Rafał Siwik

Wyniki - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1IISękowska, Helena1600MUKS MDK Śródmieście Wrocław6.024.0032.50625.0
2IIIDytman, Radosław1600MUKS MDK Fabryczna Wrocław5.023.0031.50521.0
3IVBanaszek, Jakub1400MUKS MDK Fabryczna Wrocław5.022.0032.00521.0
4IVTokarz, Krzysztof1400MUKS MDK Fabryczna Wrocław5.021.5029.50521.0
5VPasieka, Michał1200MUKS MDK Fabryczna Wrocław5.020.5028.00520.0
6IVŚniady, Wojciech1400MUKS MDK Śródmieście Wrocław5.018.5026.00519.0
7IVKawałko, Adam1400WKSz GANT HETMAN5.017.5024.00520.0
8IVLicznar, Karol1400KSz Polonia Wrocław4.022.5030.50421.0
9IVMagnuszewski, Łukasz1400MUKS MDK Śródmieście Wrocław4.020.0027.50418.0
10VBondyra, Kacper1200WKSz GANT HETMAN4.019.5026.00416.0
11IIIMolenda, Maja1400MUKS MDK Śródmieście Wrocław4.019.0024.50419.0
12 Kraszewski, Grzegorz1000Wrocław4.016.5023.00412.0
13VJarocka, Kamila1100MUKS MDK Fabryczna Wrocław4.015.0022.00414.0
14 Borkowski, Marcin1000 3.517.5026.00313.0
15 Szczepański, Filip1000MUKS MDK Śródmieście Wrocław3.516.5024.00313.5
16 Suchnicki, Jakub1000WKSz GANT HETMAN3.513.0017.50311.5
17VMigdziński, Krzysztof1200MDK Krzyki Wrocław3.020.5028.00316.0
18 Pawliszewski, Dominik1000Wrocław SP 683.017.5024.00311.0
19IVNowak, Agnieszka1250MUKS MDK Fabryczna Wrocław3.017.5023.50313.0
20 Lewandowski, Jędrzej1000Wrocław SP 683.017.5023.00211.5
21 Wiśniewski, Marek1000MUKS MDK Śródmieście Wrocław3.016.0022.50213.0
22 Suszek, Mateusz1000Wrocław SP 823.014.0019.50312.0
23 Faustyn, Maciej1000Wrocław Primus2.515.0020.5027.5
24 Kubacka, Natalia1000MUKS MDK Śródmieście Wrocław2.017.0023.5016.0
25 Kubacki, Michał1000MUKS MDK Śródmieście Wrocław2.016.0022.5029.0
26VSuszek, Barbara1100Wrocław SP 822.012.0016.5015.0
27 Jankowski, Szymon1000Wrocław SP521.014.0019.5003.0
28 Hejnowicz, Mateusz1000Wrocław0.012.5018.5000.0