8. Turniej OMW w szachach szybkich

8. Turniej OMW w szachach szybkich

Przedstawiamy wyniki 8. turnieju w szachach szybkich w ramach Otwartych Mistrzostw Wrocławia. Zawody rozegrano 6 sierpnia 2018 roku. W turnieju wzięło udział wielu młodych i utalentowanych zawodników, którzy trenowali przed Mistrzostwami Polski w Szachach Szybkich i Błyskawicznych.

Tabela wyników:
M-ceTytułNazwisko ImięPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1I++TWORZYDŁO, Piotr6,022,530,0625,0
2IBĘŚ, Michał6,020,529,5626,0
3IPIETRASZKO, Jakub5,025,033,5522,0
4IDYTMAN, Radosław5,021,531,0520,0
5IJANKOWSKI, Aleksander5,019,528,0419,0
6IIDAHCHE, Abdel-Azziz5,018,025,0518,0
7IJASNIKOWSKA, Daria4,520,528,0421,5
8IMADAJCZAK, Jakub4,519,025,5417,0
9CMŚMIETAŃSKA, Wiktoria4,516,022,0417,0
10ILUBERAŃSKI, Jakub4,023,032,5421,0
11I++POCIEJOWSKI, Marek4,019,527,5419,0
12IIOLCHAWA, Sławomir4,017,525,5317,5
13IICHUDY, Franciszek4,016,522,5414,0
14IIGROBELNY, Mikołaj4,013,018,0410,0
15IILEŚNIAK, Szymon3,521,028,5318,0
16IMADAJCZAK, Piotr3,519,527,0215,5
17I+ŚCISŁA, Oliwia3,518,025,5313,0
18kGRUBIAK, Roman3,516,524,0313,0
19IIBOCHENEK, Kacper3,515,522,0310,0
20IIŚCISŁY, Marek3,514,521,0313,5
21II+ŚMIETAŃSKI, Marek3,018,025,5312,0
22IVWOŹNIAK, Mateusz3,016,523,0313,0
23IIKŁAPCIŃSKI, Janusz3,015,520,5311,0
24IIIKRAWCZYK, Eryk3,014,019,5310,0
25IIIKASPRYSZYN, Jan3,013,519,028,0
26IIINAGŁY, Wojciech2,516,022,5212,5
27IISIERPOWICZ, Konrad2,516,022,5211,5
28IIINAGŁY, Krzysztof2,017,024,529,0
29IVOLAWIŃSKI, Eryk2,015,521,519,0
30VRAZMUS, Jan2,014,520,517,0
31IISUŁOT, Zdzisław2,013,520,514,0
32IIIKRAWCZYK, Jolanta2,013,018,517,0
33IVBONCZOL, Wojciech1,514,520,505,0