27. OMW w Szachach Szybkich – klasyfikacja

27. OMW w Szachach Szybkich – klasyfikacja

Wyniki turniejów szachowych w ramach Otwartych Mistrzostw Wrocławia:
21.01.2019 r. – 1. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_333/
11.02.2019 r. – 2. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_834/
25.03.2019 r. – 3. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1969/
15.04.2019 r. – 4. Turniej: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2378/
27.05.2019 r. – 5. Turniej:
10.06.2019 r. – 6. Turniej:
08.07.2019 r. – 7. Turniej:
26.08.2019 r. – 8. Turniej:
16.09.2019 r. – 9. Turniej:
07.10.2019 r. – 10. Turniej:

Klasyfikacja generalna:

Seniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.SUMA
1BABIJ, Robert5,05,04,014,0
2BĘŚ, Michał5,04,54,514,0
3ŁABUDA, Michał4,05,05,014,0
4RUTKOWSKI, Bartłomiej5,04,03,512,5
5OLCHAWA, Sławomir4,53,03,511,0
6GALANT, Ireneusz6,05,011,0
7WIELOSZ, Jaroslaw6,04,510,5
8BUDZIS, Łukasz3,54,02,510,0
9JANKOWSKI, Aleksander5,05,010,0
10PIETRASZKO, Jakub4,54,59,0
11WÓJCIK, Grzegorz5,04,09,0
12BARTŁOMIEJCZYK, Roman2,52,03,58,0
13KACZMAREK, Patryk4,03,57,5
14SZCZUKIEWICZ, Adam3,04,57,5
15LACHOWICZ, Tomasz4,53,07,5
16BARAŃSKI, Maciej2,02,03,07,0
17VASYLIV, Stanislav6,06,0
18BEBEL, Agnieszka5,05,0
19STECKI, Witold5,05,0
20RZESZOWSKI, Dominik5,05,0
21GRINING, Krzysztof2,02,54,5
22ŁOPUSIEWICZ, Janusz4,54,5
23KASPRYSZYN, Janusz2,02,04,0
24KASPRYSZYN, Janusz2,02,04,0
25ROGACKA, Natalia4,04,0
26SLAVOV, Wiktor4,04,0
27LACHOWICZ, Dominik4,04,0
28LEBIEDOWICZ, Borys4,04,0
29HERBUT, Maciej4,04,0
30KOWALCZYK, Wojciech3,53,5
31BOGENRYTER, Hubert3,53,5
32TSEHENKO, Ivan3,03,0
33MACIKOWSKI, Bartosz3,03,0
34SIEDLECKI, Artur3,03,0
35SZEWCZYSZYN, Maciej3,03,0
36FRĄC, Paweł3,03,0
37MRÓZ, Grzegorz2,00,52,5
38SHOSTECJKYJ, Mykola2,52,5
39BUJALSKI, Marcin2,52,5
40KOKUREWICZ, Konrad2,02,0
41KŁAPCIŃSKI, Janusz2,02,0
42WOŹNIAK, Paweł2,02,0
43IDZIKOWSKI, Slwomir1,51,5
44LICHWA, Przemysław1,51,5
45LICZNAR, Paweł1,51,5
46ADAMCZYK, Hubert1,01,0
47KOWALCZYK, Radosław0,00,0

Seniorzy starsi

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.SUMA
1JANOCHA, Wiesław6,54,511,0
2KUBIEŃ, Jerzy4,06,010,0
3HELASZEK, Edward4,05,09,0
4DALECZKO, Zbigniew3,02,53,59,0
5POCIEJOWSKI, Marek3,54,07,5
6KARNAŚ, Leszek4,03,07,0
7KASPRYSZYN, Jan1,52,53,07,0
8URBAN, Marek3,03,0
9ZAJĄCZKOWSKI, Gwidon3,03,0
10GRUBIAK, Roman3,03,0
11CHROMICZ, Andrzej2,02,0

Kobiety

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.SUMA
1BEBEL, Agnieszka5,05,0
2ŚMIETAŃSKA, Wiktoria4,04,0
3ROGACKA, Natalia4,04,0

Juniorzy

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.SUMA
1ŻEREBIEC, Maurycy4,53,04,512,0
2NAGŁY, Wojciech3,02,03,58,5
3DYTMAN, Radosław3,55,08,5
4NAGŁY, Krzysztof3,02,52,58,0
5BARTŁOMIEJCZYK, Kamil2,52,04,5
6TARKOWSKI, Bartosz4,04,0
7ŚMIETAŃSKA, Wiktoria4,04,0
8DAHCHE, Abdel-Azziz4,04,0
9KUŁTUCKI, Kamil3,03,0
10DĘBICKI, Piotr0,50,5
11KOWALCZYK, Jan0,00,0

Niepełnosprawni

M-ceNazwisko Imię1. 2.3.SUMA
1BABIJ, Robert5,05,04,014,0
2POCIEJOWSKI, Marek3,54,07,5
3ZAJĄCZKOWSKI, Gwidon3,03,0
4GRUBIAK, Roman3,03,0
5MRÓZ, Grzegorz2,00,52,5
6KŁAPCIŃSKI, Janusz2,02,0