NAJBLIŻSZE TURNIEJE

09.10.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej

14-15.10.2017 Jesienny wyścig po kategorie

22.10.2017 III Liga

13.11.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej

18.11.2017 OMW dla dzieci do lat 9, 11, 14

19.11.2017 III Liga

04.12.2017 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej

10.12.2017 III Liga

Partner - MUKS MDK Śródmieście Wrocław

 

 

Mistrzostwa Wrocławia w Szachach - II Turniej

W II Turnieju o Mistrzostwo Wrocławia zwyciężył Aleksander Dobrowolski 4.5 pkt. przed Oskarem Wieczorkiem 4.0 pkt. i Edwardem Helaszkiem 3.5 pkt.

zobacz szczegółowe wyniki turnieju

 

Klasyfikacja po 2 turniejach z cyklu Mistrzostw Wrocławia

M-ce tyt nazwisko i imie ranking klub I II Suma Suma m-c
1 k+ Dobrowolski Aleksander 2342 KS Polonia Wrocław 4.0 4.5 8.5 2
2 k+ Wieczorek Oskar 2235 KS Polonia Wrocław 3.5 4.0 7.5 5
3 k Helaszek Edward 2077 KS Polonia Wrocław 3.0 3.5 6.5 8
4 II+ Ratajczyk Rafał 1804 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.0 3.5 5.5 12
5 I++ Czyż Artur 2095 WSB Wrocław 3.0 2.5 5.5 14
6 m Stachowiak Kamil 2329 WSB Wrocław 4.0 0.0 4,0 2
7 I+ Grzesik Norbert 1940 MGLKS Parnas Oława 2.0 1.5 3.5 22
8 II Khamidov Komil 1875 KS Polonia Wrocław 0.0 3.0 3.0 5
9 FM Grossmann Ryszard 2196 KS Polonia Wrocław 0.0 3.0 3.0 6
10 I+ Żminda Bogdan 2141 MGLKS Parnas Oława 0.0 3.0 3.0 7
11 I Kaczmarek Maciej 2019 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 0.0 2.5 2.5 8
12 I Krupa Jerzy 1963 AZS Politechnika Wrocław 0.0 2.5 2.5 9
13 I++ Zyśko Jan 2133 KS Polonia Wrocław 0.0 2.5 2.5 11
14 k Butkiewicz Łukasz 2310 OKSiR Wisznia Mała 2.0 0.0 2.0 6
15 I Lachowicz Judyta 1689 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 0.0 2.0 2.0 12
16 I Barburzyńska Magdalena 1860 Dachbud Hetman Wrocław 0.0 2.0 2.0 13
17 II Kresa Jarosław 1740 TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 0.0 2.0 2.0 14
18 WFM Iwanow Anna 1964 KS Polonia Wrocław 1.5 0.0 1.5 9
19 II Dwilewicz Andrzej 1800 Jelenia Góra 0.0 1.5 1.5 16
20 II Dwilewicz Katarzyna 1600 ASSz Miedź Legnica 0.0 1.5 1.5 17
21 II Wolska Marta 1605 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 0.0 0.0 0.0 10
22 II Szota Arkadiusz 1800 TSZD Dwie Wieże Dzierżoniów 0.0 0.0 0.0 18